angelzdw

Metallica

223 postów w tym temacie

bylam ! =d

bilet kupilam tuz przed wejsciem ,cudem udalo mi sie po normalnej cenie (125), bo w sumie to kupujacych byla masa,ludzie sie zabijali za te bilety.

bylo cudownie ! niestety moj bilet byl na trybunach ; (. a prawdziwy koncert to jest jednak na płycie...

przy unforgiven polecialy mi lzy z oczu. i te zapalniczki w gore....

niesamowite.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mteallica, Metallica. Słucham czasem, jak mam dobry nastrój. Historii dokładnie nie znam, ale po przesłuchaniu stwierdziłam, że na początku Metallica była najlepsza, później to tylko z jakością w dół.

Mogę podać ulubioną piosenkę, jest to Nothing else matters. Jak jakiś zespół naprawdę lubię, to ublubionej piosenki podać nie moge.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ale podobno nowy album będzie powrotem do kopiących dupsko thrashowych korzeni, miejmy nadzieję, to jedyne czego nam nie zabiorą.

tez słyszałam, i ma wyjsc juz we wrzesniu 8)

Ja żałuję tylko, że na koncert nie jadę :(

chyba nie pojechałas :lol:

a na koncercie nie byłam, 1. poprawianie ocen, a to srodek tyg. był; 2. daleko. Ale ja umyslem i dusza byłam tam :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mójj "najulubieńszy" zespół... od czasu gdy znajoma zagrała mi na gitarze elektrycznej piosenki np nothing else matters, welcome home, one, master of puppets itp . Dzięki niej zakochalam sie w tym zespole.. and nothing else matters:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

andddd nothin else matttterrrrr ;dddd

metalilica - zaraz po Linkin PArk. Mam około 20 zespołów ,,zaraz po Linkin Park" xDDD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kocham :) Tak bardziej to się nimi zainteresowałam dzięki mojemu wychowawcy z gimnazjum :D Moje ulubione płyty to "Ride the Lightning" i "...And Justice for All" Nie mogę się już doczekać nowej...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlaczego ja tego tematu przedtem nie widziałam?

Lubię Metallikę, ale nie szaleję. Nie znam zbyt dobrze nazw albumów, nie mam w całości, słucham raczej pojedynczych piosenek, ale za to dość wielu. Czysta klasyka, chociaż w większości przypadków trochę brak mi w ich utworach siły, jakiegoś mocniejszego akcentu, czego tam jeszcze, un...

Ulubione piosenki:

Whiskey In The Jar, Enter Sandman (podobno tym torturowali więźniów w Iraku, ale ja lubię tą piosenkę), Metal Militia, The Unforgiven, Fade To Black, My Apocalypse

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lubię Metallikę, ale nie szaleję. Nie znam zbyt dobrze nazw albumów, nie mam w całości, słucham raczej pojedynczych piosenek, ale za to dość wielu.

Ha, identycznie jak ja. ;) Do listy piosenek napisanej przez Saphir dodałbym jeszcze Sad but True, Nothing Else Matters, Master of Puppets i Welcome Home.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie BYLI świetni. Dzisiejsza Metallica to komercja w czystej postaci....

Gdy nagrywali np. Nothing Else Matters kierowali się chęcią tworzenia i miłością do muzyki. Teraz (według mnie) grają tylko dla kasy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Według mnie BYLI świetni. Dzisiejsza Metallica to komercja w czystej postaci....

z bólem serca muszę przyznać rację. Niegdyś grali pochłonięci ogniem pasji i zaangażowania, odczuwało się wręcz, że kochali swoją twórczość. Teraz odnoszę wrażenie, iż grają tylko po to, by grać...

Ehhh... "Nothing Else Matters", "Astronomy"...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mi tam nowy albumik bardzo się podoba ;-)

tradycyjnie kop i moc z muzyki ;-)

st anger tez byl dobry, moze w innym stylu niz wczesniejsza gra ale i tak dalej moc !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uwielbiam Meatallice, ale musze obiektywnie przyznać, że kończy sie powoli ich czas. St. Anger był tego zwiastunem, aczkolwiek trzymał jeszcze jakiś poziom, ale Death Magnetic....cóż słaby...gdyby to nie byla metallica mało kto by o nim usłyszał...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz