Black Haze

Solarium.

Recommended Posts

Jestem ciekawa, co dziewczyny z forum sądzą o solarium.

Byłyście? A może macie zamiar pójść? Od razu zaznaczam, że nie chodzi mi o nałogowe korzystanie z solarium, ale tak z dwa-trzy razy po zimie kiedy wypadałoby odsłonić to i owo, a blada skóra nie bardzo na to pozwala.

Byłam dziś pierwszy raz i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Lepsze to, niż nierównomierna 'opalenizna' po samoopalaczu a już nie mogłam patrzeć na swoją bladą skórę.

Kiedys chodzilam regularnie...przez jakis czas nie korzytam z solarium bo za bardzo nie mam czasu. Tez za pierwszym razem sie bałam ale nie ma czego ;)

ja mam zamiar pojsc za niedlugo...i pierwszy raz troszke sie boje i niewiem na ile minut ?

Ja byłam na 8, ale jak wyszłam zrobiło mi z lekka słabo. Weź sobie 8 minut lub 5.

Chodze jak najdzie mnie ochota.

Na początku chodziłam po 7 minut. Teraz na 10.

Nie radze isc pierwszy raz na 10.

Samoopalacz.? No raczej nie polecam,nie zawsze widać ładne efekty. :roll:

też się właśnie wybieram od tygodnia i nie mogę znaleźć czasu... za pierwszym razem poszłam na 10 minut i nie było mi słabo ani trochę więc to pewnie nie reguła :)

Bylam raz zyciu bo moja siostra sie opalala przed slubem i weszlam z ciekawosci

I bylo milo bo bylo cieplo i wial wiaterek ^^

Ale pierwszy i ostatni raz ;)

Nie chce sztucznej opalenizny.. ;|

W ogole nie lubie sie opalac, wole byc blada ;p

Za pierwszym razem najlpeij iść na 5-6 min aby skóra się przyzwyczaiła. Robić kilkudniowe odstępy. Za 2 razem idź na 7 min a potem chodź na 10, albo więcej. Moim zdaniem nie opłaca się solarka, bo nieźle trzeba wytrzepać z portwela kasy, żeby ładnie się opalić. 100 zł to minimum.

a ja jestem blada i swoją bladość uwielbiam ;D nawet w lato opalam się bardzo wolno i bardzo lekko, więc przywykłam.

i mimo że wiem, że z solarki korzystają różne osoby, moje pierwsze skojarzenie jest bardzo stereotypowe, bo ze spalonymi tworami z tlenioną czupryną i kilogramową tapetą. tak negatywnie po prostu.

jej wybór, ale po co tracić masę kasy i szkodzić sobie mając potem zniszczoną skórę, jak zaraz samo słoneczko wyjdzie i nie musisz odrazu iść do ludzi, tylko pare dni wcześniej jak chcesz iść np. na basen poopalać się w jakimś zaciszu i jest już kolorek . :)

Ja chodzę trzy razy w tygodniu na solarę opalić białe dupsko. Dziesięć minut w zupełności mi starcza, a opalenizna miodzio.

Chodziłam dosyć często przed studniówką.

A tak ogólnie to zawsze chodzę od kwietnia, aż to kalendarzowego lata kiedy to jeszcze słonko nie pozwala nam się rozłożyć na plaży, a jest dosyć ciepło i w ciuszkach z długim rękawem nie wypada chodzić ;)

ja mam zamiar pojsc za niedlugo...i pierwszy raz troszke sie boje i niewiem na ile minut

Za pierwszym razem najlepiej na ok 5, 6 minut. Nie warto iść na dłużej, bo skóra jest jeszcze nie przyzwyczajona i będzie Cię wieczorem piekła ;)

Za pierwszym razem chodzę na 7 minut, później na 11. Po 2 wizytach jest już dosyć ładny efekt, a po 4 to już idealny ^^

Nie ma róznicy tuba czy łóżko. Ja dosyć często chodze na solarke bo po prostu bardziej komfortowo się czuję w brzoskwiniowym odcieniu skóry nizeli w bladym różu hehe;] jeśli masz zamiar iś cpo raz pierwszy proponuje 7 minut. ja od razu poszłam na 10 nie było strasznie;p hehe nie ma się czego bać;] a co do tego negatywnego wpływu na skóre;]

tak to już jest w tych czasach że większość przyjemności nam szkodzi życie jest jedno i bynajmniej ja wolę się czuć komfortowo :D

ja chodze bardzo sporadycznie ;) Przed studniowka bylam z trzy razy,ale od tej pory przerwe sobie zrobilam..i potrwa juz chyba do nastepnej zimy ;) jak solarium to tylko w sezonie jesienno-zimowym. Dla osoby postronnej nie widac roznicy,ale ja jakos czuje sie lepiej ;P

Nie ma róznicy tuba czy łóżko

Jest różnica i to zasadnicza.

Na łóżku często zdarza się nie równomierna opaleniza np. na plecach. Leżąc skóra się 'zagina' i często pojawiają się nie doopalone miejsca. Również pod rękami słabo opala. Natomiast na stojącym trudno opalić stopy.

Nigdy nie byłam na lężącym i nie zamierzam próbować - bardziej higieniczne jest stojące, ponieważ nie dotykasz bezpośrednio ciałem lamp.

Nie ma róznicy tuba czy łóżko
bardziej higieniczne jest stojące, ponieważ nie dotykasz bezpośrednio ciałem lamp.

Hmm... higiena jest i tu i tu, przecież dezynfekują to łóżko po każdym kliencie. Przynajmniej w solarium w którym byłam tak robią.

jak ktos chce to czemu nie.

ja tam nie bylam i zamiaru isc nie mam. bardzo nie podobaja mi sie naduzywajace solarium dziewczyny.. eh poraszka.. :)

Ja osobiście nie popieram opalania się w solarium, bo uważam że to bzdeta. Skoro mamy słońce latem, to trzeba z niego korzystać. Jednakże czasem wypadają jakieś imprezy w ciągu zimy i wstydzimy pokazać się bladzi, wtedy ewentualnie. Nie należy jednak przesadzać z solarium, bo wygląd czekolady też nie jest najpiękniejszy.