Jump to content

Autko - twoje marzenie! :D

NoVi

Recommended Posts

Posted

Jakie auto jest waszym marzeniem? Jaki by?cie chceili mieć?

Mi by wystarczył albo Golf IV 2.0 TDI około 150KM lub Opel Tigra stara 1.8 około 150 KM lub jeszcze Ople Vectra ta nowa 2.0 TDi około 200KM

Ale największy marzeniem to było by AUDi A8 ah

A u was jak to jest? Które auto by?cie chieli mieć a o którym morzecie tylko pomarzyć?

Posted

ja nie mam wygórowanych marzeń Pegaut 607 lub 407 w nowych wersjach fajny też jest Renault Clio III i nowa Corsa te dwa ostatnie to raczej słabsze autke ale ładne z wygl?du i miłe do użytkowania w mie?cie po którym mam mase jeżdżenia

• 2 weeks later...
Posted

ford mustang rocznik jaki? 66-69 ;]

Posted

toyota corolla=>za******y samochód

Posted

Renault megane (ta starsza wersja) osobówka z obniżonym zawieszeniem, kolor żółty (niemetaliczny) + do tego czarne lampy i dobry system dĽwiekowy w nim :P

• 5 weeks later...
Posted

ja to po wsi jeżdże czarnym BMW :lol: a po miescie syrenka (skarpeta) :lol: :lol: :lol:

Posted

Ja bym chciał Opla Tigre, Opla Calibre(ale nie starszy niż 1996r.),albo Renault megane coupe.

Ale to wszystko dopiero za 2 lata :oops: :( :cry:

Posted

Vin za dwa lata piraci wyjeżdżaja na ulice :D

Posted

QUBA....... ja tez cie pozdrawiam ..... i dziekuje za pozdro ;)

Posted

Ja tak jak ojciec ale ze mnie nie stac to wystarczy mi BMW rekinek :twisted:

Posted

rekin...... bo co bo BMW nie..... no pany.... ja to bym tego nie chciala ze zadne skarby......

Posted

Quba ja zaczynam ostro trenować w wiosne :)

Byle by tylko zdac za 1 razem :oops:

Tylko nie moge się ze starym uczyć bo za bardzo się drze :razz: :P

za dwa lata piraci wyjeżdżaja na ulice

Oby nam prawka nie skasowali zaraz po tym jak wyjedziemy :lol: :lol:

• 2 weeks later...
Posted

Subaru Impreza lub Volvo FH 12

• 4 weeks later...
Posted

Ja bym chciał Golga III 2.8 TDI najlepiej ale mógłby też być 1.8 benzyna (ale z instalacją gazową) i chciałbym żeby miał bogate wyposarzenie =) narazie bujam się maluchem skodą felicją i nissanem micrą =)

Posted

po prostu Nissan Skyline po tuningu;)

Posted

Fiat Seicento po tuningu a cos z wyzszej polki to BMW316 i nic wiecej mi nie trzeba oprocz prawka a tu jeszcze poltora roku :(

• 4 weeks later...
Posted

takie zwykłe przyziemne marzenie to srebrny citroen c3 :)

Posted

Pfff c3:) że niby jak Einstein?:D

A ja to bym chciał Zgnito zielonego Lanosa... takiego 1,5 SOHC, wersje SE:) Najlepiej z wybitymi przeciwmgielnymi :P

Pff:)

A i rocznik 97:)

A tak serio to Hammerka :) Takiego po wojsku... :)

Posted

c3 że niby cytrynka? :D

jak już to Mustanga GT

Posted

ok, einsteina nie zrozumiałam ;P

tak, cytrynkę ;P

aczkolwiek mój ojciec twierdzi, że żabojady aut robić nie umieją i że francuskiego samochodu to on w życiu nie kupi.

ale ten c3 ładny jest, o ^^

Posted
ale ten c3 ładny jest, o :Smile:

typowo kobiecy punkt widzienia

i żeby jeszcze miał wbudowana kosmetyczkę ;)

teraz mi sie przypomniało, że zawsze chciałem sobie kupić Warszawe (wersja coupe) i wyremontować ją od podstaw - ale czasu brak :? (a warszaw coraz mniej...)

Posted

Mały off top:P

Einstein byl w rekalmie;)

"Oni wrócili"

end of offtop:P

Posted

nie no, samochód powinien mieć 3 zalety:

1. jeździć

2. nie psuć się (za często)

3. ładnie wyglądać ^^ (no bo co, kupisz takiego fiata multipla i możesz go tylko w garażu schować, bo brzydkie to to, że aż wstyd gdzieś pojechać ;P)

Posted
"Oni wrócili"

myślałem, że mówisz o ludzi jeżdzących ospoljerowanym wiejsko tungowanymi maluchami vide innymi golfami z odzysku :)

a na codzień bujam się Skodą Fabią 1,2

• Kerosine pinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• yiliyane
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Kalafior_Grozy
      Do jazdy rowerem górskim po mieście nie ma lepszej przerzutki niż 1-4. Niby nie jedziesz bardzo szybko, ale jednak jakaś prędkość jest, taki szybki spacerek. A jak trzeba pod górkę wjechać to bardzo szybko można zrzucić na 1-3 albo i na 1-2 na której wjedzie się chyba pod każdą górkę. Właściwie nie trzeba manipulować przy przedniej przekładni. A gdy jest fajny odcinek ścieżki i chcesz mocniej pocisnąć to z 1-4 szybkim ruchem przekładasz na 2-4 i zasuwasz czując ten fajny wiatr we włosach. 1-4 to najlepsza przerzutka w rowerze.
    • grzechu98
      @Gloria Ale sam w sobie już jestem alertem, jeśli wszystko zbierzemy do kupy. Jeśli nie widziałem do tej pory np spojrzeń.  Tylko nie mam gdzie poznawać młodszych, gdyż na studia nie chodzę, dzienne i zaoczne. Zauważyłem, że dużo właśnie młodszych dziewczyn mało coś od siebie daje; prowadzi tak rozmowę bym ją prowadził i ciągle dawał. Facet introwertyk ma o wiele gorzej w tych sprawach.
    • Gloria
      Moim zdaniem, mógłbyś troszeczkę popracować nad dowartościowaniem się. Na pewno posiadanie dziewczyny nie może być wyznacznikiem tego, jakim człowiekiem jesteś. Co do samego poznawania kobiet, to trzeba by po prostu udać się w miejsca, gdzie kobiety można spotkać (w zasadzie może być to jakiekolwiek miejsce). Piszesz o rówieśniczkach - być może warto zapoznać się z młodszymi dziewczynami? W końcu one także nie powinny mieć dużego doświadczenia w relacjach damsko-męskich. Często zdarza się, że kobiety szukają starszych od siebie mężczyzn.
    • Gloria
      Słabo się znam, ale jak już mam coś wybierać to może przedział 14 - 17 lat?
    • grzechu98
      Nie wiem jaki sam jestem w skali 1-10. Nigdy nikogo nie pytałem o to, ale jeśli nigdy nie widziałem zaintesowania od drugiej strony, to znaczy że jestem odpadem genetycznym. Warsztów z moich ulubionych dziedzin brak w mojej okolicy. Przeglądam grupy na Facebooku z tym. Oswoilem się wokół kobiet dzięki tej pracy i poprzedniej, gdzie 90% kadry to kobiety w różnym wieku. Dwie tylko moje rówieśniczki. Nie biorę pod uwagę z pracy, bo romansowanie itp w pracy to się źle kończy.  Facet chodzący na prostytutki, pokazuje że nie jest pożądany przez kobiety. A kobiety z tego co widzę, wola tych, co kręci się wokół kobiety. Zresztą skreślamy jest facet, co ma 25 lat i "czystą kartkę" posiada.
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      2
    2. 2
      Krit