angelzdw

Metallica

223 postów w tym temacie

Jakoś tak mi nie wszedł. Fakt że tylko raz oglądałem, ale i tak po 4-5 minutach, stał się nudny. Kawałek jak na drugi singiel nie najgorszy - klip go promujący na 3 z dużym minusem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jestem tu nowa więc cześć wszystkim! Może teraz ja się trochę wypowiem? ;P Metallica jest moim ulubionym zespołem. W sumie to nie jestem fanką ani starej Mety ani nowej tylko tak jakoś pomiędzy. Zaczęło się od NEM oczywiście ale teraz wolę już mocniejsze kawałki. Nowa płyta jest całkiem spoko nie wiem czemu wszyscy po niej jadą. Mi tam z niej najbardziej podobają się The day that never comes, cyanide, unfrogiven III. Co do teledysku o którym była mowa to mi się nie podobał- nudny jest :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nowa płyta jest całkiem spoko nie wiem czemu wszyscy po niej jadą

Jak dla mnie, brak w niej należytej agresji i mocy.. Czuć że chłopaki już do młodych nie należą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Metallica to dla mnie przede wszystkim MOP - genialna płyta. Do tego dochodzi czarny album i Ride the lightning. Zacny zespół. Żałuję, że nie byłem w Chorzowie, ale nie znany był mi jeszcze termin ustnej matury z polskiego więc odpuściłem, ale możliwe, że zawitają do Polski kolejny raz w najbliższym czasie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi bardzo podobają się utwory takie jak Master Of Puppets, Cyanide, Suicide & Redemption, The End Of The Line. Zespół ogólnie bezbłędny. Każda ich płyta mi pasuje(co nie znaczy, że każdy utwór).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie największy zespół wszechczasów. Zostali nawet ost. uhonorowani na Rock and Roll Hall of Fame. (wg. tejże organizacji Master of Puppets i Enter Sandman to dwie z pięciuset piosenek, które ukształtowały gatunek)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Die, die, my darling

Jeden z moich ulubionych utworów :wink:

Jak dla mnie najlepszy album to zdecydowanie Kill 'em All potem ...And Justice for All, no i oczywiście: Ride the Lightning, Master of Puppets i Garage Inc :D W sumie to tyle, Black Album też ujdzie ale nie wyróżniałabym go specjalnie- mają lepsze :wink:

Co do nowego albumu hmmm... średnio mi przypadł do gustu, nie powiedziałbym że się wypalili ale niczym nie zaskoczyli, album jako taki jest wykonany dobrze, bez większych zastrzeżeń, tylko właśnie Metallica zawsze zaskakiwała a tu? No właśnie album dobry, ale zwyczajny, a to do Metallici ni jak pasuje :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ride the Lightning

jeden z albumów na których solówki są gigantyczne ...

(wg. tejże organizacji Master of Puppets i Enter Sandman to dwie z pięciuset piosenek, które ukształtowały gatunek)

2 piosenki, hm.... żaden rekord ..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

metallica zeszla na psy. sprzedala sie. i taka jest prawda..

20 lat temu tworzyli dobry kawal trash metalu a teraz jakis country rock (?) dla hajsu to robia ;d sypiacy sie klasyk.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
trash

thrash jak już coś bo bije po oczach.

country rock (?)
]

ten gatunek jest istną klasyką, zapoznaj się z twórczością np, Lynyrd Skynyrd, porozmawiamy na poważnie.

sprzedala sie.

większą kampanie mieli do St Anger'a jak do Death Magnetic. Poza tym jak Metallica mogła się sprzedać, grają ich w radiu dla nastolatków, czytasz o nich w gównianych pedalskich pisemkach, nie !! więc nie ma sensu pisać o czymś czego nie robią.

dla hajsu to robia ;d

Widze że zaglądasz Hetfieldowi do portfela. Spoko. Dla Kasy - specjalnie nie udał im się album, co ty myślisz że sprzedaż ostatniego albumu jest jakaś rekordowa, album im wyszedł na 3+ , więc nawet jakby grali dla kasy, zrobili coś lepszego.

sypiacy sie klasyk.

Gówno prawda, zwyczajnie się starzeją, co mieli zrobić na scenie zrobili, po ponad 20 latach grania, mają prawo spokojnie odpocząć. Bez tłumaczenia dzieciakom, dlaczego Death Magnetic jest taki a nie inny....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

genialny zespół! nie znam lepszego! mam wszystkie ich albumy! znam każdą piosenkę! no i oczywiście czekam na kolejny koncert w Polsce. ; )))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lubie,gdy o zespole wypowiadają się prawdziwi znawcy spod jednej piosenki -_-.

Niestety po Black Album Metallica drodzy państwo skończyła się.

Pominę,że zajefajnie grają, wiadome, ale jeśli chodzi o wymagania fana ciężkiej muzyki, pierwsze albumy mają w sobie najwięcej kopa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Black Album Metallica drodzy państwo skończyła się.

Ale jednak trzeba przyznać, że czasami jednak na niektórych płytach próbowali się wybić, może nie było tych kawałków sporo - ale kilka z nich dawało rade.

Aktualna Metallica, cóż - zbliża się emerytura, swoje wyćpali, wychlali, zagrali.

Poza tym oglądałem kilka nagrywek z koncertów zagranych nie tak dawno, widać że ani Lars a Kirk który dosyć często się spóźniał czy partaczył .. nie mają już formy, bynajmniej nie takiej jak kiedyś :|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W ich wieku respekt grać jeszcze, ale za pysk wiekowy ciągną jeszcze The Rolling Stones, pozostaje pytanie, co następne wyda Metallica? Wydaje mi się, że dla Metallici czas odejść na emeryturę z honorem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wydaje mi się, że dla Metallici czas odejść na emeryturę z honorem.

Jasne, dla mnie są genialnymi muzykami, szkoda mi będzie kiedy ludzie jak to ludzie stwierdzą że Metallica jest huja warta czy tam beznadziejna. No cóż może gdyby znali język polski - to posłuchali by Sobie "Niepokonani" - Perfektu :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pamiętam, jak pierwszy raz tata zagrał mi Nothing Else Matters na swoim starym akustyku, który nie stroił zbyt dobrze, ale to było nieważne. Miałam wtedy sześć czy siedem lat - nie pamiętam dokładnie, ale potem przez wiele miesięcy ta melodia chodziła mi po głowie, aż o niej zapomniałam i pewnego razu na próbie przed jakąś akademią (a byłam już w gimnazjum) zagrał to mój obecny kolega, Radek. Wiedziałam, że skądś to znam i w końcu sobie przypomniałam.

Znowu po głowie zaczęła chodzić mi ta melodia, więc postanowiłam zapoznać się z twórczością Metallici i tak zaczęła się moja przygoda z porządną muzyką.

Osobiście preferuję raczej spokojniejsze kawałki tego zespołu, takie jak właśnie Nothing Else Matters czy Turn The Page, choć wszystko zależy od mojego nastroju.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O dziwo moja przygoda z metalem zaczęła się od wydania płyty St. Anger, to ona mi się spodobała i sprowokowała ukierunkowanie ku mocniejszej muzyce.

Dla mnie Metallica to coś więcej niż zespół, jak Slayer czy Death. Oczywiście, mają gorsze płyty jak i lepsze. Mi się podoba większość, niby grają coraz gorzej, choć ta gorsza nowa muzyka im dodaje nowych fanów.

Moją ulubioną piosenką, jak i teledyskiem jednocześnie jest The Unnamed Feeling

http://www.garagetv.be/video-galerij/po ... eling.aspx

:jupi:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.