rkuku

Gry legendy

213 postów w tym temacie

Może to nie gra sprzed 10-15 lat ale imo najlepszą starą grą ( ma już 6-7 lat) jest Diablo 2 :) . Pocinałem w to prawie 3 lata :P ofc na battlenecie :P .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakia gre sprzed 10 15 lat (...)

a lat masz 13 :]

wiec fajna girka kiedyś była age of empires I i II też była fajna, i fajnie by sie jąwspominało gdyby nie część trzecia :/, porażka, wolfenstein teżbył fajny, ale z takich najstarszych gier w jakie grałem, jak jeszcze mało kto miał kompa, (wątpie żeby ktoś ktrorąś znał ;)) to np. HEXEN, COMIC, KEN, :D, że nie wspomne o wężyku w dosie :lol: , no i oczywiście nie można zapomniećo diablo II, nfsII, no i w końcu GOTHIC I i GOTHIC II a teraz GOTHIC III :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wiec fajna girka kiedyś była age of empires I i II też była fajna

dokladnie AOE to byla moja pierwsza gra. Pierwszy raz to gralem w demo bo bylo dolaczone do CD z Windowsem 98 :P Potem juz pelne wersje. Po prostu cudo. Oczywiscie tez dodatek Rise of Rome no i czesc 2 wraz z dodatkiem Conquerors (mniej wiecej tak). Cale noce zarywalem. Teraz musze sprawdzic AOE3 :) Pzdr dla fanow AOE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ze starych gier to zdecydowanie Starcraft, Warcraft, Diablo, Baldur's Gate, Comand & Conquer, C&C Red Alert, Dark Colony trochę tych gier było ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
fakt gierka bardzo dobra, ale nie tyczy się tego tematu nawet w najmniejszym stopniu, jak byś nie czytał chłopak pytał o gry z przed 10-15 lat a Mafia ma zaledwie 4 lata

Nie czepiaj się na siłę, bo ci to nie wychodzi w najmniejszym stopniu. :roll:

nie musza byc sprzed 10 15 moga byc nawet sprzed pieciu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nie czepiaj się na siłę, bo ci to nie wychodzi w najmniejszym stopniu.

po 1 nie czepiam się tylko zwracam uwagę ;]

po 2 wybacz mistrzu ty jesteś moim mentorem w czepianiu się :lol: :lol: rofl

btw do tematu dodam Wormsy :D kultowa gierka Tekken i parę innych na Pleja :P w które się młuciło godzinami z kumplami :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
btw do tematu dodam Wormsy

Wormsy, jak mogłem o nich zapomnieć :) . To jest gierka do której czasem wracam i pykam z kumplami po lanie. Chciałem sobie nawet kupić armagedona albo wrold party żeby pograć legalnie w necie ale chyba już nie sprzedają :( . Prócz tego kiedyś sporo czasu grałem w Heros III + dodatki :) . Imo najlepsza z części :) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmmm... 10-15 lat temu. Gdy cofnę się naprawdę głęboko w czasie to pamiętam takie gry jak Prince of Persia, Doom, Doom II, Wolfenstein, Frog, Little Big Adventure... Trochę tego było.

A jeśli miałbym wskazać jedną jedyną grę, która naprawdę zasługiwała by na miano gry legendy to... bezapelacyjnie Saga Heroesów, a zwłaszcza III jej odsłona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzizz, jak mogłem zapomnieć o prince of persia, HOMM i quake, a contra drodzy panowie to raczej na pegazusa, a nie na PC :] a pegazusa mam do dziś, sprawnego :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dzizz, jak mogłem zapomnieć o prince of persia, HOMM i quake, a contra drodzy panowie to raczej na pegazusa, a nie na PC

W temacie nie jest napisane, że musi być gra na PC :) .

pegazusa mam do dziś, sprawnego

Ja też, mój braciak na tym gra teraz :) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Może to nie gra sprzed 10-15 lat ale imo najlepszą starą grą ( ma już 6-7 lat) jest Diablo 2 :) . Pocinałem w to prawie 3 lata :P ofc na battlenecie :P .

To podobnie jak ja. Sporo czasu to zabierało. ;)

BTW, nawet jak pierwszy raz przeczytałem Twój nick to od razu skojarzyła mi się ta gra. :mrgreen:

A tak poza D2 seria gier Fifa - coś świetnego. ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
quake, a contra drodzy panowie to raczej na pegazusa, a nie na PC :]

A kto powiedział, iż mówimy tylko o PC ?

Pozatym Contra wyszła pierwotnie na NES'a, pegazust to nie konsola, a klon :twisted:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz