Jump to content

Seks po 18?

neszika

Recommended Posts

kielon266
No bo Polska to wciąż teoretycznie katolicki kraj, więc seks przed ślubem jest "be". A już szczególnie "be" jest seks w nastoletnim wieku.

-.-

Takie rozumowanie.

Nie o to chodzi że przed ślubem to chodzi o to żeby małżeństwo wynikało z miłości a ni ulotnej chwili i emocją

Ereszkigal

Incomprehensible, no właśnie i jak nasz kraj ma się rozwijać skoro panują w nim takie przekonania i rządzą nim tacy ludzie. Tak czy inaczej jeśli granica zostanie przesunięta to i tak ten fakt niczego nie zmieni. Tak jak wspomniała kokieteria, do tego co zakazane ciągnie o wiele bardziej.

Pani minister bedzie chodziła i sprawdzała wiek???

Pani Rzecznik, nie Minister ;) Sorry za OT

Ta pani zaskoczy nas jeszcze nie jednym smiesznym pomyslem :D ostatnio oskarzyla teletubisia z powodu czerwonej torebki o ho...........m odbilo sie to smiesznie nawet poza granicami naszego kraju a teraz z tym ze do 18-stki nie wolno uprawiac seksu.Ja sie tylko pytam jak ta pani ma zamiar sprawdzac wszystkie te osoby ktore maja np.po 16-17 lat? :crazy: mysle ze wszystko bedzie po staremu tylko z wieksza ostrożnością .

Widać pani rzecznik uważa, że wszystkie problemy młodzieży związane są z seksem i trzeba nas przed tym chronić, żebyśmy przypadkiem nie spaczyli sobie psychiki. A wystarczyło by, żeby naprawdę zorientowała się jakie problemy ma dzisiejsza młodzież (wystarczyło by chociaż przejrzeć to forum) i nie ośmieszać się takimi pomysłami.

Przez ten zakaz wzrośnie tylko liczba przestępców - cytując kogoś, nie pamiętam, czy z tego forum.

Ludzie i tak będą robić, co chcą. I pani minister nic na to nie poradzi.

Taa.. Czekam z niecierpliwością na kolejny `genialny` pomysł Szanownej Pani Minister.

pani rzecznik wycofała się już z pomysłu. dlaczego? bo reporterzy super expressu przeprowadzili prowokację, podając się za osobę z otoczenia radia maryja kazała jej odpuścić sobie ten pomysł. posłuchała. to pokazuje tylko jak rzecznik praw dziecka jest sterowany głosem z toruńskiej rozgłośni...

pani rzecznik wycofała się już z pomysłu. dlaczego? bo reporterzy super expressu przeprowadzili prowokację, podając się za osobę z otoczenia radia maryja kazała jej odpuścić sobie ten pomysł. posłuchała. to pokazuje tylko jak rzecznik praw dziecka jest sterowany głosem z toruńskiej rozgłośni...

Tak faktycznie było.

Czyli Ojciec Rydzyk jest wazniejszy od naszego rzadu...Co on powie to swiete.

Renatazxcvbnm
I czy przypadkiem ta Pani nie powinna zajmować się bardziej ważnymi sprawami?

Jasne, że powinna. Czy ten zakaz będzie czy nie i tak ludzie w młodym wieku będą uprawiali seks jeżeli będą chcieli :/ Po za tym nie będą mogli sprawdzić czy ktoś to robi czy nie chyba, że rodzice przyłapią na tym swoje dzieci i oddadzą je na policję ale to mało prawdopodobne :crazy: Pomysł nie głupi, ale nierealny ...

Z tym brakiem możliwości egzekwowania tego prawa nie był bym taki pewny. Co prawda nie będą ludziom zaglądać do łóżek, ale wystarczy, że jakaś 16 latka będzie w ciąży to mogli by dojść do tego kto jest ojcem, ile ma lat itp.

hahahh

niezły żart.

i ciekawe kto będzie tego przestrzegał?

a poza tym kto mi udowodni co robie w domu z chłopakiem?

16-18 lat to już nieźle hormony dają czadu, więc wątpie, żeby ktoś sie wstrzymywał, bo prawo zabrania

nieznajoma1

Wg mnie to nie przejdzie.

Nie są oni w stanie do każdego dotrzeć i sparwdzic ile ma lat i czy uprawia seks.

Bywa tez tak,ze to co zakazane lepiej smakuje,wiec nie sadze,zeby ktos sie ograniczyl,dlatego,ze jest jakis zakaz.

Kokieteria
jak będą zabraniać to ludzie będą to jeszcze częściej robić, łamanie zasad jest teraz przecież na topie :D
Zawsze było i zawsze będzie, zwłaszcza u młodych ludzi. Ta pani myśli, że swoim 'zakazem' odmieni bieżącą sytuacje. Ale nie oszukujmy się, jej szanse są niewielkie.

Moim zdaniem to nic nie zmieni. Kto będzie chciał - nie będzie patrzył czy spełnia granicę wiekową.

Tylko patrzeć, jak do 18 nie będzie można jeść chipsów i pić coli, a to wszystko "z troski o nas", bo one szkodzą. Hm... powietrze jest zanieczyszczone. Może zabronią nam oddychać? ^^ W ogóle, niech zezwolą seks od 70 roku życia, bo wtedy już trudno o wpadki i problemy tego typu, tak będzie najlepiej :roll:

Renatazxcvbnm

Moim zdaniem to bez sensu bo to tylko nakręci niektóre osoby bo zakazany owoc smakuje najlepiej :wink: niby jakieś głupkowate powiedzonko, ale ile w nim prawdy :roll: Zawsze ciekawi nas bardzie to co zakazane i taka jest stara mądra prawda przyrodnicza... Sądzę, że dobrze jest tak jak jest ten kto potrafi się powstrzymać to dotrwa z dziewictwem nawet i do 30 , a tych w których za mocno buzują hormony nic nie powstrzyma, zakazy i nakazy będą w takiej sytuacji bezradne :|

xxhubabubaxx

calkowicie bez sensu... i tak by nie przeszlo.. a jesli... ojej duzo osob by bylo skazanych xD

Michal.92

Nierozumiem co w tym złego? Dopóki robi się to bezpiecznie to jest okej. Przecież nikt nie zamierza zostać przedwcześnie ojcem/matką....

Z tym brakiem możliwości egzekwowania tego prawa nie był bym taki pewny. Co prawda nie będą ludziom zaglądać do łóżek, ale wystarczy, że jakaś 16 latka będzie w ciąży to mogli by dojść do tego kto jest ojcem, ile ma lat itp.

Wiesz, ale taka wykrywalność to żadna wykrywalność.

Nawiasem pojawiłby sie taki maly absurd prawny, a mianowicie pewna ilość małżeństw jest zawierana przez kobiety niepełnoletnie, i jakoś ciężko mi sobie wyobrazic by prawo mogło zabraniac współżycia pomiedzy małżonkami.

Btw. pani rzecznik wypiera sie tego pomyslu jak moze i nawet wytacza proces "dziennikowi"

Black Haze
bezsensu....Ta granica jest niska 15 lat...ja bym ją zawyzyła do 16 roku zycia....niby rok ale w rozwoju jest bardzo duży..

A kto na to patrzy? Dopóki Cię nie przyłapią, co jest mało prawdopodobne, to nawet 10-latki bezkarnie mogą uprawiać seks.

• 3 weeks later...

Kolejny oryginalny pomysł pani Sowińskiej.Ten pomysł jest bezsensowny.Tak jak pisze autorka tematu, przecież nie bedą wchodzic do sypialni i sprawdzac dowodów osobistych.Nie wiem, jak ona zamierza wprowadzic to w życie, mam tylko nadzieję, że w końcu odejdzie z tego stanowiska, bo jako Rzecznik Praw Dziecka, to niezbyt się udziela.

Co to da, że zabronią seksu przed 18 rokiem życia, do domu nikomu nie wejdą sprawdzić co dzieci robią w danym momencie.

Uważam ten pomysł za trochę absurdalny.