angelzdw

Metallica

223 postów w tym temacie

Co sądzicie o ich ostatnim albumie..???

Słyszałam opcje, ze jest najgorszy..

Ale jednak, niektóre utworki sa nawet nawet.:

St. Anger

Dirty Window

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mi się całkiem podoba.

Ale według mnie lars, tradycyjnie spieprzył sprawe zespołu. Mianowicie perkusja brzmi jak by walił o kubły na śmieci.

Troche nie pasuje do poprzednich płyt

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm. Moim zdaniem, Metallica, to taki trochę niezidetyfikowany zespół, że tak powiem.

Oni grają niby coś takiego jak metal? .. Hm. Nie wiem nie umiem ich ocenić,

ale grają lekko. Małe ostrych brzmień.

Niektóre piosenki aczkolwiek lubię. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otóż.. Metallica to jeden z moich ulubionych zespolów.. graja trash metal.. :)

Po prostu.. :evil: Kocham..

Zajebiaszczy jest utworek "Seek and Destroy"

:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak metalica jest zaje*bista.. że tak się wyrażę ;PP Zna ktoś lepszy kawałek (mówię ogólnie) niż nothing else matters ? To się nazywa klimat i klasyka ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lecz najbardziej zainteresowalam się gitarzysta solowym... (Kirk Hammett)

:):):): :* :*

dziwne :PP

Postaw się w jej sytuacji :) Dojrzały mężczyzna, ciemna karnacja, gustowny wąsik, duże ranczo... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uważam, że jest to jeden z lepszych zespołów tego typu muzyki niech mówią co chcą METALLICA

wymiata :devil: :jupi: :twisted: :devil: :twisted:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

słucham od niedawna. w sumie zaczęłam słuchać, bo zaproponowała mi to jedna osoba. początkowo twierdziłam, że ta muzyka nie ma sensu i że nigdy nie polubię Metallicy, ale nagle wszystko się zmieniło i w sumie teraz 'moja' muzyka opiera się na metallice i podobnych zespołach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Oni grają niby coś takiego jak metal?

Już nie, niestety, teraz grają komercyjny rock, kiedyś napier****li porządny Thrash Metal i pozostaną legendą na zawsze.

graja trash metal..

Chyba Thrash Metal

Zna ktoś lepszy kawałek (mówię ogólnie) niż nothing else matters ? To się nazywa klimat i klasyka ;p

Widać, że gówno wiesz na temat Metalliki, klasyka to naprzykład Fade To Black, a Nothing Else Matters to lekka komercyjna balladka dla dzieci, które uważają rock i nu-metal za metal.

Generalnie co do Mety, cztery pierwsze płyty zajebiste, Black Album też w sumie utrzymany w konwencji Thrash Metalu, lecz jednak jego komercyjność mnie odrzuca, to przez tą płytę zespół stał się taki, jaki jest. Szkoda... Ale podobno nowy album będzie powrotem do kopiących dupsko thrashowych korzeni, miejmy nadzieję, to jedyne czego nam nie zabiorą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurna Metallica wymiata bez kitu :]

Ktoś z forum raczy się zjawić jutro w Chorzowie ;] ?

hiehie.

będzie gruby WHIPLASH po szaleństwie na płycie :twisted:

zobaczę żywego Larsa. Oł jeah. :x :devil:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam trzy bilety z Metalliki na wczorajszy koncert na stadionie slaskim... Czemu je nadal mam? Gdyz popieprzyly mi sie miesiace ;/ To ze jestem wsciekly na siebie to malo powiedziane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mam trzy bilety z Metalliki na wczorajszy koncert na stadionie slaskim... Czemu je nadal mam? Gdyz popieprzyly mi sie miesiace ;/ To ze jestem wsciekly na siebie to malo powiedziane.

o w pytke ;|

ale bym sie ... "zdenerwowała" :?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

Brak zarejestrowanych użytkowników online

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Ze wszystkich owadów muchy mają chyba najbardziej zjebany software. Sytuacja z dziś - lekko uchylone okno i wlatuje do pokoju spasiona tłusta mucha. Przez kurde 3 cm szparę. Drzwi zamknięte więc lata jak pojebana. No i pomyslałem "mucho, pomogę". Otworzyłem okno bardziej a ta zamiast wyfrunąć to przypieprzyła głupim łbem w szybę. No to otworzyłem na oścież a mucha co? Przypierdoliła dwa razy w druga kwaterę okna - tą zamkniętą. Jeszcze specjalnie suce głupiej firankę odsunąłem a ta leci leci i JEB w szybę. Wkurzyłem się, dobyłem ciapka i zakurwiłem jej z forhand'u niczym Pit Sampras w latach świetności. Miała 3 szanse, żadnej nie wykorzystała. Taka to mucha i jej zjebany software.
      · 5 odpowiedzi
    • Borowy

Borowy  »  Nineku

· 5 odpowiedzi
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

· 0 odpowiedzi
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Płatki z mlekiem na zło najlepszym lekiem.
      · 18 odpowiedzi
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Fajny był ten urlop. Taki nie za spokojny.
      · 3 odpowiedzi
    • Nineku
      Co ostatnio oglądałeś?
      Anihilacja - zaskoczył mnie. Myślę, że do końcowej refleksji muszę jeszcze dojrzeć. Ale to wyjątkowe dzieło. 9/10 
    • Lilla Weneda
      Dlaczego jestem ateistą
      Tylko jeśli autentycznie pomaga Ci to przetrwać i nadaje sens Twojemu życiu. Przykro mi - całokształt moich dotychczasowych życiowych doświadczeń wskazuje na to, że obiektywny ["odgórny"] sens ludzkiej egzystencji to jedynie fikcja. Moralność [ta ogólna] to również rzecz względna i wcale nieoczywista - podążając ściśle za jej wytycznymi także można gorzko się rozczarować i mówiąc kolokwialnie "wyłożyć". Własna moralność, to co innego. <swoją drogą to naprawdę zdumiewające i wręcz warte specjalnego odnotowania, że w dobie powszechnego odwrotu od katolicyzmu i religii w ogóle wciąż jeszcze można mieć związane z tym tematem rozterki...>
    • CocoChanelXDXDXD
      Dlaczego jestem ateistą
      No siema to znów ja. No i znowu długo mnie nie było. Dzisiejszy temat jaki porusze związany jest z tematyką religijna. I od razu mówię że jestem tolerancyjny i do chrześcijan i innych wyznawców absolutnie nic nie mam.    No więc jestem ateistą. Wierzę w teorie naukowe. Nie chodzę do kościoła i spowiedzi od ponad 2 lat. Wszystkiego się wyrzeklem i jakos nie obchodzi mnie co inni ludzie o tym myślą np czy źle że taki jestem etc. Wszystko się zaczęło jak miałem 15-16 lat (rok 2015-16)(byłem już wtedy po bierzmowanie). Kiedy miałem tyle lat zaczęło mi coś tu po prostu smierdziec - bóg mnie nie słuchał nie dawał mi żadnych oznak nic po prostu i zacząłem z pogardą postrzegać kościół (jako kryminalna sektę która od wieków bogacila się poprzez podbijanie narodów, chrystianizacje krajów tak po prostu siłą, krucjaty które rzekomo miały być dobre a okazały się złe ponieważ wielu krzyzowcow mordowalo i rabowalo niewinne osoby i tak samo robił kościół - rozlewal krew ofiar i palił ludzi na stosach i nie pozwalał ludziom racjonalnie myśleć co dla mnie było ludobójstwem). Kościół jest w ogóle znany z prania mózgów i indoktrynacji I tak uważam ponieważ chrzci i przygotowuje do I komuni świętej małe nieświadome dzieci co szczerze mówiąc jest przykre dla moich oczu (tak samo smutno mi jest kiedy myślę o tym jak dzieci małe w przedszkolu czy w podstawówce też są indoktrynowane przez duchownych/katechetów a potem one tego Boga tak chwalą i kochają etc nawet nie chce o tym mówić). Ja się czułem tak samo jak o tym myślę - tak zindoktrynowany przez religię i kościół ⛪ że byłem nieświadomie niczego jak mnie chrzczono np.) Prawdę mówiąc jakbym miał dzieci to w życiu bym ich nie ochrzcil i zapisalbym ich na etykę i zrobiłbym to po to aby one miały wolna wole i same decydowały czego chcą i co dla nich najlepsze. Dla mnie kościół jest jak kraj autorytarny czy totalitarny - zależy mu tylko i wyłącznie na pieniądzach i nie obchodzi go czy ktoś rozpacza czy odczuwa smutek etc. Zadaje sobie pytanie czesto że skoro bóg istnieje to dlaczego go nie ma. Jestem racjonalnym liberalnym człowiekiem i uważam że nie można człowieka ograniczać gdy chce podjąć jakąś decyzję czy racjonalnie myśleć. Ja osobiście nie uznaje takich rzeczy ze sex przedmalzenski czy Masturbacja to grzech. Każdy robi co mu się podoba tylko człowiek niech się trzyma jednej zasady - być moralnym np nie bić kobiet dzieci czy zabijać innych. Gdyby bóg istniał to niebyloby na świecie tyle zła jak Holocaustu wojny ludobójstwa.    A wy co o tym sądzicie? Czy warto wierzyć w Boga? Czy jest w ogóle sens życia?
    • Martusiaaaaaa92
      Niekryty krytyk
      Niekryty Kretyn. Nie lubię.
    • Lilla Weneda
      Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?
      Doleciała do mnie z telewizora bodajże jako ending (?) jednego z odcinków, przypominając tak o sobie, jak i o serialu / książce.
  • Aktywni użytkownicy

1. 1
      Shady-Lane90
      Shady-Lane90
      6
    2. 2
      Nineku
      Nineku
      3
    3. 3
      Marcin174
      Marcin174