Jump to content

Coraz więcej ludzi odchodzi z forum..

kKlaudiaAxD

Recommended Posts

kKlaudiaAxD
Posted

Tak jak w temacie.. Coraz więcej ludzi odchodzi z forum ;] To bardzo przykre, bo są to bardzo sympatyczne osoby, które spędziły tu duży kawał czasu. Czy to nie skłania Was do jakiejś refleksji?

maadziuuniaa
Posted

Ja też to zauważyłam. Dużo naprawdę fantastycznych osób opuszcza to forum. Kilka dni temu odszedł od nas Irra, jedna z najbardziej inteligentnych osób, naprawdę dużo wnosząca do wielu tematów.

Posted

I co z tego? Nie kazdy ma czas, zeby przeznaczac go na przegladanie forum.

maadziuuniaa
Posted
I co z tego? Nie kazdy ma czas, zeby przeznaczac go na przegladanie forum.

Oczywiście, że tak. Ale nie tylko brak czasu może być przyczyną opuszczania forum.

Ostatnio często zauważam nadużywanie władzy przez moderatorów, wlepianie ostrzeżeń za wręcz śmieszne 'wykroczenia' etc.

Posted

Jak juz wspomnialas o Irra. Nie przypominam sobie, zeby mial ostrzezenie.

Regulamin trzeba przestrzegac.

maadziuuniaa
Posted
Jak juz wspomnialas o Irra. Nie przypominam sobie, zeby mial ostrzezenie.

Regulamin trzeba przestrzegac.

Nie o Irrę mi tu chodziło ;)

kKlaudiaAxD
Posted
Ostatnio często zauważam nadużywanie władzy przez moderatorów

DOK

Posted

Forum to nie wszystko. Osobiste sprawy sa wazniejsze. Spytajcie sie ich, dlaczego odeszli, a nie zakladacie temat. Nawet nie macie konkretnych przykladow.

kKlaudiaAxD
Posted

Chyba ktoś tutaj nie zrozumiał co chce przez to powiedziec ! ;] Może jeszcze raz przeczytaj

zakładając ten temat nie chodziło mi o brak czasu, bo to chyba oczywiste.. Tylko inne refleksje
;]
Posted

Nie każdy ma czas na przeznaczanie swojego time'a dla forum - jesteśmy młodzieżą - każdy ma swoje obowiązki, z roku na rok coraz więcej ich przybywa.

Jedni odchodzą - drudzy przychodzą - tak jak w życiu - taka jest kolej rzeczy.

Poza tym nikt na siłę nie będzie kogoś trzymał - myślę, że to w żadnym stopniu nie jest wina moderatorów.

Przepraszam, jakie refleksje?

Nie rozumiem pytania..

Posted
Chyba ktoś tutaj nie zrozumiał co chce przez to powiedziec ! ;] Może jeszcze raz przeczytaj

Chyba nawet sama nie wiesz o jakie refleksje chodzi.

Posted
Ostatnio często zauważam nadużywanie władzy przez moderatorów, wlepianie ostrzeżeń za wręcz śmieszne 'wykroczenia' etc.

a ja ostatnio zauważyłem nie przestrzeganie regulaminu przez userów.. o_O

Ludzie mają mało czasu, są zajęci albo im się znudziło, refleksji nie mam żadnych, bo większość z tych co odeszło po prostu nie znałem..

poza tym patrząc nieraz na poziom wypowiedzi niektórych cieszę się że odeszli..

Jedni odchodzą - drudzy przychodzą - tak jak w życiu - taka jest kolej rzeczy.

tyle.

Posted
...że zwykłych userów traktuje się gorzej, więc droga władzo [konkr. panie Predatorze] zakładając...

Tu niestety się zgodzę, Predatorze dajesz bzdurne ostrzeżenia, to taka 'zabawa-w-predatora-moderatora'... rozumiem.

A co do tematu, niech sobie ludzie odchodzą jak chcą... jedno mnie śmieszy - ci, którzy odchodzą tak SZUMNIE :) Po co pisać topic o odejściu skoro ledwo kto na forum nas kojarzy? xD

Posted

Rzeczywiscie sporo odeszło...irra kktóry był kims wartosciowym na tym forum ..szkoda. Najbardziej mnie rozsmieszyło, że dziewczyna nie pamietam nicku tez napisała ze odchodzi a przeciez miała bardzo mało postów i tak naprawde nikt jej nie kojarzył z niczego. Osoby, które sa długo na forum i sa " znane" dlaczego maja nie pisać. Potem by były głupie domysły dlaczego ktos nie pisze przez miesiac dwa a nawet trzy. Napisanie takiego postu informuje wszytskich ze odchodzi i kazdy wie;)

Co do nadurzywanie władzy przez niektórych modów jest zauważalne. Mam nadzieje ze zmniejsza swój rygor :P

Posted
Tu niestety się zgodzę, Predatorze dajesz bzdurne ostrzeżenia, to taka 'zabawa-w-predatora-moderatora'... rozumiem.

Nie czepiaj sie, nie tylko Tobie dalem ostrzenie. Nie po to zostaly zrobione dwa tematy, zeby robic kolejny burdel.

Posted
Potem by były głupie domysły dlaczego ktos nie pisze przez miesiac dwa a nawet trzy.

Ja piszę [jako że mam tu jakąś funkcę] jednemu z modów i okej. Też 'odeszłam', ale po co robić z tego halo? ;)

nie tylko Tobie dalem ostrzenie. Nie po to zostaly zrobione dwa tematy, zeby robic kolejny burdel.

Otóż to... o to mi chodzi, nie tylko mi dałeś bzdurne ostrzeżenie ;)

[Dział 'HydePark' umożliwia pewną dowolność (przeczytaj jego opis i przetłumacz sobie nazwę)... oczywiście nie do przesady, ale jeden post odpowiadający na powyższe pytania? ;) - to tyle z mojej strony]

Posted

Nie, wyraznie jest napisane w pierwszym w poscie. Dalem dopisek, bo bylo zamieszanie i tyle.

Nie odchodzmy od tematu.

- to tyle z mojej strony]
Posted

Co do odchodzenia, jejku, ludzie mają swoje życie osobiste, może mają jakieś problemy, może forum im się znudziło, albo chcą więcej czasu poświęcać na coś innego więc odchodzą, normalka. A jak kiedyś wrócą - miło będzie ; )

A jeśli chodzi o 'nadużywanie władzy', dajcie spokój, jest regulamin, jak będziecie go przestrzegać to ostrzeżeń nie będzie, a w jakimś celu on został napisany. Zobaczcie ile jest osób, które są już bardzo długo na forum a nie mają żadnego osta i nie marudzą na rygor.

A co do tematów typu "odchodzę" moim zdaniem najlepiej zrobić jeden temat "Pożegnania", przykleić i niech tam sie ludzie żegnaja, hmm ? :)

Posted

Ze się tak wtrącę- moderator może w różny sposób interpretować regulamin i nie zawsze musi być ta interpretacja zbieżna z opiniami parunastu tysięcy userów na temat "biblii" użytkowników tego forum. Także różny mod ma inny zakres tolerancji wobec naginania zasad, a jak zauważyłam użytkownicy nie mają zbyt dużego zakresu tolerancji wobec nadużyć ze strony moderatorów.

Nie próbuję tu nikogo usprawiedliwiać, poza tym nie podano w tym temacie zbyt wielu konkretów więc nie mam sie do czego odwołać, ale pamiętajcie, że jesteśmy tylko ludźmi.

A, i wypominanie błędów to nie PW o treści, którą niegdyś przytoczyła mystery(w stylu "głupia suko"), tylko konkretnie: screen, argumenty, inne tego typu ściemy.

Posted

Cóż ludzie odchodzą bo jak już ktoś napisał nie każdy ma tyle czasu na przesiadywanie na forum, ale bez przesady jakiejś większej liczby ludzi odchodzących nie zauważyłam. Jedni odejdą, przyjdą nowi, co do władzy moderatorów "taka ich praca", gdyby nie pilnowali porządku zrobił by się syf bo jakby nie patrząc na forum jest dużo ludzi, którzy robią "bałagan".

To na tyle ode mnie.

Posted

Ludzie odchodzą cały czas, ale większość nie robi z tego takiego szumu. Rozumiem Irrę, który wiele wnosił na forum i był ogólnie znany, ale reszta? Robią wielkie halo z niczego.

Posted

Ludzie odchodzą i przychodzą. Nie zmienimy tego...zapewne wiekszosc powróci...;)

Posted

kKlaudiaAxD, może bardziej konkretnie? Bo refleksje to chyba tylko na poważnie, albo hyde park.

Jedni odchodzą, drudzy przychodzą. a Irra, jesli dobrze pamiętam to nie napisał że dochodzi na zawsze - koniec z m-forum, ale że jak to określił Znika. Wróci napewno.

Z wiekiem jednak obowiązków przybywa, i jednak nie każdy ma czas w miarę regularnie pisać na forum.

Nie róbcie z tego takiej afery, ludzie przychodzą i odchodzą... i wracają.

Posted

Mnie się wydaje, ze Kladii chodziło o to, że to, że ludzie odchodzą nie jest spowodowane problemami osobistymi ani brakiem czasu tylko traktowaniem ich no forum. Zgadzam się z tym, że niektórzy (szczególnie nowi moderatorzy) nadużywają władzy. Da się również zauważyć, że kolorowi traktowani są lepiej i pobłażliwiej. Nie wszystkim to do końca pasuje, więc odchodzą.

Posted

caate_, konkrety? Tego na razie mi brakuje.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Nieprzenikniona
      A ja stanowczo polecam na pierwszy raz z sanah Szampan oraz etc (na disco) Duszki (uwielbiam):  
    • Pizzaro
      To był piękny tydzień pełen rodzinnych imprez, grillowania, niespodziewanych kajaków. A potem powrót do Wrocławia, odwiedziny wujka, cioci i kuzyna. Piątek wieczór kapitalny mecz żużlowy, a potem sobota pełna wrażeń, podróży rowerowych po Wro, czas pożegnań. Szkoda, że tak szybko mijają dobre chwile. 
    • Pizzaro
      Powiem tak - w takiej sytuacji na pewno wiele siedzi w Twojej głowie i jest następstwem pierwszych niepowodzeń. Jest duża szansa, że przy zmianie formy antykoncepcji z prezerwatyw na np. tabletki czy plastry coś może Ci się odblokować w głowie, jakiś podświadomy strach, niepewność itp. i te niekomfortowe sytuacje przeminą. Naprawdę u wielu osób tak było. Prozaiczne. I co ważne - nie możecie podchodzić do tego w ten sposób, że "za bardzo chcecie".  A może spróbujecie zrobić sobie całonocny maraton? Zobaczycie po jakim czasie będziecie w stanie dojść. 
    • Pizzaro
      Nigdzie nie napisałem, że mama może robić, co się jej tylko podoba, bo nie może. Jednak póki nie postępuje tak, że z prawnego punktu widzenia można by się do niej przyczepić to nikt jej niczego nie zarzuci. Co innego jak dziecko słyszy jednoznaczne odgłosy zza ściany czy jest narażane na widok roznegliżowanych kochasiów mamy. 
    • Pizzaro
      Powiem tak - na żywo wychodzi dużo lepiej niż w wersji studyjnej ale wiadomo - jako "Psychofan" nie mogę powiedzieć inaczej, więc polecam przekonać się na własne uszy już 29 lipca we Wro ^^ Warto nadrobić, nawet z czystej ciekawości, jeśli to będzie spotkanie na chwilę   Ogólnie to polecałbym od przesłuchania pierwszych piosenek z pierwszej EPki, czyli z Ja na imię niewidzialna mam. Jeśli mam polecić ogólnie jakieś jej piosenki to Cząstka, Idź, Anioły, Projekt nieznajomy nie kłamie, Oto cała ja, Piękno tej niechcianej, Pora roku zła, sen we śnie, Czesława, Tęsknię sobie, To koniec. Szkoda, że duszków nie zaśpiewała jeszcze na żywo
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine