Jump to content

Seks po 18?


neszika

Recommended Posts

Posted

Seks z Polakiem poniżej 18 roku życia ma być zabroniony - tak chce rzecznik praw dziecka Ewa Sowińska. Kontrowersyjna rzeczniczka uważa, że obecna granica wieku, 15 lat, jest zbyt niska.

Więcej tu: http://wiadomosci.wp.pl/kat,50316,wid,9 ... omosc.html

Co o tym myślicie? Bo jak dla mnie to jest bez sensu... Bo po pierwsze przecież nie będą pukać każdemu do drzwi i sprawdzać, czy sie kochają i ile mają lat... Poza tym i tak Ci, którzy chcę uprawiać seks, będą to robić bez względu na prawo. I czy przypadkiem ta Pani nie powinna zajmować się bardziej ważnymi sprawami?

Link to comment
Posted

Cóz pani Sowińska postawiła sobie chyba za punkt honoru ośmieszenie swojego urzędu, po życiu seksualnym teletubisiów, pomysł równiebezsensowny co śmieszny, o tym, że watpliwy prawnie nie wspominajać.

Pani rzecznik powinna wziąc sie do pracy, albo zrezygnować.

Link to comment
amethyst_fatale
Posted

Czekam tylko na zakaz oglądania Teletubisiów przed ukończeniem 18 roku życia ! To by było coś ! :D

Link to comment
Posted

A najgorsze jest to, że jeszcze 3 lata będzie na swoim miejscu. Chyba, że panowie i panie posłowie zmienią ustawę w co szczerze wątpię

Link to comment
Posted

czy ona ma jakiś problem?

widziałam dzisiaj w wiadomościach, absurd jakiś. nie wiem jak niby chcą w tym wypadku `strzec prawa`, będą nam do łóżek zaglądać? robić naloty na nasze sypialnie? może wpadną, zrobią kocioł jak III rzesza i do pierdla nieletnich.

ta pani powinna zmienić lekarza... oO

Link to comment
Posted

Spokojnie, to i tak nie przejdzie. Co prawda Polska krajem absurdów nie na darmo się zwie, aczkolwiek nawet jeśli taka głupota by została uchwalona i weszła w życie, to ciężko będzie w jakikolwiek sposób ją wyegzekwować.

Link to comment
Posted

O matko, to ja mogę być karana za sypianie z młodszym facetem. LOL.

Link to comment
Posted

Juz kombunuja,zeby jakos ta pania odwolac z tego stanowiska,wiec cos czuje,ze przepis nie zdazy wejsc w zycie ;)

Link to comment
Posted

Pani Sowińska znów zaszalała.NIe długo wyleci z propozycją, aby zakazać jeść chipsów i batonów do 18r. życia. :D

Link to comment
Posted

To jest totalnym absurdem. Jeżeli pani Sowińska pozostanie na swoim stanowisku możemy spodziewać się podobnych rewelacji bo z doświadczenia wiadomo, że lubi zaskakiwać. Według mnie wymyśla takie rzeczy bo myśli, że spotka się to z aprobatą moherów i zostanie wyciągnięta na piedestał,albo po prost chce zaistnieć w mediach a żadne mądre pomysły nie przychodzą jej do głowy i ogłasza takie bzdury, jeszcze inna opcja to chce aby było o tym głośno ażeby nie posadzono jej o to, że nic nie robi. Żal...

Link to comment
Posted

Sowińska ma sporo pomysłów tylko wszystkie poronione. Gdyby to przeszło to wyobraźcie sobie ile nastolatków siedziało by w wiezieniach. A gdy sypiają ze sobą dwie niepełnoletnie osoby to kogo ukarzą oboje?

Link to comment
Posted

Nie sądzę, aby kolejny poroniony pomysł pani Sowińskiej spotkał się z uznaniem.

Seks to indywidualna sprawa każdego z nas. W przypadku osób niepełnoletnich - również i rodziców. I to oni w rzeczy samej powinni zająć się wychowywaniem seksualnym swoich dzieci. Nie pani Sowińska, nie pan Lepper, nie ktoś z kim w ogóle nie mamy doczynienia.

Tylko tego brakuje - by włażono z butami w nasze życie. I co więcej - intymne.

Link to comment
Posted

Według mnie kompletna paranoja, ale marszałek sejmu sprzeciwia się wprowadzenia tej "ustawy" i zapewne większość polityków sprzeciwi się Sowińskiej.

przecież nie będą pukać każdemu do drzwi i sprawdzać, czy sie kochają i ile mają lat

Według mnie problem Ewy Sowińskiej tkwi w czymś innym - ciąże niepełnoletnich dziewczyn.

Link to comment
Posted
ciąże niepełnoletnich dziewczyn.

czyli tzw. musztarda po obiedzie.

Link to comment
Posted

bezsensu....Ta granica jest niska 15 lat...ja bym ją zawyzyła do 16 roku zycia....niby rok ale w rozwoju jest bardzo duży...Ale na co od 18 roku bez sensu....

Link to comment
Posted
bezsensu....Ta granica jest niska 15 lat...ja bym ją zawyzyła do 16 roku zycia....niby rok ale w rozwoju jest bardzo duży...Ale na co od 18 roku bez sensu....

Zwróciłaś uwagę na ważną rzecz i zmuszona jestem podpisać się pod nią. Rok, a różnica ogromna.

Link to comment
Incomprehensible
Posted

kokieteria ma rację i claudynka też, według mnie. ;)

Ten nowy pomysł zapewne miałby na celu zapobiec w jakiejś mierze nieplanowanym ciążom nastolatek. Coraz więcej młodych dziewcząt "wpada" i władze chwytają się każdego pomysłu, aby to zahamować. Jednak moim zdaniem to nie przejdzie. Jeśli dzieciaki zechcą uprawiać seks, będą to robić i żadna pani Sowińska nie będzie im tego zabraniać. A nawet, jeśli będzie, to one nie będą się tym przejmować. Teraz granica jest do 15. roku życia, i co? I spójrzmy, jak wiele osób jeszcze przed 15-tką zachodzi w ciążę.

Link to comment
Posted

niech ona wkońcu weźmie się za prawdziwą pracę a nie za rzucanie byle pomysłów które ciągle ośmieszają ten urząd. No ale czego się spodziewać po osobie która zajęła 3.miejsce w amerykańskiej liście 'Idioty roku' Washington Post..

Link to comment
Dziewczyna92
Posted
Co o tym myślicie? Bo jak dla mnie to jest bez sensu

Zgadzam się w 100%. Przeciez nikt nie będzie na ulicy pytał "ile masz lat? a przespałaś sie już z chłopakiem/ dziewczyną?"

Poza tym i tak Ci, którzy chcę uprawiać seks, będą to robić bez względu na prawo. I czy przypadkiem ta Pani nie powinna zajmować się bardziej ważnymi sprawami?

Racja. A jest wiele ważniejszych spraw dla rzecznika praw dziecka, np. rodziny patologiczne...

Link to comment
Posted

Racja...tak i tak Ci ktorzy chca uprawiac seks przed 18-tka to beda uprawiac. Co??? Pani minister bedzie chodziła i sprawdzała wiek???

Sa wazniejsze sprawy niz takie zakazy.

Link to comment
Posted
Zwróciłaś uwagę na ważną rzecz i zmuszona jestem podpisać się pod nią. Rok, a różnica ogromna.

A dlaczego zmuszona ??:P Az tak bardzo mnie nie lubisz??;)

Link to comment
Posted
Zwróciłaś uwagę na ważną rzecz i zmuszona jestem podpisać się pod nią. Rok, a różnica ogromna.

A dlaczego zmuszona ??:P Az tak bardzo mnie nie lubisz??;)

Oh Kath, chwilowe zawieszenie - nie mogłam znaleźć słowa, a Ty od razy z podejrzeniami ;)

No ale czego się spodziewać po osobie która zajęła 3.miejsce w amerykańskiej liście 'Idioty roku' Washington Post..

Dokładnie. Żal serce ściska, że w jakimkolwiek stopniu reprezentuje Nasz naród.

Incomprehensible wspomniała o dziewczynach, które zachodzą w ciążę poniżej piętnastego roku życia - i takie się zdarzają i jest ich coraz więcej. Ale ani my ani pani Sowińska nic na to nie poradzi, więc po co dodatkowo podnosić poprzeczkę o trzy lata? Zakazany owoc smakuje najlepiej. Ewa - i o takich rzeczach zapomina...

Link to comment
Posted

Każdy będzie robił to kiedy chce nieważne czy legalnie czy nielegalnie :lol: :faja:

Link to comment
Posted

Również uważam, że ten rok mógłby wiele zdziałać, ale dlaczego pani minister nie postara się o lepsze wychowanie seksualne dzieci tylko od razu proponuje zakazy czy ograniczenia.

Link to comment
Incomprehensible
Posted
ale dlaczego pani minister nie postara się o lepsze wychowanie seksualne dzieci tylko od razu proponuje zakazy czy ograniczenia

No bo Polska to wciąż teoretycznie katolicki kraj, więc seks przed ślubem jest "be". A już szczególnie "be" jest seks w nastoletnim wieku.

-.-

Takie rozumowanie.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • Celt
   Katrina @ The Waves - Love shine a light  
  • Martusiaaaaaa92
   https://www.thesun.co.uk/fabulous/19019204/scarlett-moffatt-happier-body-positivity/ Brytyjska prezenterka telewizyjna, która przez lata nosiła cichy w rozmiarze 8, a teraz 18. Czyli po europejsku są to rozmiary odpowiednio 34 i 42. I teraz czuje się szczęśliwsza żyjąc po swojemu i akceptując swoje ciało, a nie utrzymując rozmiar 8 kosztem nieludzkich wyrzeczeń (6 godzin ćwiczeń i 800 kalorii dziennie). I według mnie jest piękna
  • Celt
   Więc może dobrze by było mu uświadomić, jak się czujesz z tym, co mówi Ci matka? No chyba że on jest nieczuły wobec Ciebie i sprawia wrażenie, że Cię nie kocha. Nie podchodź do tej kwestii z poczuciem winy. Ty i tak nie będziesz winna stanowi relacji między Twoimi rodzicami. Nie obwiniaj siebie ani nie pozwalaj, żeby ktokolwiek Cię obwiniał za stosunki między rodzicami. To oni sami odpowiadają za swoje relacje. Nie Ty. Dlaczego masz się męczyć? Nie niszcz się. Twoje potrzeby też mają znaczenie.
  • Kreciolek16
   Hej Ostatnio miałam zastuj czytelniczych ale chyba wracam do porządnego czytania. Zaczełam czytać "rogi" Joe Hill i czytam jeszcze "forest Gump". Nie umiem się zdecydować jakie książki kupić. Lubię książki LGBT+, Stephena kinga. Może ktoś mi poleci jakiąś fajna księgarnie. W domu została mi tylko książka Alice Osman "lovelles".
  • Kreciolek16
   Miałam taką sytuację. Kupiłam książkę w empiku bo była tania i po opisie wydawało się spoko. Niestety po przeczytaniu 1,5 strony stwierdziłam, że chcę jak najszybciej sprzedać tą książkę. Piszę o "niemożliwa para" Emmy Mills. Niestety nie umiem się do tego przekonać. Przeczytałam do momentu: Abso-różo-lutnie. Po przeczytaniu tego już wiedziałam że to nie jest książka dla mnie. Wydawała się spoko po opisie. Romanse i przyjaźnie. "Rozbrajająca historia o przyjaźni i miłości. Prawdziwa, szczera i śmieszna do bólu." Tak napisał autor ale mi się nie spodobała. Może ktoś będzie chciał kupić na vinted za 21.
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   2
  2. 2
   Krit
   Krit
   1
  3. 3
   grzechu98
   grzechu98
   1
  4. 4
   xxxhunnybunnyxxx
   xxxhunnybunnyxxx
   1
  5. 5
   CoolKiidOfDeath
   CoolKiidOfDeath
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kreciolek16
  Kreciolek16
  7 posts
  Celt
  Celt
  6 posts
  Kerosine
  Kerosine
  5 posts
  grzechu98
  grzechu98
  5 posts
  yiliyane
  yiliyane
  4 posts
  Gloria
  Gloria
  4 posts
  Kalafior_Grozy
  Kalafior_Grozy
  2 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  2 posts
  Neosha
  Neosha
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Celt
  Celt
  23 posts
  Kerosine
  Kerosine
  22 posts
  yiliyane
  yiliyane
  11 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  482 posts
  yiliyane
  yiliyane
  442 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up