Jump to content

forum?

korcia92

Recommended Posts

Posted

czym dla was jest forum?

Jak dla mnie to jest to raczej tylko marny sposób na nudę. Każdy temat nie ma większego sensu albo jest tak banalny, że nawet nie chce sie go komentować.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że połowa postów jest juz pozajmowanych i nawet gdybys myslał godzinami, to i tak ci go zablokują... !!!!!!!!!!!

Ludzie chca się czegoś dowiedzieć, zadaja pytania ( nie koniecznie musza byc oryginalne, powtarzaja się) ale jeżeli juz pyta co dlaczego to blokują?!!! Rozumiem, że jest regulamin i że musi tu panowac porządek ale może akurat osoba pisząca ta notkę chcę odpowiedzi ?

MOim zdaniem temat powinien być zablokowany wtedy , kiedy już naprawdę jest beznadziejny i znajduje sie tam gdzie nie trzeba. A ja dodawałam juz kilka postów i widziałam po kilkunastu minutach blokadę. Jestem ciekawa czy była jaikas osoba, która napisała to samo co ja! haha byc morze nazwa tematu ta sama, wątek ten sam ale jednak czymś sie różni, czasem wtrąci sie dodatkowo jakis temacik a i tak uznany jest za kolejny powtarzający się- beznadziejnie...;/ :crazy: :evil: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Posted

No to wyjdz na dwór, skoro takie zabijanie nudy Ci nie odpowiada. Regulamin dba o porządek i tego się trzeba trzymać.

No i narzeka ta, co nawet tematu dobrze nazwać nie potrafi..

Posted

po pierwsze wszelkie pretensje tego typu to prosze kierować do moderatorów lub adminów na PW, bo mnie naprawde mało obchodzi, ze tobie sie regulaminnie podoba, ani Ci nie pomoge ani nic wiec uwazam, ze ten temat tez nalezy zablokować.

A po drugie, jak uwazaszforum za beznadziejny sposob spedzania czasu, to nie pisz nic na nim, jaki problem??

Posted
Jak dla mnie to jest to raczej tylko marny sposób na nudę.

zawsze możesz nudzić się przed telewizorem, albo poczytać książkę o_O

Każdy temat nie ma większego sensu albo jest tak banalny, że nawet nie chce sie go komentować.

załóż jakiś inteligentny temat

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że połowa postów jest juz pozajmowanych i nawet gdybys myslał godzinami, to i tak ci go zablokują... !!!!!!!!!!!

kolejna osoba co ma problem z zamykanymi tematami :roll:

nie wiesz czemu temat został zamknięty? zajrzyj w regulamin, ewentualnie spytaj się moderatora.

Ludzie chca się czegoś dowiedzieć, zadaja pytania ( nie koniecznie musza byc oryginalne, powtarzaja się) ale jeżeli juz pyta co dlaczego to blokują?!!!

gdy jest 10takich samych tematów pod tytułem "chłopak mnie zdradza! HELP!!", to wybacz, ale jest szukajka do wyszukania tego typu tematu

Rozumiem, że jest regulamin i że musi tu panowac porządek ale może akurat osoba pisząca ta notkę chcę odpowiedzi ?

no to właśnie widać jak rozumiesz...

A ja dodawałam juz kilka postów i widziałam po kilkunastu minutach blokadę. Jestem ciekawa czy była jaikas osoba, która napisała to samo co ja!

a ja jestem ciekawy czy umiesz korzystać z szukajki..

haha byc morze nazwa tematu ta sama, wątek ten sam ale jednak czymś sie różni,

*może. tym że jedną dzieli od chłopaka 200km, a drugą 205km..

jak mamy się dopatrywać takich różnic to prawie żaden temat nie jest taki sam.

beznadziejnie...;/

zawsze możesz zmienić forum...

Posted

heh masakra....

Posted

Kochani moi: zapędzamy się w kozi róg.

Moim zdaniem niestety większość tych 'skrzywdzonych, biednych' użytkowników ma po części rację. I nie krzyczcie na mnie zaraz, że wypowiadam swoje zdanie ;)

Im więcej tematów zamykamy - tym większy jest przestój, nic się nie dzieje.

Nie jest się w stanie wymyślić setek inteligentnych, poruszających ważne tematy (ew. w wiadomościach) topicow. Forum stoi.

Przychodzą nowi - ich tematy blokujemy - odchodzą.

Nie ma nowych - starzy nie mają o czym gadać. Przestój.

Skąd to wiem? Nie, to nie moje suche przypuszczenia.

Byłam na jednym forum dwa lata, samo się rozsypało, już nie istnieje, właśnie z powodów wymienionych powyżej. Admin zamknął, bo w końcu doszło do pisania dwóch postów na dwa tygodnie.

Byłam też na innym - jak przyszłam to już się kończył jego czas - zamknięto po pół roku, ten sam powód.

A forum jest fajne, KTOś ;) się tu napracował nad stworzeniem go i szkoda byłoby jego pracy.

;)

Posted
Jak dla mnie to jest to raczej tylko marny sposób na nudę

Dal mnie nie. Lubię wyrazac swoje opinie, dykutowac z ludzmi noi pomagac innym ;)

Co do dalszej twojej wypowiedzi to masz trochę racji. A z Loly zgadzam sie w 100%...

Regulamin dba o porządek i tego się trzeba trzymać.

To moze trzeba sie zastanowic nad zmiana regulaminu nie całkowita tylko mniej rygorystyczna?!

Posted

Trochę racji w tym jest, nie da się ukryć. Ale forum żyje swoim życiem jak każda społeczność, ma swoje lepsze i gorsze chwile. az są przestoje, innym razem jest ciekawie i coś się rusza. Już tu i takie, i takie etapy przez prawie rok pobytu tutaj zauważyłam. Ważne, żeby nowi w ogóle zaglądali w regulamin, umieli używać wyszukiwarki i dobrze nazywać tematy, a przede wszystkim - żeby mieli trochę dobrej woli, chęci wymiany opinii i dania czegoś od siebie. Jeśli od razu się zniechęcą albo dadzą zbić z tropu - trochę szkoda, ale trudno. Odejdą z kwitkiem, może rozżaleni. Ale ci, co zostaną, może dojrzą tu więcej sensu ;)

slendergirl
Posted

zgadzam sie z Loly. przez takie rygorystyczne przestrzeganie regulaminu po prostu zamiera dyskusja.

Guest Anonymous
Posted

dajcie sobie już spokój. Masz lepsze zajęcia? To wyjazd, zajmuj się sobą. Co do regulaminu. Bądźcie wporządku, a my tez będziemy. Potraficie, kurczę najeżdżać po koleii a nie spojżycie na Was samych. Na userów. Jesteście wporządku? To nie dostaniecie ostrzeżenia. Slender, Ty dlaczego osta nie masz? Bo starasz się nie pisać głupot.

Posted
dajcie sobie już spokój. Masz lepsze zajęcia? To wyjazd, zajmuj się sobą.

To jest reakcja moderatora, który nie znoszi krytki.

I włsanie przez takie traktowanie ludzie odchodza.

Posted

Ale przeżywacie.

Jak dla mnie to jest to raczej tylko marny sposób na nudę. Każdy temat nie ma większego sensu albo jest tak banalny, że nawet nie chce sie go komentować.

No to skoro masz inne zajęcia to nikt Cię tutaj nie zatrzymuje ; ).

Btw porządek musi być. Nie zmieni tego nawet 50 skandujących osób.

Jest W MIARĘ Czysto- źle, syf- źle. Zdecydujcie się.

MOim zdaniem temat powinien być zablokowany wtedy , kiedy już naprawdę jest beznadziejny i znajduje sie tam gdzie nie trzeba.

Dam wiarę, że ten temat w dobrym miejscu akurat nie jest ; )

To jest reakcja moderatora, który nie znoszi krytki.

I włsanie przez takie traktowanie ludzie odchodza.

Przyczepiłaś się bo napisał to akurat zielony ;)

Posted
Co do regulaminu. Bądźcie wporządku, a my tez będziemy

no przeciez napisała to ze stanowiska moderatora wiec ja tez odp

Guest Anonymous
Posted

Katharsis, reakcja moderatora? No dajże spokój, moderatorem jestem od niedawna, więc jeszcze mi to w krew nie przeszło. Zwykłym userem byłam tutaj rok. I jakoś nigdy nie było tu problemów tego typu. Jeżeli ktoś uważa, że

czym dla was jest forum?

co to w ogóle ma być?! Mam was błagać, żebyście kochali forum i uważali za swój priorytet? Nie będę. Tyle mojego.

Posted

można zrobić tak że przez tydzień nikt nie będzie zajmował się forum, zrobi się syf i ciekawe czy nadal będziecie mówić jacy to moderatorzy są źli...

co do szybkiego upadku forum przez rygor, nie przesadzałbym, trzyma się ponad 2lata i jakoś nic nie wskazuje na to żeby w najbliższym czasie coś się zmieniło ;)

Posted
można zrobić tak że przez tydzień nikt nie będzie zajmował się forum, zrobi się syf i ciekawe czy nadal będziecie mówić jacy to moderatorzy są źli...

Przepraszam, masz jakiś problem z czytaniem ze zrozumieniem? Tu nie chodzi o to żeby moderatorzy przestali utrzymywać porządek, tylko trochę wyluzowali.

co do szybkiego upadku forum przez rygor, nie przesadzałbym, trzyma się ponad 2lata i jakoś nic nie wskazuje na to żeby w najbliższym czasie coś się zmieniło

Z tego co pamiętam na forum kiedyś było inaczej. Moderatorzy nie trzymali się tak twardo zasad. W każdym razie zgadzam się z każdym słowem, które napisała Loly

Posted
co to w ogóle ma być?! Mam was błagać, żebyście kochali forum i uważali za swój priorytet? Nie będę. Tyle mojego.

Dziewczyna wyraziła swoją opinię w sposób normalny. Jakby kazdy reagowała tak jak ty na odmienosc zdania to by sie wszyscy "pozabijali"

Posted

Krótko i na temat - autorko tematu - nie masz racji.

Posted

Po pierwsze: pod spodem jest temat w którym toczy się niemal identyczna dyskusja, dubel, zamykać! :razz:

Po drugie: to kapitalistyczny spisek userów mający odciągnąć modów broniących własnego honoru od pilnowania tego forum. I patrzcie, ilu się broni!

Hm, ja też jestem moderatorką.

I co? Przyznaję się: zamykam tematy bezsensownie, nie myśląc, widząc w raporcie tylko hasło "dubel" daję bloka bez zajrzenia w temat, do którego ponoć dany wątek jest podobny. Jestem głupią, niemądrą i nieodpowiedzialną moderatorką o wygórowanych ambicjach z kompleksem niższości, więc się wyżywam przez zjadliwe komentarze, do których mam pełne prawo. Buuuhahahaha! Tak! Starałam się o rangę, przesiadywałam na czacie, raportowałam tylko dla W

Posted
Tu nie chodzi o to żeby moderatorzy przestali utrzymywać porządek, tylko trochę wyluzowali.

czy jst ktoś kto podejmie się wyznaczenia granicy ,mędzy jdnym a drugim?

Co raz bardziej nie widze sensu w tych otwartych narzekankach. Nie czuje się ani oświecona, ani przekonana. Jestem za tym żeby zgłaszac się bezpośrednio do adminów albo konkretnego moda " którym się ma problem". Konkretna sytuacja, argumenty, jakieś rozwiązanie. A nie publiczne nynynyny "a tak w ogóle to mi na forum nie zależy ale sobie pogadam troche bo co".

Zeby nie było- jestem za porozumieniem. ale ta forma.. uhhh...

sory ze odblokowałam dubla co by się głupio wtrącić

mara- zamordowałaś mnie zupełnie. ^^ ostatnie zdanie mnie dobiło konkretnie ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Gloria
      Zależy, co się rozumie pod pojęciem "wejścia w konflikt z prawem". Zdarzyło mi się płacić mandaty za przekroczenie prędkości, choć z mojego punktu widzenia były to mandaty "na siłę", gdyż policja była ustawiona w takim miejscu, aby prawdopodobieństwo otrzymania mandatu było wysokie (np. wjazd w teren zabudowany, potem od razu jest ograniczenie do 40 km / h, i przy jeździe + - 50 km / h otrzymuje się mandat). Inna sytuacja to przechodzenie na przejściu dla pieszych na czerwonym świetle (gdzie chociażby w Anglii jest to dozwolone) czy przechodzenie poza przejściem dla pieszych, gdzie w promieniu 300 metrów nie widać żadnego samochodu (ale jednak policja z daleka zauważyła!). Nie uważam, żebym naraził swoje lub innych bezpieczeństwo, ponieważ upewniłem się, że nic nie jedzie i szybko przeszedłem. Natomiast zgodnie z paremią łacińską trzeba respektować prawo: dura lex sed lex. Przypomniała mi się jeszcze inna sytuacja z dróg, a mianowicie ograniczenia nakazane przez znaki drogowe, które są niewspółmierne do tego, co znajduje się na drodze. W moim mieście od jakiegoś czasu na pewnym odcinku ustawione są znaki z ograniczeniem 30 km / h z powodu zajęcia 1 pasa ruchu (z 3 dostępnych), a na remontowanym pasie od kilku miesięcy nic się nie dzieje. Także z punktu widzenia prawa może taki znak jest wymagany, natomiast z logicznego punktu widzenia - nie ma uzasadnienia.
    • Kerosine
      Is it possible that existence is our exile and nothingness our home? Emil Cioran Dziwne, ale zawsze wydawałam się to przeczuwać.
    • types
      Myślałem, że będzie lepiej jak pójdziemy na terapię dla par. W końcu to nasz wspólny problem, może ja coś robię źle?
    • yiliyane
      Cytowanie posta jest na dole:   Jak dla mnie nie dziwne, bo pewne rzeczy mogą być krępujące. Jej zależy na Tobie i nie chce stawiać się w złym świetle, żebyś jej nie odrzucił, a u psychologa, żeby terapia miała sens, trzeba powiedzieć wszystko szczerze. Jeśli chce iść sama, niech idzie.
    • types
      @yiliyane Nie wiem jak tu się cytuje, więc ospiszę bez cytowania. Ona jest dziewicą z tego co mówiła.  Mylisz się, ja jej nie nakłaniam do seksu, gdyby mi powiedziała, ze chce czekać do ślubu to bym zrozumiał, i wytrzymał. Dla mnie sex nie jest najważniejszy. Problemem jest, że ciężko z nią poruszyć takie tematy jak sex. Co tu gadać o sexie, Ona boi się wogóle bliskości. Zależy jej na mnie na pewno, bo sama proponuje spotkania, ale jednak nie możemy, a raczej ona nie może przełamać jakiejś bariery, boi się dotyku, niby coś chce a ciągle się czegoś boi.  Ja chcę z nią iść do psychologa, seksuologa, ale jak sama mówi wstydzi się iść ze mną? Dziwne to.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane