Jump to content

Biuro matrymonialne.


Tyrael

Recommended Posts

Posted

Witam wszystkich, co sądzicie o biurach matrymonialnych .. umawiał się ktoś z was w nich z kimś czy wolicie raczej Internet :P:P:P SPOKOJNEJ :D:D:D

Link to comment
Żaroodporna
Posted

No niby sa pary ktore sie w ten sposób poznały ale czasem to biuro wydeje mi sie niepotrzebne.

Link to comment
Posted
No niby sa pary ktore sie w ten sposób poznały ale czasem to biuro wydeje mi sie niepotrzebne.

Gdyby nie były potrzebne to by nie istniały. Nie wszyscy ludzie są tacy otwarci i pewni siebie, że bez problemu potrafią nawiązywać znajomości. Jeśli takie biura sprawiają, że ludzie są szczęśliwi znajdując w nich swoje drugie połówki, to czemu miało by coś takiego nie istnieć? Przecież nikomu to nie szkodzi, a nieraz może niektórym bardzo pomóc.

Link to comment
Posted

Przydają się tym, którzy szukają tej/tego jedynej/go, której/go znaleźć nie mogą :D

Link to comment
Posted

jeśli jest się mało zaradnym, i nie potrafi się znaleźć tej jedynej to pozostają takie biura. wg mnie jest to pójście na łatwiznę, ale jeśli jest do wyboru życie w samotności, albo pomoc takiego biura to chyba nic w tym złego..

Link to comment
Posted

Dla mnie bezsensu.... chociaz dla osób starszych to dlaczego nie?! jak sie ma po 50tce to ciezko znalezc kogos, ale kiedy sie jestes młodym, pieknym to po co bura matrymoniale?!

Link to comment
Posted
Dla mnie bezsensu

Bez sensu to jest kupowanie kredensu.

Dobrze, ze sa. Rózni ludzie, rózne potrzeby.

umawiał się ktoś z was w nich z kimś czy wolicie raczej Internet

A jezeli nie wole ani przez biuro, ani przez internet to cos ze mna nie tak?

SPOKOJNEJ :D:D

To jest żart? Jezeli nie to ja tez cos ogłosze: "szukam młodej, urodziwej surykatki, bez zobowiazań".

Link to comment
 • 1 year later...
rozczochrany
Posted

Dla starszych ludzi bardzo dobry sposób na znalezienie kogoś bliskiego, w tym wieku już trudniej z tym bywa.

W przypadku młodych ludzi jest to po prostu pójście na łatwiznę.

Link to comment
Posted

Niektórzy w ten sposób poznają swoje drugie połówki, więc nie krytykuję tego miejsca. Skoro nie widzą innego sposobu na pozanie kogoś ciekawego.

Faktycznie dla osób starszych może być to dobre rozwiązanie.

Osobiście znam wiele lepszych miejsc na poznanie kogoś ciekawego, ale jak kto woli.

Link to comment
Posted

Zależy jak leży.

Ja tam nigdy nie kożystałam z usług biura...^^

Jednak wydaje mi się, że to bardziej dla osob starszych jest zrobione. (choiaż ofc nie tylko. ;))

Ale tak mi się kojaży.

Link to comment
Posted

skorzystać z takiego biura? to tak samo jak z portalu randkowego, dla mnie to porażka w życiu. okazałbym się w swoich oczach zerem

Link to comment
Malinowooka
Posted

Myślę, że nic w tym złego. Po to takie biura są, aby z nich korzystać. Nie popieram znajdywania sobie drugiej połówki przez internet więc już chyba wolę biura matrymonialne. Jeżeli człowiek jest już zdesperowany i nie może nikogo znaleźć to nie jest to złe rozwiązanie. Ja jednak mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać z takich usług.

Link to comment
Claudynka
Posted

Jestem jeszcze zbyt młoda na wyszukiwanie ofert w biurach matrymonialnych. Wiem, że partnera mogę poznać na imprezie, na uczelni, na kursach, przez znajomych itp.

Gdybym miała np. 45 lat i nadal byłabym kobietą samotną, być może zdecydowałabym się na taki krok (chociaż i tak szczerze w to wątpię).

Jednak nie widzę niczego negatywnego w poszukiwaniu partnera przez tego typu biura przez inne osoby.

Link to comment
Kokieteria
Posted

Nigdy nie korzystałam z biura matrymonialnego, bo nigdy nie byłam desperatką.

W dobie internetu dużo ludzi zwyczajnie nie ma pojęcia jak rozpocząć znajomość na żywo. Dziś służy do tego nasza klasa. Wielu nie potrafi rozmawiać patrząc prosto w oczy. Na gadu gadu to takie swobodne.

Nie mam nic do osób, które korzystają z usług biur, czy portali randkowych, tylko uważam, że to wszystko zmierza w trochę niewłaściwym kierunku.

Link to comment
Posted

Nie korzystałam z usług biura matrymonialnego. Bo i po co? Potrafię w inny sposób znaleźć sobie partnera. Jednak nie krytykuję osób, które nie widzą innego rozwiązania, jak skorzystanie z takich usług. Wszystko zależy od tego jaki jest człowiek i czego oczekuje od drugiej osoby. Wydaje mi się, że dla starszych osób, które bądź co bądź na imprezy nie chodzą, jest to dobre rozwiązanie. Nie należy krytykować, bo nie wiemy czy kiedyś sami nie będziemy potrzebowali biura matrymonialnego.

Link to comment
Peggy Brown
Posted

Biura matrymonialne są raczej dla starszych osób, które nie mają zbyt częstego kontaktu z ludźmi i wolą szukać partnera w ten sposób. Znam kilka małżeństw "dopasowanych" są szczęśliwi. Jednak nie zawsze tak bywa :(

Link to comment
Hard Candy
Posted

To chyba metoda dla trochę starszych od nas. A jeśli ktoś w naszym wieku korzysta z takiego czegoś - jak się jest, za przeproszeniem, ciamajdą, co tylko na naszej klasie potrafi walnąć komplement, to droga wolna. Obojętne mi to jest, bo ani ja tam nie szukałam i szukać nie będę tam partnera.

Link to comment
 • 3 years later...
Posted

Dobry sposób dla osób starszych czy chorobliwie nieśmiałych, tyle.

Link to comment
Posted

A ja się bądź co bądź nie zgadzam ze zdaniem typu 'jesteś ciamajda, bo nie poznałeś żadnej fajnej babki na realu'. Los ludzi rzuca w tak różne wiry sytuacji, z dala od wszelakich możliwości, że zjeżdzanie ludzi po ogóle jest karygodne jak dla mnie. Wszyscy zaznaczają, że jest to metoda dla ludzi starszych - zgadzam się, tylko teraz jakie istnieje prawdopodobieństwo poznania przez osobę w kwiecie wieku osoby, która będzie jego nie chcę mówić drugą połówką, lecz osobą mającą podobne poglądy, wartości i zaistnieje możliwość wspólnej przyszłości. Nie łudźmy się, ale małe. Więc nie wiem skąd wziął się stereotyp osoby szukającej partnera w biurze matrymonialnym jako zszarganego życiem, nieśmiałego, zabieganego, łysiejącego czterdziestolatka. Owszem, są i takie sytuacje, owszem może nawet i nie jedna. Przykre jest tylko ocenianie człowieka, nie znając ani trochę jego możliwości, osobowości i przejść, które go do tego skłoniły.

Lepsza taka droga, niż siedzenie z założonymi rękoma i narzekanie, że żadna/y do niego na skinienie nie leci.

Link to comment
 • 2 months later...
iksigrekzet
Posted

E tam, to jakiś nowy stereotyp chyba...

Znam dużo ludzi towarzyskich / pewnych siebie, którzy korzystają z portali randkowych, to staje się coraz bardziej popularne.

Oczywiście, jak ktoś jest nie atrakcyjny, to czy to w realu czy na portalu, nie znajdzie nikogo.

Zresztą, wystarczy spojrzeć na te portale, jest tam dużo ładnych dziewczyn, które bez problemu mogły by sobie znaleźć kogoś w realu, jednak wolą sobie założyć takie konto, - przypadek?

I jeśli wam się wydaje, że wystarczy wrzucić byle jaką fotkę, nie wysilać się z opisem i napisać do pierwszej lepszej - "hej, ladne masz fotki" to się grubo mylicie.... bo na takie mało ambitne teksty, dziewczyny w ogóle nie odpisują (wiem bo znam kilka takich, które mają tam konto)

Sam osobiście nigdy nie zakładałem, ale może kiedyś... kto wie.

PS - (Taka ciekawostka) Nie wiem czy wiecie, ale kiedyś na Sympatii miał konto Pudzian z bratem : )

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • Gloria
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • Gloria
   Zależy, co się rozumie pod pojęciem "wejścia w konflikt z prawem". Zdarzyło mi się płacić mandaty za przekroczenie prędkości, choć z mojego punktu widzenia były to mandaty "na siłę", gdyż policja była ustawiona w takim miejscu, aby prawdopodobieństwo otrzymania mandatu było wysokie (np. wjazd w teren zabudowany, potem od razu jest ograniczenie do 40 km / h, i przy jeździe + - 50 km / h otrzymuje się mandat). Inna sytuacja to przechodzenie na przejściu dla pieszych na czerwonym świetle (gdzie chociażby w Anglii jest to dozwolone) czy przechodzenie poza przejściem dla pieszych, gdzie w promieniu 300 metrów nie widać żadnego samochodu (ale jednak policja z daleka zauważyła!). Nie uważam, żebym naraził swoje lub innych bezpieczeństwo, ponieważ upewniłem się, że nic nie jedzie i szybko przeszedłem. Natomiast zgodnie z paremią łacińską trzeba respektować prawo: dura lex sed lex. Przypomniała mi się jeszcze inna sytuacja z dróg, a mianowicie ograniczenia nakazane przez znaki drogowe, które są niewspółmierne do tego, co znajduje się na drodze. W moim mieście od jakiegoś czasu na pewnym odcinku ustawione są znaki z ograniczeniem 30 km / h z powodu zajęcia 1 pasa ruchu (z 3 dostępnych), a na remontowanym pasie od kilku miesięcy nic się nie dzieje. Także z punktu widzenia prawa może taki znak jest wymagany, natomiast z logicznego punktu widzenia - nie ma uzasadnienia.
  • Kerosine
   Is it possible that existence is our exile and nothingness our home? Emil Cioran Dziwne, ale zawsze wydawałam się to przeczuwać.
  • types
   Myślałem, że będzie lepiej jak pójdziemy na terapię dla par. W końcu to nasz wspólny problem, może ja coś robię źle?
  • yiliyane
   Cytowanie posta jest na dole:   Jak dla mnie nie dziwne, bo pewne rzeczy mogą być krępujące. Jej zależy na Tobie i nie chce stawiać się w złym świetle, żebyś jej nie odrzucił, a u psychologa, żeby terapia miała sens, trzeba powiedzieć wszystko szczerze. Jeśli chce iść sama, niech idzie.
  • types
   @yiliyane Nie wiem jak tu się cytuje, więc ospiszę bez cytowania. Ona jest dziewicą z tego co mówiła.  Mylisz się, ja jej nie nakłaniam do seksu, gdyby mi powiedziała, ze chce czekać do ślubu to bym zrozumiał, i wytrzymał. Dla mnie sex nie jest najważniejszy. Problemem jest, że ciężko z nią poruszyć takie tematy jak sex. Co tu gadać o sexie, Ona boi się wogóle bliskości. Zależy jej na mnie na pewno, bo sama proponuje spotkania, ale jednak nie możemy, a raczej ona nie może przełamać jakiejś bariery, boi się dotyku, niby coś chce a ciągle się czegoś boi.  Ja chcę z nią iść do psychologa, seksuologa, ale jak sama mówi wstydzi się iść ze mną? Dziwne to.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   4
  3. 3
   intodecay00
   intodecay00
   2
  4. 4
   rotting_humanoid
   rotting_humanoid
   2
  5. 5
   Nieprzenikniona
   Nieprzenikniona
   2
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  18 posts
  intodecay00
  intodecay00
  15 posts
  Nieprzenikniona
  Nieprzenikniona
  14 posts
  yiliyane
  yiliyane
  13 posts
  wardrum
  wardrum
  9 posts
  Cranche
  Cranche
  7 posts
  patolove
  patolove
  5 posts
  Love20
  Love20
  5 posts
  types
  types
  4 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  65 posts
  yiliyane
  yiliyane
  63 posts
  patolove
  patolove
  51 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  476 posts
  yiliyane
  yiliyane
  455 posts
  wardrum
  wardrum
  159 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up