angelzdw

Metallica

223 postów w tym temacie

Y, to własnie najbardziej przeraża, uwielbiam ich a nie byłem na żadnym koncercie ;(

Panowie z Metalliki mają już swoje lata i się im coraz mniej chce, więc taki mroczny scenariusz jest bardzo realny...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oglądałem ostatnio koncerty Metallicy, głównie z naciskiem na Hammeta - i cóż dosyć często się spóźnia, niektóre solówki tragicznie zagrane.

Ze mną jest to samo jednak Metallica towarzyszy mi już dość długo, a nigdy na live nie byłem. Nie pożałuje tych 150 zł :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Phi, ja uważam, że bilety powinny być droższe ^.^

Byle żeby przyjechali, reszta się załatwi.

No, ja nie oglądałem bardzo dawno koncertu Metalliki, tym bardziej nowego, może był wypity ;D ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
może był wypity ;D ?

te ręce przez 30 lat chodziły jak tornado po florydzie, mają prawo do odpoczynku..

NOWA INFORMACJA !

W Norwegii wyprzedano 50000 biletów, w przeciągu 24 godzin.

Fani z Norway dostali oficialne podziękowania :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bilety poszły jak świeże bułeczki,imponujące jest to, w zestawieniu gwiazd, gdy popatrzy się na przykład na Madonnę czy Britney, aż chce się powiedzieć,ludzie zacznijcie słuchać normalnej muzyki, metal was zbawi...\m/.

Metallica na zawsze pozostanie w sercach fanów na całym świecie, nie zależnie od tego, czy za kilka lat pojawi się informacja, że panowie rozwiązali się.

Jeśli dojdzie do masowych samobójstw, własnoręcznie zaciągnę ich na scenę ;].

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem wam, że Metallica to bardzo dobry zespół rockowy. Bardzo dobrze grają. Najbardziej podobają mi się kawałki "The Unforgiven" i "Nothing Else Matters". Unforgiven oczywiście pierwsza wersja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeden z najlepszych zespołów metalowych świata :D , uwielbiam ich aczkolwiek też należę do ludzi uważających że skończyli się na "Czarnym". 2 kolejne były przeciętne, o St. Anger nie chcę się wypowiadać ale Death Magnetic jest całkiem fajne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To kultowy zespół, ale lata świetności ma już dawno za sobą. Moim zdaniem powinni dawno już zejść ze sceny, żeby stać się prawdziwą legendą. Lepiej zgasnąć od razu, niż przejść w metalowego alzhaimera...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgasnąć? Zostało im kilka piosenek i riffów po nagraniu Death Magnetic, do tego panowie stwierdzili, że grają dla siebie, więc ich zbytnio nie obchodzi to, czy ludzie ich zapomną, co raczej z resztą jest niemożliwe.

Bardzo lubię Metallicę, ale na pewno nie tak bardzo jak kiedyś, dla mnie się już niestety wypalili, posłuchać zawsze można, nawet nowych albumów, ale niestety już nie z taką podnietą jak kiedyś.

Kupiłem Death Magnetic od razu, przesłuchałem kilka razy i do dziś leży zakurzony, choć ostatnio myślałem, czy by sobie nie przesłuchać, ale niestety napęd mi padł w kompie i nie posłucham

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja dopiero poznaję Metallike.I zrobiłam pewien eksperyment jeśli tak to można nazwac.Wszyscy mówią,że Metallika się skończyła na Kill'em all.Gdybym zaczęła słuchać Metalliki od pierwszej i wzwyż płyt to sądziłabym tak jak inni(bo tak bywa-siła sugestii?).Odsłuchałam Death Magnetic i muszę Wam powiedzieć,że nie jest zła. Uwielbiam,a wrecz kocham The day that never comes i All nightmare long.Ściągłam(no niestety -ściągłam) z neta Black Album i rzeczywiście jest o wiele lepszy-Death Magnetic musi sie troche nauczyc (ale tylko troche:D).

A co do przyjazdu kolejnego do PL to nawet nie mówcie,że już nie przyjadą.Na Sonsiphere nie mam żadnych szans i moge tylko pomarzyc o tym,ale chcialabym jechac na ich koncert.To takie marzenie niespelnione:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Genialny zespół który nigdy się nie nudzi, posiada miano kultowego zespołu już od dawna. W tym czasie jedna z nielicznych "starych kapel" w dobrej formie. Metallica jest jednym z moich najbardziej ulubionych zespołów, jak nie najulubieńszym. :devil: /Metallica\

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Metallica skończyła się na Master of Puppets. Potem było już tylko coraz gorzej, aż doszli do stanu obecnego, tj. straszliwej komercjalizacji. Jak to ktoś kiedyś powiedział - każdy powinien wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Wolałbym ich zapamiętać z płyty Death Magnetic niż innego gówna, które są w stanie wydać jeśli im się zachce jeszcze mamony. Dla mnie się sprzedali i tyle.

Ostatnio zacząłem słuchać Megadeth. Polecam wszystkim fanom Metallicy ze starych czasów. Do teraz nie stracili świetnego brzmienia, a ich nowa płyta z 2009 roku "Endgame" gniecie Death Magnetic.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale Megadeth to też komercja jakby nie patrzeć. Praktycznie każdy zespół który gra za kasę koncerty, wydaje płyty itd. to komercja :)

Nie ma co przesadzać, Metallica owszem ma na koncie parę słabych, bardzo słabych albumów (mam tutaj na myśli zwłaszcza St. Anger ), ale nie można mówić, że ich brzmienie stało się komercjalne (tak jak w przypadku hm np. Lordi który gra od samego początku muzykę komercyjną i słabą).

Ja lubię większość albumów Metallicy, za wyjątkiem St. Anger (którego nie lubię), zwłaszcza Death Magnetic, ponieważ widać, że uwsteczniają się (w dobrym tego słowa znaczeniu) i mam nadzieję, że kolejny album będzie jeszcze bardziej w stylu tych pierwszych albumów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli tak mówisz, to wychodzi tylko na to, że lubię Megadeth bardziej, bo mniej się sprzedał, aniżeli Metallica. Load i Reload to zupełnie inny klimat płyt, bardziej taki dla MTV, a wszyscy wiemy jak wygląda u nas telewizja muzyczna. Nie mówię, że zmiana gatunku gry jest sama w sobie zła, ale chodzi o to, że Metallica powinna grać to, w czym kiedyś była naprawdę dobra. Zmiany zostawmy zespołom, które tego potrzebują. Najlepszym przykładem, zaraz po Metallice jest zmiana LP. A w Death Magnetic złe jest to, że po pewnym czasie nuży. Czasami czuję, jakby na siłę próbowali wydłużyć te kawałki do tych 8-9 minut.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
oad i Reload to zupełnie inny klimat płyt, bardziej taki dla MTV, a wszyscy wiemy jak wygląda u nas telewizja muzyczna.

Kirk zafascynował się wtedy graniem Jazzu, wyszło jak wyszło...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz