Jump to content

Zapalmy świeczkie dla Jana Pawła II

_kobieta_zmienna_

Recommended Posts

_kobieta_zmienna_
Posted

Tak jak w temacie zapalmy świeczkie dla Jana Pawła II w 3 rocznice śmierci.JaWiem,ŻeGdzieśTamDaleko, DalekoIstnieje MójŚwiatMarzeń. JanPawełII[*]

Posted

[*]

Posted

(*)

Posted

ych... malo wam tematow o papiezu ?

hmm nikt sie nie obrazi jesli przeniose to do placu zabaw ? ;)

_kobieta_zmienna_
Posted
ych... malo wam tematow o papiezu ?

hmm nikt sie nie obrazi jesli przeniose to do placu zabaw ? ;)

Dałam ten temat tu bo myślałam,że jest poważny temat śmierc papieża(3rocznica).Ale, jeśli uważasz ,że powinien być w dziale plac zapaw.Ja sie nie pogniewam to Ty jestes tu moderatorem,więc możesz przenieśc jesli uważasz ze jest w łym dziale :wink:
xxhubabubaxx
Posted

a nie lepiej isc do kosciola jesli o nim tak pamietacie niz dawac: [*] ?? mysliscie ze to cos daje... wazne ze wy pamietacie a nie takie bez sensowne swieczki, wybaczcie no ale w takie cos to sie dzieci neo zabawiaja -.- chyba liczy sie to ze pamietamy w sercu i glowie a nie jakies glupie znaczki...

Posted

Według mnie takie stawianie świeczek to głupota -.-

Posted

Jeśli wam to przeszkadza to wasz problem.

ZiemniakMan
Posted

[*]

Posted

Nie wiem dlaczego tak wazny temat jest w Placu zabaw..

_kobieta_zmienna_
Posted
Nie wiem dlaczego tak wazny temat jest w Placu zabaw..
Dałam go w dziale na poważnie,ale moderator uwazał ,że lepiej bedzie tu i go przeniusł.Nic na to nie poradze.
Posted

Plac zabawa dla takiego tematu? N/c... :roll:

Posted
Plac zabawa dla takiego tematu?

skoro temat służy tylko do tego żeby wstawić "[*]" no to nie widzę go jakoś w dziale 'tylko na poważnie'...

xxhubabubaxx
Posted

Zgodze sie z Piratem :]

Ciekawe ile osob dalo taka "świeczke" a ile poszlo do kosciola jesli go tak kochaja...

Posted

Po prostu nie widzę sensu takiego tematu gdzie wszyscy tylko napiszą jeden znaczek :| lepiej iśc już go kościoła niż na forum znaczki pisać.

Jednak lepiej, że jest w tym dziale ten temat. Nic takiego ważnego na forum nie wnosi.

Tyle ode mnie ;)

Posted

Wszyscy 'stawiają' te świeczki.

Jeśli tak bardzo udzielają się w tym poście może by poszli do kościoła a nie robić jakieś WPISY. :?:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• yiliyane
      Nie, to problem, który jest w niej. Ona nie boi się seksu przez Ciebie. Oczywiście to wpływa na waszą relację, ale myślę, że ona najpierw powinna przejść przez terapię indywidualną, a dla par ewentualnie później - zależnie od tego co powie jej terapeuta i jakie będą efekty terapii.
    • Kerosine
      ... mnie m. in. dostać się w końcu do mecenasa [choć zapomniałam wziąć dla niego czekoladę, ech, musi poczekać do przyszłego tygodnia] oraz wysiać czekający już na to od nieprzyzwoicie długiego czasu jęczmień dla kotów [mam tylko nadzieję, że poprawnie zastosowałam się do instrukcji na opakowaniu i nie zalałam nasion zbyt dużą ilością wody ].
    • Kerosine
      ... żeby lato trwało wiecznie. Nawet jeśli oznaczałoby to konieczność pogodzenia się z nieodłącznie towarzyszącymi mu burzami.
    • Kerosine
      @Nieprzenikniona, zapraszam Cię do wzięcia udziału w naszej zabawie w zastępstwie @patolove [zapomniałam, że wyjechała spędzać wakacje bodajże przez miesiąc na Bawarii ]. Oto moje propozycje tematów dla Ciebie:
    • Kerosine
      Oj tak, to zdecydowanie jeden z najczęstszych [wręcz "ulubionych"] przypadków naruszania przeze mnie prawa  Jestem królową czerwonego światła [i przeprawiania się przez asfaltowe rzeki w, ekhem, nieoznakowanych miejscach], jednak póki co mam na koncie tylko jeden mandat z tego tytułu [wlepiony, muszę przyznać, w głównej mierze przez moją własną głupotę / nieuwagę i zlekceważenie mocy wystawienniczej straży miejskiej]. Natomiast całym sercem jestem za zmianą przepisów i pójście przez nas w ślady Anglików.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane