rkuku

Gry legendy

Recommended Posts

Najlepsza seria menagera piłkarskiego ( jak ktoś lubi piłę) to Footbol Manager zagrywam się już od daaawnnna jeszcze wcześniej Championship Manager też super seria.

Ciężko ocenić która najlepsza, bo po pierwsze nie grało się we wszystko jak leci, a po drugie nie jestem specjalistą w dziedzinie oceny gier komputerowych. No ale najbardziej bliska memu sercu chyba już na zawsze pozostanie...

Baldur's Gate, cała saga.

Lubię też Icewind Dale'a, bo to ta sama rodzina i od początku można było samemu utworzyć całą drużynę a nie tylko główną postać, no ale w Baldurze klimat i cała fabuła - o wiele lepsze.

nie przeglądałem całego wątku, ale jeżel nie ma, to mistrzostwem świata jest gra Blade of darknes. W Polsce chyba nie była dostępna, ale gra jest wypasiona jak na tamte czasy

Jako legende uważam bez wątpienia Il-2 strumovik 1946, gra mimo chyba...10-ciu lat nadal żyje grają w nią miliony ludzi, żaden symulator walk powietrznych z okresu 2 wojny światowej nie jest tak popularny jak Il-2 ciągle wychodzą nowe gry z tej serii teraz czekam na battle of stalingrad, jeżeli mój komputer będzie spełniał wymagania napewno gre spiracze :lol: .

Dla mnie diablo II :)

Gra moim zdaniem legendarna, chyba najbardziej grywalna gra rpg wszechczasów !

Takiej gry jak ta nie będzie nigdy ...

Nawet nowsze diabla nie dorównają dwójce, a szkoda, bo graficznie mogą robić różne rzeczy

W życiu grałem w platformówki "Król Lew", "Aladyn", "Rayman" i "Jazz Jackrabbit 2", znałem też "Prince of Persia" (oczywiście jedynkę, z 1989) i "Disney's Hercules". Grałem też w Pinballa, Aquanoid i w Tekkena. Nie licząc Tetrisa na game boy'u. Fajne gry to były. Podobnie jak "Wolfenstein 3D". Te gry wspominam z sentymentem.

"Król Lew" to była trudna gra, nigdy nie udało mi się przejść nawet trzeciego poziomu. Inaczej z "Aladynem", który przeszedłem do końca, chociaż ostatni poziom tylko raz mi się udało (z tego co pamiętam).

Dla mnie najbardziej legendarne serie to final fantasy, legend of zelda, resident evil i silent hill :D

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Borowy

Do lasu grzybów szukać! 
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  mw2

Dawaj koty do wyprzytulania! ♥
      · 12 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tu jakaś cywilizacja? 
      · 8 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 3 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 14 replies
  • Popular Now

• Asamix
      4
    • Anarchist
      O czym teraz myślisz?
      Przy zapalonej świecy zaczyna się odczyt...
    • Kerosine
      O czym teraz myślisz?
      I jest tylko to jedno... taki mały szczegół, który może zrobić tak wielką różnicę. Tylko z tego powodu, że nie wie o nim nikt. Zabawne, zawsze myślałam o "tym" jako o swoim największym przekleństwie, a wychodzi na to, że może okazać się czymś wręcz przeciwnym ^^
    • Shady-Lane90
      On piszę z inną
      Jeśli zauważyłaś zmianę w jego zachowaniu wobec Ciebie, to porozmawiaj z nim. To chyba najlepsze wyjście. Inaczej będziesz się zadręczać cały czas. 
    • xckcd
      On piszę z inną
      Witam, jestem z moim chłopakiem już od ponad 2 lat. Ostatnio zobaczyłam, że od kilku dni piszę ze swoją koleżanką z pracy. Nie są to wiadomości typu : hej , jak tam ? itp. Ona pisze do niego,że się o niego troszczy wysyłają buziaki itp. Zawsze mu ufałam, choć jest małomównym człowiekiem. Ostatnio zrobił się trochę inny chodził bardziej zamyślony cały czas z telefonem.  Nie wiem co powinnam w takiej sytuacji zrobić, powiedzieć mu o tym że wiem że z nią pisze czy dać sobie spokój i się nie martwić
    • Shady-Lane90
      Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
      Szukałam pewnego filmu kilka dni. Wiedziałam kto może mi pomóc! Dla @Kalafior_Grozy nie ma rzeczy niemożliwych! ♥  Thank You Bro! ♥