Jump to content

Tussipect

xxhubabubaxx

Recommended Posts

xxhubabubaxx
Posted

Brał to ktos?

Podobno wspomaga nauke a to by mi sie przydalo ;/

Jeszcze niby na odchudzanie ale to podobno tylko przez to ze sie czlowiek po tym odwadnia

Ale są tez skutki uboczne..

Jakie?

I jesli sie bierze np te 3 tabletki to trzeba popić np kawą albo colą?

I podobno mozna jeszcze zlapac przez to mega doła..

Jesli ktos cos wie na ten temat to niech sie wypowie bede wdzieczna

Posted

Tussipect zawiera efedryne , syf . Lepiej nie brać , szkodzi na serce gorzej niż amfetamina . A w nauce na 100% nie pomoże.

xxhubabubaxx
Posted
Tussipect zawiera efedryne , syf . Lepiej nie brać , szkodzi na serce gorzej niż amfetamina . A w nauce na 100% nie pomoże.

Bo czytalam ze studenci łykają przed sesją i wtedy lepiej sie uczą

Posted

To 15-latka ma az tyle nauki ze sie musi niebezpieczna chemia wspomagac??

xxhubabubaxx
Posted

Niestety sobie za duzo pozwolilam w roku szkolnym i teraz musze duzo rzeczy pozaliczac ;/

No ale wystarczy chyba mi kawa

Posted

Niestety sobie za duzo pozwolilam w roku szkolnym i teraz musze duzo rzeczy pozaliczac ;/

No ja tez jestem takiego zdania, gimnazjum to nie studia i ja sobie nie przypominam zeby w gimnazjum tak tepili ze uczniowie musieli sie truc, zeby przedmiot zaliczyc.

xxhubabubaxx
Posted

No ja tez jestem takiego zdania, gimnazjum to nie studia i ja sobie nie przypominam zeby w gimnazjum tak tepili ze uczniowie musieli sie truc, zeby przedmiot zaliczyc.

Jutro musze odp z biologi, spr z histy i z polskiego a w pt spr z fozyki, spr z chemi i odp z geografi ;/.. no nic moje lenistwo doprowadziło mnie do tego ze teraz bede musiala siedziec z kawą i sie uczyc przez noc

Posted
Jutro musze odp z biologi, spr z histy i z polskiego a w pt spr z fozyki, spr z chemi i odp z geografi ;/.. no nic moje lenistwo doprowadziło mnie do tego ze teraz bede musiala siedziec z kawą i sie uczyc przez noc

Dzisiaj 2 sprawdziany, pytanie z conajmniej 2 przedmiotow mam zapewnione codziennie, wczoraj sprawdzian, w poniedzialek kolejna kartkowka, a i przyszly tydzien nie maluje sie w rozowych barwach - ot, szkola i radze sie przyzwyczaic, a nie lykac jakies syfy. Naprawde odradzam ;)

xxhubabubaxx
Posted

NoNameUser no przyzyczaic wiadomo i brac sie za nauke a nie pozwalac sobie a pozniej miec zaległosci .. chociaz czy ja wiem.. ;p w anglii mają latwiej w szkole :]

a co do tych tabletek, to nie wiem czy bym je nawet łykła.. chcialam sie tylko dowiedziec czy one serio pomagaja w przyswajaniu nauki..

tak az zdesperowana to ja nie jestem zeby łykac cos na wspomogę i zeby to w dodatku jeszcze szkodzilo :]

Posted

Dzisiaj tussipect, jutro co innego... Ludzie opamiętajcie się, wiem że w szkole bywa cholernie ciężko i że jak się zawali parę spraw to ciężko potem tak naraz nadrobić, ale... to w końcu tylko szkoła. Rozumiem podnoszenie opadających powiek za pomocą kawy albo łykanie plusssz active czy czegoś w tym stylu. Ale bez takich "dopalaczy", bo to za bardzo szkodzi. Po prostu gra niewarta świeczki. Najważniejsze jest zdrowie.

Posted
tak az zdesperowana to ja nie jestem zeby łykac cos na wspomogę i zeby to w dodatku jeszcze szkodzilo :]

No ja mam nadzieje:] Dasz sobie spokojnie rade i bez tego ;)

Posted

tussipect dziala podobnie jak acodin PODOBNO [ o acodinie tu juz bylo ...], ale nie wiem =sama nie bralam.

nie sądze,by pomagalo w nauce..

Dżony Diip
Posted

Rozumiem że w szkole może być ciężko... do tego dochodzą ambicje własne może rodziców. Kiedy ja miałem 15 lat za cholerę nie przyszło mi brać cokolwiek "wspomagającego" zresztą taki syf i tak ciężej było dostać, ale jakoś nikt nie ubolewał z tego powodu. Najwyżej się siedziało rok dłużej w szkole i to była dla kogoś szansa....

Posted
tussipect dziala podobnie jak acodin PODOBNO [ o acodinie tu juz bylo ...], ale nie wiem =sama nie bralam.

nie sądze,by pomagalo w nauce..

widać że nie brałaś .. Tusi ma tyle z Acodinem wspólnego że są to leki na kaszel i uzależniają :P

Efekty są całkiem inne . Tusi (efedryna) to stymulant psychomotoryczny natomiast Acodiny ( DXM ) to psychodeliki-dysocjanty . w szczegóły nie ma po co się zaGłębiać .

Posted

Koleżanka to bierze i powiem szczerze, że wydaje mi się, że jeszcze bardziej Jej się pogorszyło.

W ogóle po to co brać? W szkole jak to w szkole, bywa lepiej i gorzej. Trzeba przysiąść, chcieć i próbować, a może być lepiej. Więc po cholere brać coś takiego?!

Posted

no tak Opir ,wiem co jest co.

tylko,ze od paru osob slyszalam o halunach po tussi...

Posted

wszystko co napisałas to bzdura. I nie na nauke (tzn. przez ok godzine jestes mniej senna) a tym bardziej juz nie na odchudzanie!

Posted
wszystko co napisałas to bzdura. I nie na nauke (tzn. przez ok godzine jestes mniej senna) a tym bardziej juz nie na odchudzanie!

glupiaś kobieto :)

Tussipect ma działanie bardzo podobne do kofeiny i służy jako dodatek do suplementów w treningu (głównie chodzi o pobudzenie).

A jeśli chodzi o haluny.. Kofeina też ma swojego rodzaju haluny po przedawkowaniu

Posted

Głupiś;] Mnie na farmacji uczyli troche inaczej;) Po 1) nie do kofeiny, bo efedryna to siostra amfetaminy. Po2) napisałam ze przez ok godzine pobudza (taka dawka jaka jest w syropku), wiec wiem ze głownie chodzi o pobudzenie. Ale tak naprawde do procesow zapamietywania ma sie to nijak.

Posted

jak "koleżanka" wyżej napisała, syropek na gardełko, zawiera efedrynke, która niestety ale jest pochodną fety.

Zgodze się też, że efcia pobudza organizm i ze jest ogromnym syfem. Jednak to prawda, że pomaga w zapamiętywaniu.

Jako stymulant silnie pobudza psychomotorycznie organizm i pozwala na szybsze zapamiętywanie i kojażenie faktów.

Ale mam dobrą rade. Nie bierzcie tego syfu. W ogóle jak już chcecie coś ćpać bo to jest "cool" to nie tykajcie sie desperantów. Nie warto. Uzależniają fizycznie i psychicznie. Tu naprawde 1 dawka moze uzależnić. To nie alkohol, papierosy, czy psychodeliki, które mogą sie nie spodobać.

ps. co do odchudznia, to chyba joke. Po tym syfie żre sie jak świnia i trzesie jak cziłała w zimie.

Posted

Jeszcze niby na odchudzanie ale to podobno tylko przez to ze sie czlowiek po tym odwadnia

Podobno na kaszel tez pomaga, ale nie wiem czy to sprawdzona informcja :wink:

Słyszałem, ze to popularne jest, i ze ludziom przed sesja pomaga. Ale to tylko plotki.

Posted
ps. co do odchudznia, to chyba joke. Po tym syfie żre sie jak świnia i trzesie jak cziłała w zimie.

i o to tu chodzi. Głównie podwyższenie termogenezy.

Odnośnie siostry amfetaminy.

To tak samo jak mieli byśmy mówić, że z popularnej przyprawy można zrobić jeden z silnejszych środków halucynogennych ;)

Bzdura ;]

A jak chcesz mieć efekty amfetaminowe to polecam efedryne + tyrozyne ^^ ponoć fajnie.

Zdania nie zmienię co do efedryny, jak kofeina przestaje działać to można się przerzucić na efedryne. ALE. Zarówno kofeine jak i efedryne się powinno uważnie brać. Kofeina tak samo potrafi człowieka zabić jak efedryna tylko jest inaczej rozreklamowana.

Posted

To tak samo jak mieli byśmy mówić, że z popularnej przyprawy można zrobić jeden z silnejszych środków halucynogennych ;)

Bo można :roll:

Po gałce muszkatołowej przez ponad dzień jesteś wyłączony z obiegu z halunami podobnymi do tych po benzie czy kartonie. Jeśli bedziesz wstanie coś w ogóle ogarnąć

A jak chcesz mieć efekty amfetaminowe to polecam efedryne + tyrozyne ^^ ponoć fajnie.

Zdania nie zmienię co do efedryny, jak kofeina przestaje działać to można się przerzucić na efedryne. ALE. Zarówno kofeine jak i efedryne się powinno uważnie brać. Kofeina tak samo potrafi człowieka zabić jak efedryna tylko jest inaczej rozreklamowana.

przecież efka z tryzą to prawie jak czysta feta.

W ogóle co to za porónanie? Kofeina z efką? Jedynie co je łączy to to, że są stymulantami. Efedryna to wredny narkotyk, który wyniszcza.

Niechce mi sie dokładnie opisywać działań tych substancji. Może jak wróce

Polecam Yerba Mate na pobudzenie :P

Posted

ja wziełam raz bo bo chciałam zobaczyc własnie czy pomaga w nauce;/ i stwierdzam ze to był najgorszy sposób zeby poprawic sobie ocene. wziełam 6 tabletek i popiłam kawą. strasznie mi serce kolotalo, byłam strasznie gadatliwa i rozkojarzona....calą noc nie przespałam. mimo ze połozyłam sie ok 1 to nie mogłam usnąc. a z biologi i tak dostałam 2 :/ juz nigdy tego świnstwa nie wezme...

dlatego odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam!

Posted

tak brałam Tussipect przed sprawdzianem z biologii... hmm noo wiec tak... wypiłam 3 kubki mocnej kawy i 20 tabsów Tussi. I prawde mowiac chorelnie mi sie rece trzęsly... a jak wstalam to sie zatoczylam xD Ale nauka super, cala noc nie spalam bo no kawa swoje robi... ale sprawdzian zaliczony miałam :) wiec polecam. Ja zazywam za kazdym razem jak mam wlasnie cos trudniejszego z nauki. Ale nooO po pierwszym razie mialam obrzydzenie do tych pigólek :) Pozdrawiam

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Kerosine
      Deszczowe Myśli #1 Już nigdy nie będę czuć się ani tak szczęśliwie, ani tak bezpiecznie jak kiedyś.
    • Nieprzenikniona
      Może warto rozważyć inne środki antykoncepcyjne niż mechaniczne? Są jeszcze plastry, tabletki, zastrzyki czy spirala, którą zakłada lekarz ginekolog. Jeżeli jesteście w stałym związku, to należałoby podjąć temat zmiany antykoncepcji na tę, która odpowiada obu stronom.  Tak jak napisał Gloria, dostrzeż pozytywne aspekty w tym, że nie masz orgazmu, zbliżenie dzięki temu trwa dłużej i nie musisz się martwić, że masz przedwczesny wytrysk, co jest bolączką wielu mężczyzn. Myśleliście z partnerką o zabawkach erotycznych? Na rynku dostępnych jest sporo specyfików ułatwiających orgazm.
    • Gloria
      Czy byłaś z tym u lekarza?
    • Gloria
      Cześć! Może sytuacja wynika z tego, że używasz prezerwatywy podczas stosunku. Musielibyście kiedyś spróbować bez (jeżeli taka możliwość wchodzi w grę). Skoro jesteś przyzwyczajony zaspokajać się w inny sposób, to musiałbyś w jakiś sposób przestawić się na to, aby osiągać orgazm podczas stosunku. Z drugiej strony, jesteś w dosyć komfortowej sytuacji, bo możesz przez długi czas uprawiać seks bez orgazmu. Wielu mężczyzn dużo by za to dało. Myślę, że możesz mieć pewną blokadę w głowie - zresztą sam o tym piszesz, że dużo o tym myślisz itp... Jak wypiłeś alkohol to było w porządku i do tego byłeś podniecony... Na pewno nie ma co sobie narzucać presji - ważne, abyście czuli się dobrze robiąc to, a nie myśleli o tym, czy tak ma być itp. Jak to dalej widzisz... ?
    • Gloria
      @types i jak?
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine