• Who's Online (See full list)

• Virensoos
    • Hector16
    • dannonka
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Virensoos
      Levicare- Producent sprzętu medycznego
      Witam Jesteś osobą niepełnosprawną potrzebujesz profesjonalnej obsługi w zakresie likwidacji barier architektonicznych skontaktuj się z firmą Levicare - Polski producent sprzętu medycznego   Firma oferuje profesjonalne dobrej jakości rozwiązania do transferu osób niepełnosprawnych Podnośniki ( jezdne , ścienne , sufitowe ) Akcesoria do samochodu ułatwiające wsiadanie jak również prowadzenie auta. Wózki elektryczne, krzesełka schodowe i wiele innych ciekawych rozwiązań ułatwiają
    • Gloria
      Krótka znajomość, jedyne wsparcie i gigantyczny dylemat.
      Co może sprawić, że nabierzesz większe poczucie bezpieczeństwa?
    • Hector16
      Krótka znajomość, jedyne wsparcie i gigantyczny dylemat.
      Po ostatniej rozmowie mogę wręcz ręczyć za to, że to są rozdziały zamknięte. Po tym, co mi opowiedziała, wiem na 100% jedno - nie chce znowu poczuć, że nie będzie miała w kimś wsparcia. Cholernie szanuję za nawiązanie do Ferdydurke i masek. Motyw genialny, który wielokrotnie przekładam na własne, jak i innych życia.  Wyznanie uczuć rzecz jasna. Może sprostujmy parę rzeczy. Poznajcie mnie, a przynajmniej część! Nie jestem sportowcem, nie wydaje mi się, abym był atrakcyjny. Moż
    • dannonka
      Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
      W końcu skończyłam pisać moją pracę magisterską i przed chwilą została wysłana do promotora  Kamień z serca  
    • yiliyane
      W oczekiwaniu na...
      Czekam na swoje urodziny  O końcu epidemii to już nie wspominam, bo coś mnie bierze (złość, znaczy się, nie wirus) >.<