Mia-chan

Zakochany facet... Co czujecie?

11 postów w tym temacie

No, cóż, nigdy nie miałam faceta... i tak sie zastanawiałam jak wy - faceci się czujecie, co myślicie itd. jak jesteście zakochani? Bo u dziewczyn to narma, ze są nieobecne i bujają w obłokach. A jak wy to przeżywacie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a Więc ja czuje takie coś w sobie ;p takie dziwne uczucie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja czuje ze musze byc z ta osoba, chronic ja i dbac o nia... i w ogole jest dla mnie calym swiatem, nie mysle o niczym innym. Taka byla moja pierwsza milosc ktora trwala dlugo ale sie rozstalismy ;/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zmień nazwę tematu na konkretniejszą bo zamknę.

A jak wy to przeżywacie?

ogólnie jestem zadowolony i pełen pozytywnej energii.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja chyba jeszcze zakochany nie byłem, ale była dziewczyna, która darzyłem szczególnym uczuciem i gdy ją widziałem to czułem tak zwane motylki w żoładku :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja co prawda zakochany nie byłem, ale wydaje mi się, że zakochany facet czuje to samo co zakochana kobieta czyli są szczęśliwi, trochę nieobecni itp.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poprostu robie wszystko aby mojej drugiej polówce było ze mną jak najlepiej. Jestem z moją dziewczyną już pul roku i ona nigdy nie narzekała. Dostałem BZIKA na jej punkcie i bardzo mi z tym dobrze, bardzo się dla niej zmieniłem. :*

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czuje się spokojny. myślami zawsze jestem z nią. czy jest daleko czy nie. patrze jej w oczy jak nikomu na świecie. okazuje uczucia i otwieram się przed nią jak przed nikim. nikt nie zna mnie takiego.. jak ona. takiego, prawdziwego.

tak to jest. jak kocha się kogoś. tak bardzo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mówicie już o miłości - gdy jesteście z tą osobą.

A co jeśli ją "kochacie" a ona nic?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bo u dziewczyn to narma, ze są nieobecne i bujają w obłokach.

ejej. nieprawda xD ja jestem obecna. o. ^^

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Ostatnie aktualizacje statusu

• zartyzartami  »  Nineku

yy prowokacja bo co??? 
      · 5 odpowiedzi
    • evances  »  Kamineko

Żyje czy nie żyje?! 
      · 0 odpowiedzi
    • Piotrz

"Są takie piękne chwile, w których nawet najbardziej lewicowych polskich komentatorów rzeczywistości krew zalewa od realizacji ich własnych poglądów. Na przykład jak dziewczyna z Polski walczy i oczywiście przegrywa walkę o medal olimpijski z mężczyzną z RPA, który uważa się za kobietę".
      · 1 odpowiedź
    • evances

Panie i panowie
      Są tacy co stają na głowie
      Tak jakby wszyscy byli w zmowie
      Do czasu aż sobie jeden z drugim uzmysłowi
      Jacy oni wszyscy są małostkowi
      Aż rzygać się chce
      Ten kto to wie kurwa
      Życie upstrzone jak gołębim gównem
      Bulwar
      Zrobi tak jak ja
      Pójdzie własną drogą
      Prócz cienia
      Nie ma ze mną nikogo
      · 3 odpowiedzi
    • Borowy

Znalazłem dziś przez przypadek coś co nazywa się witarianizm i jak rozumiem, weganizm, wegetarianizm itp. to przy tym odpadam.

· 7 odpowiedzi