Jump to content

' Mroki '


KiedyśUmręDlaMuzyki

Recommended Posts

KiedyśUmręDlaMuzyki
Posted

Chcę wiedzieć , co sądzicie o tych wszystkich, mrocznych dzieciach, i nie tylko o dzieciach. O każdym 'rozdziale wiekowym' , którzy chcą być właśnie tacy mroczni i wgl. A są z natury pogodni. Udają po prostu kogoś kim nie są.. siedzą i udają że płaczą. Ja do nich nic nie mam, każdy ma prawo się zmieniać. Ale tego po prostu robi się za dużo. Każdy chce być taki oryginalny.. nawet jeśli ktoś jest.. to zaraz jest setki tego klonów.

Co sądzicie?

Link to comment
Posted

Niech sobie będą "mroczni" ale coraz więcej jest ludzi, którzy stają się tacy bo jak uważają "taka moda". Każdy ma swój styl bycia więc po co udawać kogoś innego?

Link to comment
Posted

Styl emo czarne-biało-czerwone ubrania, pocięte nadgarstki, wiecznie nie szczęśliwa mina na twarzy... przeminie tak jak każda moda.

Link to comment
Posted

masz racje. Zalamalam sie wczoraj ogladajac Wojewodzkiego z Tola z blog27 - czyli czlowym dzieckiem IMO polskiej estrady ;P

Jestem ciekawa z czego to sie bierze. Pewnie po czesci, z checi bycia zauwazonym, potrzeby potwierdzenia "tak,jestes najnieszczesliwszym dzieckiem na ziemi" -chyba tego oczekuja.

Link to comment
Księżna Irina
Posted

moda i nic wiecej. większość hm "subkultur" (wiem, ze to nie do końca subkultura, ale chodzi mi o wszystkie grupy tego typu, te w cudzyslowie i te powszechnie uważane za subkultury) jest w pewnym sensie modą. wynika to chyba przede wszystkim z otoczenia i dotyczy mlodych ludzi, średnia wieku chyba idzie w dól. większość ludzi w pewnym wieku potrzebuje poczucia przynależności do jakiejś grupy, potrzebuje też bycia zauważonym. wiąże się to z tym ciężkim okresem w życiu(dojrzewanie;p), tzn wydaje ci się, że nikt cię nie rozumie, myślisz o sensie życia, dolujesz się, tzn ja tak to przechodzilam i za nic w świecie nie chcialabym mieć znowu 14 lat. "za moich czasów" chyba jeszcze nie bylo emo, w tym popularnym sensie, ja za to się mroczylam i "metalizowalam", bo tak mi się podobalo, ciężka muzyka, mrok, czarne ciuchy. ale wyroslam. tzn zmierzam do tego, że po co robić z jakiejś "módki" subkulturowej wielkie halo, dzieciaki wyrosną, może przyjdzie nowa jakas glupotka. przyjdzie i przeminie. podsumowując, to taki wiek. i z jednej strony to moda, wielki lans i biznes chociażby dla firm odzieżowych, a z drugiej potrzeba wieku dojrzewania.

Link to comment
Posted

to chyba tylko chwilowe. taka moda i dzieciaki stają się niby mrokami. potem im to przechodzi i patrząc w przeszłość sami się z tego śmieją ; )

Link to comment
 • 2 months later...
histeryczna
Posted

To taka moda..

Może kiedyś będzie "moda na Hippisów"? Tak samo jak kiedyś była na RAPgirlzz cool i wgl. Wszystko przeminie, przyjdzie następne.

A co do tych osób.. niektóre może się odnalazły w tym i są bo tak się czują.. Ale coraz więcej osób jest w danej subkulturze jakby z przymusu, tzn chcą być fajni, bo imponują im np Ludzie.... Metale, Rockowcy, Emo itd..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • Love20
   @Gloria Myślę, że samotność i brak kontaktu z ludźmi sprawia, że tak ciągnę do tej osoby. Bardzo dobrze się z nim dogadywałam, chodziliśmy na długie spacery i zwiedzaliśmy różne zakątki miasta. Dużo się śmialiśmy i było mi z nim po prostu dobrze. Nie czułam się samotna w społeczeństwie. Właściwie zaczęło się od zajęć z nim na które uczęszczałam. Bardzo mi się spodobało jego poczucie humoru, podejście  do drugiego człowieka i kreatywność. 
  • Gloria
   Pomyśl także nad tym, jakie później przedmioty chciałbyś zdawać na maturze, a także co po maturze chciałbyś robić. Czy wybrany profil i przedmioty z nim związane przydadzą się w przyszłości... ?
  • Gloria
   Co Ci się właściwie w nim podoba... ?
  • Gloria
   Do maja 2023 r. jest jeszcze sporo czasu, więc masz możliwość znaleźć chwilę, aby wygospodarować czas na naukę. Pamiętam, że chciałem dobrze zdać maturę rozszerzoną z matematyki, a postanowiłem, że zacznę się uczyć dopiero kilka miesięcy przed maturą. Ostatecznie, z tej nauki mało co wyszło, a na rozszerzonej maturze w zasadzie nic nie napisałem. Natomiast jak do matury jest prawie rok to już można się przygotować... myślę, że najistotniejsze jest ustalenie planu działania (nauki).
  • Love20
   Witam serdecznie, Przyszedł czas na rozmowę. Tego dnia był bardzo uradowany... Otóż zapytałam się go co sądzi o naszej znajomości. Odparł, że raczej przyjacielsko, mamy wspólne tematy, dobrze ale nic więcej.  Ja mu odpowiedziałam, że musimy się przestać widywać bo czuję do niego coś więcej niż tylko przyjaźń. Na koniec spotkania było przytulenia i koniec spotkań. Teraz tego żałuję, tęskne za nim bardzo, czuję pustkę i samotność. Miałam tylko jego jeśli chodzi o zaufaną  znajomość. Z drugiej strony troszkę czuję gniew. Nie wiem co mu chodziło po głowie... Myślę, że troszkę traktował mnie jak jedną z opcji do spędzenia czasu. On był u mnie kilka razy w domu a ja jak chciałam go odwieźć to zawsze się wykręcał i nawet w jego strony nie chodziliśmy.  Gdy podczas ostatniego spotkania zadzwoniła jego mama on nawet nie powiedział prawdy gdzie jest a wręcz ja okłamał, że dopiero wychodzi z pracy. Myślę, że ta znajomość go chyba przytłaczała. On wyjeżdża za kilka miesięcy do innego miasta. Te uczucie do niego jest tak silne. Dopiero minął tydzień od ostatniego spotkania. Dać sobie czas? 
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   Kerosine
   Kerosine
   3
  2. 2
   Nieprzenikniona
   Nieprzenikniona
   3
  3. 3
   yiliyane
   yiliyane
   3
  4. 4
   Martusiaaaaaa92
   Martusiaaaaaa92
   1
  5. 5
   Paawel
   Paawel
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  14 posts
  Nieprzenikniona
  Nieprzenikniona
  9 posts
  Gloria
  Gloria
  6 posts
  Cranche
  Cranche
  6 posts
  Vatslav
  Vatslav
  5 posts
  Pizzaro
  Pizzaro
  4 posts
  Gustaw
  Gustaw
  4 posts
  Love20
  Love20
  4 posts
  wardrum
  wardrum
  3 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  72 posts
  yiliyane
  yiliyane
  63 posts
  patolove
  patolove
  51 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  477 posts
  yiliyane
  yiliyane
  443 posts
  wardrum
  wardrum
  162 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up