rkuku

W gry typu MMORPG

23 postów w tym temacie

Ja gram kobietami, z racji na to ze w mmorpg spotykam wiekszosc mezczyzn ktorzy czasami mi pomagaja. Oczywiscie nie wiedza ze przed monitorem siedzi mezczyzna :P.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

meskej ale w kult herectic ktory byl wedlug mnie badziewiem nie mozna bylo wybrac plci tylko kobieta byla..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Raczej męskiej, czyli mojej.

Ale mam chęć kiedyś kobitką, ale wiecie jak to jest, faceci zagadują i się dobierają, a ja nie lubię tego uczucia. ;]

A tam opowiadasz ; wystarczy troche poflircić pod postacią skrzydlatego kobiecego anioła i masz tyle frree itenz, że nie masz gdzie wkładać złota.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A tam opowiadasz ; wystarczy troche poflircić pod postacią skrzydlatego kobiecego anioła i masz tyle frree itenz, że nie masz gdzie wkładać złota.

W sumie tak do tego nie podchodziłem nigdy, byłem młody, głupi i miałem pohamowania do takich spraw. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A to różnie bywa. Zależy od tego kto lepiej axem macha ;) Ale zazwyczaj kobitki. Z facetów to tylko trolle, undeadzi albo mroczni elfowie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zależy, która płeć ładniej wygląda :) Chociaż jak wygląda zbyt ładnie to przestaję grać i zwyczajnie oglądam, co nie jest całkiem normalnym zachowaniem :crazy: Dlatego coraz częściej wybieram jednak męskie postacie.

PS. Polecam APB: Reloaded.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś w liceum grałem przez rok w Knight Online (jest tam spora społeczność polskich graczy, a przynajmniej była tych prawie 10 lat temu) i zbudowałem sobie bardzo przyzwoitą postać, którą potem sprzedałem i spędziłem za to całkiem przyjemnego Sylwestra w Zakopanem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatni z tego typu gier to tylko HS, bo HoTS to w końcu moba. Nie mam czasu na granie w WoWa i bardzo tego żałuję, uwielbiam tę grę i kiedyś jeszcze mam zamiar do niej wrócić.

»W gry typu MMORPG najczęściej gram postaciami o płci?

Obojętnie, dla większej immersji wolę grać mężczyzną, jednak kiedy wygląda gorzej to nie ma nic złego w graniu kobietą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Głównie kobietą, jakoś tak przyjemniej mi się gra. Chyba że mam zamiar grać jakimś trollem, to płci pięknej nie wybiorę, bo i tak piękną nie jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz