Jump to content

Seks po 18?

neszika

Recommended Posts

kropeczkkaa

Prawo jest po to aby je łamać. Jak chcą to będą to robić :) Dla mnie to jest bezsensu jest wiele innych ważniejszych spraw niż seks. Moja pani jak zobaczyła ten temat na prasówce to się ucieszyła :jupi: A z czego się cieszyła chyba z tego: Seks dozwolony od lat osiemnastu(18) ale to u niej normalne! :)

up-side-down
kropeczkkaa napisał(a):

Prawo jest po to aby je łamać.

Pogratulować...

Ta oto wypowiedź rzuciła mnie na kolana i dała zupełnie nowe spojrzenie na ten problem... Hmm... :roll:

Jeżeli chodzi o panią Sowińską i jej 'oryginalne' pomysły to raczej nie będę odosobniony w poglądzie, że są one bezsensowne. :crazy:

nie wiem po co na siłę naprawiać coś co dobrze funkcjonuje.. :crazy:

down":2f9xqy53]Jeżeli chodzi o panią Sowińską i jej 'oryginalne' pomysły to raczej nie będę odosobniony w poglądzie, że są one bezsensowne. :crazy:

na szczęście już niedługo.. mają ją wkrótce zdymisjonować.

Pani Sowińska właśnie podała się do dymisji więc jest iskierka nadziei, że Rzecznikiem Praw Dziecka nie będzie żaden oszołom.

• 3 weeks later...

o.O bez sens.

policja będzie przychodzić i sprawdzać co my robimy w domach? . o_O.

honeybee,

ta pani powinna zmienić lekarza... oO

Powinna i to o wiele lepszego ;//.

down":3juk7x6p]Ta oto wypowiedź rzuciła mnie na kolana i dała zupełnie nowe spojrzenie na ten problem... Hmm... :roll:

Twoja natomiast nie zrobiła na mnie najmniejszego wrażenia...

Polacy są, jacy są. Mają mentalność jaką mają, robią co chcą dopóki czują się bezkarnie. Taki przepis z góry skazany jest na niepowodzenie, więc jedynym jego skutkiem będzie osłabienie wizerunku ministerstwa i prawa w oczach obywateli.

• 3 months later...
histeryczna

Odpowiedziałaś już za mnie; dokładnie to

Poza tym i tak Ci, którzy chcę uprawiać seks, będą to robić bez względu na prawo.
chciałam napisać już jak czytałam nazwę posta xD

Też mi się wydaje, że jej chodzi o ciąże nastolatek.. Ale nie poradzi na to nic chyba, skoro nastolaty kochają się w domach, to nie wie o tym nikt i tak i tak..

Hmmmm w sumie, to nie jest głupi pomysł czytając/widząc ile niektóre 15-16 latki wiedzą o seksie dostaje padaki, ale wcale a wcale niektóre 18-latki nie są w tym o dużo lepsze.

Uczyć nie podnosić wiek, taka moja rada.

Uczyć nie podnosić wiek, taka moja rada.
Taak, powinna być edukacja seksualna już od podstawówki i przez całe gimnazjum. Ale prowadzone przez kompetentne osoby, a nie że nauczycielka się wstydzi o tym mówić. A potem dziw się człowieku dlaczego dzieciaki zaczynają coraz to wcześniej. Z ciekawości, ot co.

Ja uważam to za niedorzeczność, ponieważ niektórzy szybciej dorastają i są gotowi na seks wcześniej. Może powinni jeszcze zabronić masturbacji? :crazy: śmieszne

heh spoko-kolejny przykład idiotyzmu politycznego... moze i by chcieli miec na to wpływ ale każdy normalny wie ze nie będą mieli...

Boż... a tyle ludzi bezdomnych, głodnych, tyle przestępców po ulicy lata, bałagan w służbie zdrowia a oni ... :crazy:

Incomprehensible
Może powinni jeszcze zabronić masturbacji? :crazy:

Cóż, jeśli jest się praktykującym i wierzącym katolikiem, to jest zabroniona. :mrgreen: Jak w innych religiach - nie wiem. A ponieważ Polska to państwo katolickie... 8)

Taak, powinna być edukacja seksualna już od podstawówki i przez całe gimnazjum. Ale prowadzone przez kompetentne osoby, a nie że nauczycielka się wstydzi o tym mówić. A potem dziw się człowieku dlaczego dzieciaki zaczynają coraz to wcześniej. Z ciekawości, ot co.

Od podstawówki przynajmniej stopniowo. Dla mnie niedorzecznością są te dzieciaki wypisujące listy do Bravo itp. To, o co pytają, to podstawowe rzeczy, które każdy powinien wiedzieć. Kurczę. A potem mamy nastolatki w ciąży. Patologia.

Niech zawyży jeszcze próg kupowania alkoholu od 21ego roku życia.

Na śmiech mi się zbiera, co w tej Polsce się dzieje.

Czy nastoletnim matkom powinno grozić więzienie za czyn "nie obyczajny."?

Ludzie,nie dajcie się zwariować. Jeśli sami sobie nie zaszkodzicie,

to nikt wam złego nic nie zrobi.

Jednak czy 14stoletnie dziewczęta biegające po gimnazjum się chwalące się komu dały jest normalnym zjawiskiem?

Podanie nawet tak mocnego przykładu widocznie miało wpływ na decyzję p. Sowińskiej. Jednak jeszcze nic nie jest pewne i nie będzie.

Taak, powinna być edukacja seksualna już od podstawówki i przez całe gimnazjum. Ale prowadzone przez kompetentne osoby, a nie że nauczycielka się wstydzi o tym mówić.

Podstawówka to raczej przesada, troche za wczesnie... Inna rzecz, że tak naprawde powinni sie zając tym rodzic, no, ale cóż realia takie, że i to spadło na szkoły.

Fakt, faktem kompetencje osób prowadzacych te zajecia wydaja sie miec wiele do zyczenia, podobnie jak przekazywane tresci, no, ale nie ma sie co dziwić skoro czesto takowe szkolenia dla nauczycieli prowadza katecheci (czesto same zajecia dal uczniów również), i później przekazuja bardzo praktyczne rady odnośnie kalendarzyka.

Niech zawyży jeszcze próg kupowania alkoholu od 21ego roku życia.

Na śmiech mi się zbiera, co w tej Polsce się dzieje.

Wiesz, w wielu klubach i pubach właśnie taka jest granica wiekowa.

Czy nastoletnim matkom powinno grozić więzienie za czyn "nie obyczajny."?

Najwyżej poprawczak, ale raczej nie w takowym przypadku, tu maximum byłby dozór kuratora.

Jednak czy 14stoletnie dziewczęta biegające po gimnazjum się chwalące się komu dały jest normalnym zjawiskiem?

Raczej niespotykanym (:

Raczej niespotykanym (:

Uwierz, że jednak spotykanym.

Jeśli chodzi zaś o sytuację nastoletnich matek, już w ogóle wesoło, wspominając ostatnią kampanię aborcyjną.

A to, że w pubach jest taki próg? Trudno,jednak jeszcze nikt nie zabroni poza nimi skorzystać z dobrodziejstw,a jeśli i tak będzie?

Polska młodzież nie jest przygotowana na dyscyplinę społeczna.

Przy czym uwierz mi jest to raczej rzadkie, a w niektórych wypowiedziach brzmi to jakby conajmniej 1/5 nastek tak robila.

A która młodzież jest na taka gotowa? hmm no tak może chińska ^.^

i dlaczego miałby być to efekt pożądany ?

Patrzac na niektore tematy na forum jestem za tym zeby prawnie zabronic seksu do przynajmniej 20 roku zycia. Choc oczywiscie to jest uogolnienie

i dlaczego miałby być to efekt pożądany ?

Pożadany?

Efektem polityki jak na razie jest wprowadzanie coraz absurdalniejszych praw.

Zabronienie seksu? To nie przejdzie.

Raczej niespotykanym (:

Mało dziewczynek uprawie seks, ale co najmniej połowa moich znajomych się chwali 10 partnerami :roll: . Ostatnio 12 letnia dziewczynka wyśmiała moją 15 letnią przyjaciółkę ze jet dziewicą. Wiem, że 97% 14 latki nie straciły jeszcze cnoty, ale takie gadanie jest co najmniej irytujące.

A seks od 18 sprawiłby tylko tyle, ze stałby się on jeszcze bardziej zakazanym owocem. A dalej to już wiadomo.

promyk_slonca

Kolejny absurdalny przepis, który na szczęście nie wszedł w życie. Nasi politycy zawsze muszą coś niemądrego wymyślić.

A seks od 18 sprawiłby tylko tyle, ze stałby się on jeszcze bardziej zakazanym owocem. A dalej to już wiadomo.

Właśnie. Zakazany owoc najlepiej smakuje.

Ciekawe co wymyśli aby sprawdzać kto w jakim wieku uprawia seks. Może powoła specjalne służby ? No śmiech na sali, takie rzeczy to tylko w Polsce ;/