Skocz do zawartości
M-FORUM.PL
rkuku

Gry legendy

Recommended Posts

ZapchanyGażnik

Bez wątpienia seria combat mission :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zawisza

Najlepsza seria menagera piłkarskiego ( jak ktoś lubi piłę) to Footbol Manager zagrywam się już od daaawnnna jeszcze wcześniej Championship Manager też super seria.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Analityk

Ciężko ocenić która najlepsza, bo po pierwsze nie grało się we wszystko jak leci, a po drugie nie jestem specjalistą w dziedzinie oceny gier komputerowych. No ale najbardziej bliska memu sercu chyba już na zawsze pozostanie...

Baldur's Gate, cała saga.

Lubię też Icewind Dale'a, bo to ta sama rodzina i od początku można było samemu utworzyć całą drużynę a nie tylko główną postać, no ale w Baldurze klimat i cała fabuła - o wiele lepsze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kikirurek

nie przeglądałem całego wątku, ale jeżel nie ma, to mistrzostwem świata jest gra Blade of darknes. W Polsce chyba nie była dostępna, ale gra jest wypasiona jak na tamte czasy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ZapchanyGażnik

Jako legende uważam bez wątpienia Il-2 strumovik 1946, gra mimo chyba...10-ciu lat nadal żyje grają w nią miliony ludzi, żaden symulator walk powietrznych z okresu 2 wojny światowej nie jest tak popularny jak Il-2 ciągle wychodzą nowe gry z tej serii teraz czekam na battle of stalingrad, jeżeli mój komputer będzie spełniał wymagania napewno gre spiracze :lol: .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Maroooo

Ja zagrywałem się w pierwszego Far Cry kiedyś i Fife 2002 :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jaganata

Ja kiedyś grałem w Diunę, Colin McRea Rally (chyba tak się pisze) no i w simcity :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czervon

Dla mnie diablo II :)

Gra moim zdaniem legendarna, chyba najbardziej grywalna gra rpg wszechczasów !

Takiej gry jak ta nie będzie nigdy ...

Nawet nowsze diabla nie dorównają dwójce, a szkoda, bo graficznie mogą robić różne rzeczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zwyzkgor

Crash na PS1 i Rayman najlepsze i niepowtarzalne gry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Celt

W życiu grałem w platformówki "Król Lew", "Aladyn", "Rayman" i "Jazz Jackrabbit 2", znałem też "Prince of Persia" (oczywiście jedynkę, z 1989) i "Disney's Hercules". Grałem też w Pinballa, Aquanoid i w Tekkena. Nie licząc Tetrisa na game boy'u. Fajne gry to były. Podobnie jak "Wolfenstein 3D". Te gry wspominam z sentymentem.

"Król Lew" to była trudna gra, nigdy nie udało mi się przejść nawet trzeciego poziomu. Inaczej z "Aladynem", który przeszedłem do końca, chociaż ostatni poziom tylko raz mi się udało (z tego co pamiętam).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz