noir

Jakie gazety czytacie?

Recommended Posts

Oprocz "Popcornu" czytam "Wprost", czasami, od swieta "Cd-Action" i "Newsweek", zagladam tez do "Gazety Wyborczej", szczegolnie dodatek "Duży Format" z naprawde ciekawymi i wartosciowymi reportazami.

A Wy?

Teraz to ja praktycznie zadnych gazet nie czytam...kiedys to czytalem: "Świat Kopmuter Gry", "Bravo Sport", jak byla jakas fajna plyta to "brawo",a teraz to tylko dodatek Kłobucki w dzienniku zachodnim :P

Gazeta Wyborcza lub czasem jak jest w domu jakaś inna gazeta codzienna to też przeczytam i Auto Świat czytam ;)

zagladam tez do "Gazety Wyborczej", szczegolnie dodatek "Duży Format" z naprawde ciekawymi i wartosciowymi reportazami.

Gazeta Wyborcza

wyborcza

Koszernej prasy nie czytam. :roll:

Bravo Girl :D

Stop pokoleniu Bravo. :evil:

Koszernej prasy nie czytam.

Niech zyja uprzedzeia! ;-) Wystarczy miec odrobine rozumu, zeby "oddzielic ziarno od plew", z reszta z Wyborczej i tak najbardziej interesuje mnie wyzej wspomniany dodatek, ten regionalny i "Co jest grane".

Hmm, juz wiemy czego nie czytasz, ale mozesz sie z nami podzielic wiadomoscia co czytasz w takim razie.

Praktycznie nie czytam gazet, chociaż Ozon czasami wziąłem do ręki. Częściej czytam ziny o tematyce narodowej szczególnie Młodzież Imperivm. :wink:

Ozon czasami wziąłem do ręki

Z tego co wiem juz wiecej go do reki nie wezniesz. Osobiscie nawet nie zdazylem go przejrzec ani razu. Zle trafli, bo tygodniki tego rodzaju sprzedaja sie coraz gorzej. Szczegolnie trudny jest okres, kiedy wystartowal Ozon, wiec finansowo nie wytrzymal. W dodatku konkurencja jest calkiem spora.

Z tego co wiem juz wiecej go do reki nie wezniesz.

Cóż za wyrafinowane słownictwo zostało wykorzystane w tym zdaniu. :roll:

Cóż za wyrafinowane słownictwo zostało wykorzystane w tym zdaniu.

Ty za to używasz lepszego rzucając w co 3 poście bluzgi na forum? Czy twój post nie jest przypadkiem nie na temat? Nie wiem jakim cudem masz jeszcze prawo pisania na tym forum...

Wracając do tematu to raczej mało czytam. Z reguły metro/metropol bo to w Wawie wszędzie rozdają więc czasem zdarzy się złapać :) . Może nie jakaś ambitna prasa ale do poczytania na lekcjach jest w sam raz :) .

PSX EXTREME - magazyn dla graczy konsolowych, czyli dla mnie :) Brukowców nie czytam.

nie chce mi się wymieniać tytułów ale raczej sportowe lub komputerowe :D

hehe a ja dopóki nie wyjechałam z Polski czytałam WITCH ale nie dla tej głupiej gazetki xD Szczerze powiem że jest tandetna, ale komiks był ciekawy :] Jak dla mnie lepszy od Kaczora Donalda ^^ Tak, tak smiejcie sie ze mnie :P Pozwalam xD

TMK chociaż dawno nieczytałem :(

fakt to dopiero gejowska gazeta :twisted: na pohybel szefom faktu :twisted:

Bravo, popcorn

muahahah właśnie spadłem z krzesła witam szaloną nastke :twisted:

Gazeta Wyborcza, czasem Polityke albo Wprost

Gazety rzadko czytam, a z czasopism to:

CDAction, Przeglad Sportowy(Bravo Sport to niezly shit), Focus

Prawie nie czytam gazet. Najczęściej jak zapowiada się długa podróż. ;)

To wtedy: "Newsweek", "Polityka", "Dlaczego", "National geographic" albo "Świat nauki"

Przeglad sportowy, przekroj i CKM,

CKM, Wprost, Newsweek i Gazeta Wyborcza.

Czasami Cogito.

Albo Claudia, Olvia itp. :D

a ja to czytam... metro-metropol-wszystko na bieżaco i za free ;)

czasem cosmo, viva ale to dlatego ze 1-kupuja moje kolezanki, 2 kupuje moja mama :)