xnatalqax

jak zlamac reke

6 postów w tym temacie

a po co łąmać rękę (sobie) ? co na w-f się nie chodziło? jak chcesz na słiłe sobie krzywde na stare lata robić to połoz rękę na np dwóch rozstawionych cegłach i niech ktoś ci na nią stanie. nie zawodzi. aha i od razu licz się z problemami na starość. regards

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

xnatalqax, zdajesz sobie sprawę z KONSEKWENCJI? Z tego, że ręka może cię potem do konca zycia boleć?

Osobiście poleciłąbym kupienie sobie oleju do głowy...i to sporo. Ale jak chcesz wiedzieć to...

Można zamoczyć ręke w occie na noc(okłady z octu, najmniej 3h) i potem puknąć o ścianę. ocet wypłukuje wapno z kości i powoduje, że kość robi się krucha i łamliwa. Jak chcesz odszkodowanie to lekarz pozna...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serdecznie nie polecam, najlepiej po prostu wal nią w ścianę aż sama pęknie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat patologiczny, a patologii nie bedziemy popierać.

Jes;li autor ma jakieś pretensje, zapraszam na pw, tymczasem zamykam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

Brak zarejestrowanych użytkowników online

• Kto jest na czacie

Obecnie brak użytkowników na czacie

• Cytat na dzień dzisiejszy
      Chelsea Handler o Bradzie Pittie i Angelinie Jolie, a konkretnie o słabości Brada do narkotyków, co jest podobno jednym z powodów dla których Jolie złożyła pozew o rozwód: Według pewnych pogłosek częścią problemu Brada miało być picie i palenie zioła. Zastanawiam się, dlaczego musiał sięgać po używki. Może dlatego, że zamiast od 12 lat spędzać czas z Georgem Clooneyem i Mattem Damonem nad jeziorem Como, siedzi w domu z 85 bachorami dzieciakami mówiącymi w 15 różnych językach? Tak, bo ożenił się z pie*rzoną wariatką.  
    • Wygląd zewnętrzny - w jakim stopniu ważny?
      Umówmy się. Osoby śmierdzące, zaniedbane i brudne odepchną najbardziej tolerancyjną osobę w kwestiach wyglądu. Nie tylko mężczyźni są wzrokowcami. Miłe zaskoczenie kiedy ten śmierdziuszek ma coś ciekawego do powiedzenia, a jego wnętrze to przepiękny ogród japoński, jednak podejrzewam, że tylko co x(któraś) osoba podejmie się rozmowy z kimś takim. Zaniedbana osoba budzi odrazę. Koleś z kolczykiem w nosie też jakoś nie wzbudzi mojego zaufania, a nadmuchana lala z żutą arogancko gumą nie skłoni mnie do szukania pomocy w odnalezieniu właściwej drogi. Pomyli taka prawy kierunek z lewym i zamiast do bankomatu wyprowadzi mnie na cmentarz. A więc to chyba jasne, że nie umówię się z kimś kto nie wpadł mi w oko. O, proszę bardzo. Jestem wysoką kobietą. Nie spojrzę 'inaczej' na faceta, czy swojego kolegę, jeśli sięga mi do ramion. Może wygrać konkurs mistera roku. Za wzrost niestety, ale mówię papa.
    • kolorowanki dla dorosłych
      Kolorowałam podczas, gdy moja psychika przechodziła bardzo ciężką miesiączkę i krwawiła hektolitrami krwi. Łapałam się wszystkiego, aby choć odrobinę ukoić jej ból i zatamować krwotok. Na kolorowanki natknęłam się przypadkiem. Uspokajało, pobudzało wyobraźnię, fajna sprawa na uspokojenie. Swoich prac (nie)stety nie mam, pewnie leżą gdzieś w śmietniku.
    • Wasze blogi
      https://www.facebook.com/Wydajemisieblog/ Z dwójką znajomych piszę o wydawaniu książek (oni robią research i tworzą serious content, a ja czasem tylko odstawiam swawolne heheszki). Zostawiam link do Facebooka, a nie Wordpressa, bo mamy dopiero tydzień, a pokazaliśmy to światu wczoraj, ale już za moment przenosimy się własną, piękną domenę i wtedy to już hulaj dusza, piekła nie ma. Będą wywiady, wydawanie od kuchni, eventy, cuda na kiju. Czasem i jakąś książkę będzie można wygrać.  Polubcie, zanim to będzie modne. 
    • Operacje plastyczne
      @Kerosine a tak z czystej ciekawości. Przyjmijmy, że masz nieograniczoną ilość pieniędzy na zrobienie operacji platycznych. Wiesz jakim byś się poddała?
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84361
    • Najwięcej online
      3188

Najnowszy użytkownik
    monajancz4

• Tematów
      57877