Jump to content

Autko - twoje marzenie! :D

NoVi

Recommended Posts

Jakie auto jest waszym marzeniem? Jaki by?cie chceili mieć?

Mi by wystarczył albo Golf IV 2.0 TDI około 150KM lub Opel Tigra stara 1.8 około 150 KM lub jeszcze Ople Vectra ta nowa 2.0 TDi około 200KM

Ale największy marzeniem to było by AUDi A8 ah

A u was jak to jest? Które auto by?cie chieli mieć a o którym morzecie tylko pomarzyć?

ja nie mam wygórowanych marzeń Pegaut 607 lub 407 w nowych wersjach fajny też jest Renault Clio III i nowa Corsa te dwa ostatnie to raczej słabsze autke ale ładne z wygl?du i miłe do użytkowania w mie?cie po którym mam mase jeżdżenia

• 2 weeks later...

Renault megane (ta starsza wersja) osobówka z obniżonym zawieszeniem, kolor żółty (niemetaliczny) + do tego czarne lampy i dobry system dĽwiekowy w nim :P

• 5 weeks later...

Ja bym chciał Opla Tigre, Opla Calibre(ale nie starszy niż 1996r.),albo Renault megane coupe.

Ale to wszystko dopiero za 2 lata :oops: :( :cry:

Quba ja zaczynam ostro trenować w wiosne :)

Byle by tylko zdac za 1 razem :oops:

Tylko nie moge się ze starym uczyć bo za bardzo się drze :razz: :P

za dwa lata piraci wyjeżdżaja na ulice

Oby nam prawka nie skasowali zaraz po tym jak wyjedziemy :lol: :lol:

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja bym chciał Golga III 2.8 TDI najlepiej ale mógłby też być 1.8 benzyna (ale z instalacją gazową) i chciałbym żeby miał bogate wyposarzenie =) narazie bujam się maluchem skodą felicją i nissanem micrą =)

Fiat Seicento po tuningu a cos z wyzszej polki to BMW316 i nic wiecej mi nie trzeba oprocz prawka a tu jeszcze poltora roku :(

• 4 weeks later...

Pfff c3:) że niby jak Einstein?:D

A ja to bym chciał Zgnito zielonego Lanosa... takiego 1,5 SOHC, wersje SE:) Najlepiej z wybitymi przeciwmgielnymi :P

Pff:)

A i rocznik 97:)

A tak serio to Hammerka :) Takiego po wojsku... :)

ok, einsteina nie zrozumiałam ;P

tak, cytrynkę ;P

aczkolwiek mój ojciec twierdzi, że żabojady aut robić nie umieją i że francuskiego samochodu to on w życiu nie kupi.

ale ten c3 ładny jest, o ^^

ale ten c3 ładny jest, o :Smile:

typowo kobiecy punkt widzienia

i żeby jeszcze miał wbudowana kosmetyczkę ;)

teraz mi sie przypomniało, że zawsze chciałem sobie kupić Warszawe (wersja coupe) i wyremontować ją od podstaw - ale czasu brak :? (a warszaw coraz mniej...)

nie no, samochód powinien mieć 3 zalety:

1. jeździć

2. nie psuć się (za często)

3. ładnie wyglądać ^^ (no bo co, kupisz takiego fiata multipla i możesz go tylko w garażu schować, bo brzydkie to to, że aż wstyd gdzieś pojechać ;P)

"Oni wrócili"

myślałem, że mówisz o ludzi jeżdzących ospoljerowanym wiejsko tungowanymi maluchami vide innymi golfami z odzysku :)

a na codzień bujam się Skodą Fabią 1,2

• Kerosine pinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Kerosine
      Gotowe Zapraszam teraz do zabawy @dannonka i odbijam piłeczkę do Ciebie @yiliyane:  
    • Kerosine
      U mnie również wygląda[ło] to podobnie: po prostu mówiłam bliskim, co chciałabym dostać lub - gdy nie miałam pomysłu - prosiłam zwyczajnie o pieniądze  Dzięki temu od dawna już nie otrzymałam nietrafionego podarku, w czasach jednak, gdy jeszcze się to zdarzało [szczególnie mama lubiła celować w prezentach, które tak naprawdę sama chciałaby / mogłaby dostać] zazwyczaj wracały one do obdarowującego lub trafiały do swego rodzaju "strefy niczyjej" / na przysłowiową zakurzoną półkę.
    • Kerosine
      ... zawiodłam swoją rodzinę.
    • Gloria
      Chodzi o to, że mam porównanie do interakcji za granicą (np. Niemcy, Dania) i tam powszechne jest witanie się (nawet jak się ktoś nie zna), dlatego napisałem, że być może wynika to z kultury... Można by też zadać pytanie, czy wchodząc do windy witacie się z osobami, które już są w windzie, ale to już pomysł na nowy temat...
    • Gloria
      Dzięki za odpowiedź! Nie pomyślałem o tym, że można na to popatrzeć z takiej perspektywy. Rzeczywiście, być może to jest kwestia odnośnie reakcji na sytuacje stresowe i radzenie sobie z gniewem. W przykładzie powyżej wyszedłem z założenie, że ja zostałem zaatakowany. Ja, w takim sensie, że moja własność mogłaby zostać naruszone (chodzi o integralność przedmiotu ze mną). Zniszczenie przedmiotu lub próba zniszczenia uważałbym za atak na mnie. To znaczy w tamtym momencie wydawało mi się, że rozwiązanie siłowe rozwiąże problem, tzn. w pewien sposób kierowca zostanie ukarany (co po szybkim przemyśleniu stwierdziłem, że nie miałoby sensu - zważając na możliwe konsekwencje). Czy możecie polecić jakieś książki z tego zakresu? Chodzi mi np. o reagowanie na stresowe sytuacje. Co do sytuacji na drogach to myślę, że radzę sobie w porządku, a takie przykłady jak powyżej należą do rzadkości.
  • Recent Status Updates

• Popular Contributors

1. 1
      Zed
      Zed
      2
    2. 2
      yiliyane
      yiliyane
      2
    3. 3
      alhambras