Jump to content

Robert Kubica


_kobieta_zmienna_

Recommended Posts

_kobieta_zmienna_
Posted

Piszcie czy lubicie Roberta Kubice ?? ja lubie :D:D

Link to comment
Posted

Ja też,nie tylko po ostatnim 2 miejscu ;)

Link to comment
Renatazxcvbnm
Posted

no fenomenalny był ten wyścig 2 miejsce ach, ale on przez moment był nawet pierwszy... lubię go szkoda tylko, że w pierwszym swoim sezonie miał takiego pecha. Jest świetnym kierowcą :wink:

Link to comment
 • 6 months later...
Posted

Właśnie gdyby jeździł dla Ferarri albo McLaren'a to byłby już mistrzem świata.

Link to comment
Posted

powiedzmy, że też lubię-jako sportowca. tylko

Link to comment
Posted

Ja uwieeelbiam. Oglądam od 2 lat każdy wyścig i kwalifikacje ;***. W ten weekend też wstawałam o 6 30 na G.P. Japonii. No i było warto.Robert pokazał klasę nie dając się wyprzedzić Raikonenowi... No i już Kimi nie wygra... i dobrze mu tak... Myslał, że powtórzy sytuację z przed roku...

Szkoda, że Alonso nie bd jeździł w bmw. Niepotrzebnie zostawili Heeidfelda, Fernando jest wiele lepszy. No, ale Bmw- niemiecki zespół. Heidfeld, niemiecki kierowca. No cóz...

Link to comment
Posted

czason ma świętą rację!!! tak wogóle ta formuła to żart, wszystko zależy od samochodu i techniki, człowiek ma tylko utrzymać samochód na torze o szerokości 15 metrów. :evil:

Link to comment
Posted

Ja Kubice lubię ;) Jest on utalentowanym zawodnikiem, tylko mógłby jeździć w lepszym teamie, wtedy miałby wielkie szanse zostać mistrzem świata :D

Link to comment
Posted

ja też lubię

Link to comment
Posted

Dobrze, że nie zdobył mistrza, bardzo dobrze - za duża presja by na nim ciążyła.

Teraz po zmianie przepisów, BMW skorzysta na docisku mechanicznym, który ma ogromny - McL straci sporo do czołówki, renault, honda będą górować.

Ja oczywiście lubię, agresywny styl jazdy, pokazywał swoją wyższość nad wieloma kierowcami, trzymając ich za sobą przez dłuższy dystans - mimo, że był od nich wolniejszy.

Nieprzerwanie od 2002 roku oglądam wyścigi wszystkie - tylko teraz mam przywilej, że mogę oglądać po Polsku, a nie jak kilka lat temu, po Niemiecku.

Jeden z najlepszych kierowców w stawce razem z Alonso, Bari, Sutilem, Fisico, Mas ;).

Link to comment
Posted

Hmm Kubica, lubię jako sportowca, widać, że ma talent mimo, że ma gorszy samochód o czołowki wskakuję na podium i nawet wygrywa ; )) (GP KANADY) : )) Ważne żeby dojechał na 3 miejscu klasyfikacji generalnej, to będzie wielki sukces : )) Szkoda, że zostaje w BMW ale wierze, że za rok będzie to 2 team po Ferrari, a Hamiltony pójdą w tył, daleko w tył : )

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • Nieprzenikniona
 • Najnowsze posty

  • Nieprzenikniona
   Słuchając zwierzeń moich koleżanek z pracy dotyczących ich sylwetek, myślę, że ten ruch ma w sobie sporo sensu. Biorąc pod uwagę, że Polki mają niskie poczucie własnej wartości... taki ruch może spowodować, że zaczną bardziej siebie doceniać. Moje koleżanki z pracy to osoby szczupłe a twierdzą, że są grube, mają masę zastrzeżeń co do swojej figury, jędrności ciała. Ja wtedy mam argument i mogę powiedzieć, że istnieje coś takiego jak ciałopozytywność, wtedy opowiadam o tym poglądzie na sylwetkę. Ma to swoje plusy. Minusy zawsze się znajdą. Nie można wspierać otyłości, bo to nie tak. Ale jak już ktoś jest gruby, to w miesiąc nie schudnie 20 kilogramów, choćby nie wiem co, chyba że ma wyjątkowo szybki metabolizm albo stosuje alternatywne metody lub też jest po operacji. Ale na ogół, ciężko. Miałam w swoim bliskim otoczeniu w pracy kogoś, kto potrzebowałby sporo zeszczupleć. Ale nie potrafi. Moja kuzynka od zawsze była gruba, choruje na Hashimoto i serio... BoPo to dla niej jak podanie ręki w problemie. Jestem w stanie uwierzyć, że są osoby, którym ten ruch pomaga. I wtedy super. Ogólnie? Jestem za. Byle bez skrajności. Ale jak nie ma innego wyjścia to czemu nie wesprzeć kobiet, które nie potrafią schudnąć, chociaż by chciały.
  • wardrum
  • Kerosine
   Spełniona [w pewnym sensie]. Właśnie na taką pogodę czekałam przez cały rok i marzyłam podczas okrutnej zimy.
  • yiliyane
   Nie, to problem, który jest w niej. Ona nie boi się seksu przez Ciebie. Oczywiście to wpływa na waszą relację, ale myślę, że ona najpierw powinna przejść przez terapię indywidualną, a dla par ewentualnie później - zależnie od tego co powie jej terapeuta i jakie będą efekty terapii.
  • Kerosine
   ... mnie m. in. dostać się w końcu do mecenasa [choć zapomniałam wziąć dla niego czekoladę, ech, musi poczekać do przyszłego tygodnia] oraz wysiać czekający już na to od nieprzyzwoicie długiego czasu jęczmień dla kotów [mam tylko nadzieję, że poprawnie zastosowałam się do instrukcji na opakowaniu i nie zalałam nasion zbyt dużą ilością wody ].
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   Kerosine
   Kerosine
   5
  2. 2
   yiliyane
   yiliyane
   4
  3. 3
   Nieprzenikniona
   Nieprzenikniona
   2
  4. 4
   Gloria
   Gloria
   2
  5. 5
   mw2
   mw2
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  19 posts
  Nieprzenikniona
  Nieprzenikniona
  14 posts
  yiliyane
  yiliyane
  11 posts
  intodecay00
  intodecay00
  6 posts
  wardrum
  wardrum
  6 posts
  Love20
  Love20
  5 posts
  types
  types
  4 posts
  Cranche
  Cranche
  3 posts
  rotting_humanoid
  rotting_humanoid
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  69 posts
  yiliyane
  yiliyane
  62 posts
  patolove
  patolove
  51 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  477 posts
  yiliyane
  yiliyane
  456 posts
  wardrum
  wardrum
  160 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up