Jump to content

Jak zwalić chłopakowi konia?

hmmmm

Recommended Posts

Wstydze sie zrobic loda i chcialam zapytac czy da sie podniecic faceta samymi rekami ... jezeli tak to prosze powiedzcie jak ... jest to dla mnie bardzo wazne.. Bardzo chciałabym mu zrobić dobrze.

_kobieta_zmienna_

hmm jesli sie wstydzisz to powiedz mu ,że nie chcesz by patrzył jak robisz mu loda i tyle;P A podniecic ręko mozn,ale bardziej ustami:D

Oppressionist

ale dlaczego sie wstydzisz według mnie to nci takiego :devil: no rekami idzie mozesz mu "zwalić konia" ale nie wiem czy tak bardzo go podniecisz jak lodem pozdrawiam

ale dlaczego sie wstydzisz według mnie to nci takiego :devil: no rekami idzie mozesz mu "zwalić konia" ale nie wiem czy tak bardzo go podniecisz jak lodem pozdrawiam

A co w tym dziwnego, że się wstydzi? To nic takiego?

Nie rób niczego na siłę, bo chłopak zauważy, że coś jest nie tak i nie będzie sprawiało mi to tak wielkiej przyjemności i po co twoje poświęcenie. Zrób to jak przełamiesz swój wstyd i lepiej go poznasz i będziesz czuła się luźniej w jego towarzystwie.

Jest wiele sposobów, żeby podniecić faceta: ręką - wiadomo jak, może usiąść na krzesełku i ocieraj się o niego pupą i wiele, wiele innych... Powodzenia.

Możesz spokojnie zacząć go zaspokajać ręką i tak jak mówią poprzednicy, nic na siłę, gdyż jeśli zobaczy iż Tobie to nie sprawia również przyjemności, z białego finiszu nici..

A i tak apropos, 70% facetów nie jest w stanie dojść podczas samego seksu oralnego, więc ręce też warto ćwiczyć :wink:

Kokieteria

A może wstyd ma trochę inne podłoże? Jesteście razem od lutego - gdybyście trochę poczekali, poznali się lepiej? Może wtedy łatwiej byłoby Ci przełamać wstyd. To nic takiego, problem powszechny i często występujący, ale idzie go złamać - proponuje trochę poczekać, broń Boże nic na siłę, bo skoro stanowicie związek - podnieta ma być obopólna.

Hmmm... a robiliście już takie rzeczy razem? Za pierwszym razem jest ciężko ja na początku tez sie krępowałam, ale za każdym razem było coraz lepiej a teraz uwielbiam sprawiać w taki sposób mojemu chłopakowi przyjemność.

Chcesz to zrobić tylko sie wstydzisz. Wydaje mi sie, że jeżeli twój chłopak jest spoko to jak mu o tym powiesz to na pewno ci jakoś pomoże, pomoże ci sie rozluźnić, da ci jakieś wskazówki. Rób to stopniowo, dotknij, pomiziaj, pocałuj... Z czasem będziesz coraz mniej sie krepowała. Poproś chłopaka żeby nie patrzał na ciebie, żeby zamknął oczy bo na początku to bardzo krepuje a po paru razach już będziesz sama chciała żeby na to patrzał, albo zgaście światło.

Kokieteria
Boje sie tego ze nawet czas tu ze mna nic nie zdziala ...

Najlepiej zrobisz jak porozmawiasz ze swoim chłopakiem. Wiem, że temat seksu na początku związku często jest tematem tabu, ludzie nie znają siebie na tyle, by móc mówić o swoich pragnieniach i obawach - a to błąd.

Początki są najtrudniejsze. Wydaje mi się, że z czasem będzie lepiej, a jak narazie spróbujcie pogadać na temat Twojego wstydu - jestem pewna, że chłopak zrozumie i może zaradzi coś na te niepożądane odczucie.

Rozmawialismy na ten temat i rozmawiamy bardzo duzo mowimy sobie o wszytskim ... ale i tak mi jest ciezko ... on mi mowi ze on atego nie potrezbuje ze to nie jest dla niego wazne ale ja chce ... Chce sie jakos odwdzieczyc ... codziennie sobie mysle zrobie to a jak przychodzi co do czego to wymiekam ...

Więc musisz być stanowcza, musisz sie przełamać. Im więcej będziesz o tym myślała tym będzie ci trudniej to zrobić. Będzie okazja to rób to bez wahania, to tylko wydaje sie takie straszne a chłopak na pewno nie powie nic złego żeby cię nie speszyć a wręcz przeciwnie jego reakcja zmobilizuje cię do dalszego działania. Mój złego słowa nie powiedział na temat mojej nieudolności w tej dziedzinie. Wyluzuj sie i do dzieła ;)

Kokieteria

A potrafisz zlokalizować swoje obawy? Czy mają jakieś konkretne podłoże, takie jak na przykład smak spermy? Czy jest to po prostu spowodowane brakiem doświadczenia? Musisz zlokalizować problem i określić co tak właściwie jest jego przyczyną.

nie no nie chce byc jakas dziwna czy cos ale dla mnie osobiscie to troche wczesnie sie wydaje ^^, nie chce zebys sie mna sugerowala czy cos ale ja wlasciwie zaczelam zaspokajac swojego chlopaka za pomoca reki dopiero po 6 miesiacach bycia ze soba ;P ale oczywiscie dla kazdego inny czas jest odpowiedni ;]

Incomprehensible

Wszystko to brzmi tak, jakby wcześniej czy później był obowiązek uprawiania seksu oralnego. Takiego obowiązku nie ma. Jeśli wstydzisz się, nie musisz się tym zadręczać i tego robić. Nigdy - jeśli nie będziesz chciała.

ale ja chce ... Chce sie jakos odwdzieczyc ...

Nie musisz odwdzięczać się w sensie fizycznym. Nawiasem mówiąc, w ogóle nie musisz się odwdzięczać. Masz najwyraźniej cudownego chłopaka, który nie nalega i nie zmusza Cię do niczego. Doceń to.

Jeśli jest w Tobie wstyd to nie rób tego!!! To samo przyjdzie z czasem. Nic na siłę!!! Jeśli chodzi o namiętność i przyjemność to również ty masz się czuć w tym dobrze, nie ta druga osoba!!!

Zastanów sie zanim to zrobisz i pożałujesz.

zasmucony1989
Jeśli jest w Tobie wstyd to nie rób tego!!! To samo przyjdzie z czasem. Nic na siłę!!! Jeśli chodzi o namiętność i przyjemność to również ty masz się czuć w tym dobrze, nie ta druga osoba!!!

Ała!!! Nie krzycz bo uszy bolą!!!! XD

No a co do tematu... Daj sobie dziewczyno spokój narazie z tymi rzeczami. Przecież to nie najważniejsze. Znajdźcie sobie póki co inne zajęcia (albo i inne pieszczoty... jakiś masaż, drapanie po plecach :P ). Z czasem wstyd sam minie, a jeśli on nie nalega to powinnaś się tylko cieszyć :)

Jeśli naprawdę kocha (a wydaje mi się że tak właśnie jest) to za to wszystko co on robi dla Ciebie nie powinien wymagać jakiegoś zadosć uczynienia, a tym bardziej powinien zrozumieć że nie jestes gotowa na coś takiego.

Powiedz mu poprostu ze chyba nie czujesz się jeszcze gotowa do tego, że potrzebujesz jeszcze troche czasu.

Powodzenia :wink:

Jelly Jumper
70% facetów nie jest w stanie dojść podczas samego seksu oralnego

ale mnie zaskoczyles... Moj podczas seksu oralnego dochodzi w jakies 3 minuty, raczka to trwa troche dłuzej...

powracajac do sprawy, to czy on cie piesci? mysle ze jeseli chodzi tylko o wstyd to moze zawiąz mu oczy i wtedy zacznij go poiescic, tak jest o wiele latwiej.

a tak szczerze to mysle, ze wstyd moze byc wywolany tym ze zbyt krotko jestescie ze soba

70% facetów nie jest w stanie dojść podczas samego seksu oralnego

ale mnie zaskoczyles... Moj podczas seksu oralnego dochodzi w jakies 3 minuty, raczka to trwa troche dłuzej...

hehe.. mój to jest długodystansowcem ;) ale mi to nie przeszkadza wole osobiscie jak to wszystko trwa dluzej bo lepsza wkreta jest :) a co do tematu to ja mialam podobnie chcialam a jednoczesnie nie moglam jakby taka blokada, pomogl mi w "oswojeniu" sie z sytuacja moj obecny chlopak (pierwszy w kazdym wzgledzie) nie nalegal nie naciskal poprostu mnie uswiadamial i mysle ze to jest naljlepsze wyjscie. szczera rozmowa i ustalenie jakichs regul ;)

do wszystkiego trzeba dojrzeć :) jeżeli się wstydzisz, nic na siłę, bo to może popsuć jakieś relacje między tobą a chłopakiem.

Boje sie tego ze nawet czas tu ze mna nic nie zdziala ...

oj zmieni się to! Uwierz mi! Ja na początku tez się zarzekałam ze NIGDY FACETOWI NIE ZROBIĘ LODA. Minęły 2 lata i już potrafię to zrobić bez żadnych oporów;)

Więc musisz być stanowcza, musisz sie przełamać. Im więcej będziesz o tym myślała tym będzie ci trudniej to zrobić. Będzie okazja to rób to bez wahania, to tylko wydaje sie takie straszne a chłopak na pewno nie powie nic złego żeby cię nie speszyć a wręcz przeciwnie jego reakcja zmobilizuje cię do dalszego działania. Wyluzuj sie i do dzieła ;)

Monarri załamałaś mnie! TOTALNIE!

Jak można dziewczynę zmuszać do tego, skoro ma z tym problem! ZA

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• michaelowax3
    • dannonka
  • Najnowsze posty

• Kerosine
      Nie mam i prawie na pewno nie będę mieć w dającej się przewidzieć przyszłości. Zdobycie przeze mnie prawa jazdy nigdy* nie wydawało mi się autentycznie możliwe [umiejętność prowadzenia samochodu zawsze postrzegałam jako arcytrudną i wymagającą zbyt dużej uwagi / koordynacji na moje możliwości... jak również stresującą]; nie sądziłam także, iż kiedykolwiek będzie mnie stać na zakup i utrzymanie auta. Obecnie wydaje mi się, że mimo wszystko nie tylko dałabym radę ogarnąć temat przynajmniej samej jazdy, ale wręcz bycie kierowcą sprawiałoby mi dużą przyjemność - niestety dla odmiany nieco bardziej trafnie oceniany stan własnej głowy sprawia, że w tym momencie byłoby to przedsięwzięcie z góry skazane na porażkę. * a właściwie głównie za tak zwanego młodu, czyli w okresie życia najlepszym na podejmowanie tego typu decyzji
    • Martusiaaaaaa92
      Od ponad 6 lat nie mam. Osoba pode mną ma teraz słoneczny widok za oknem.
    • Kerosine
      Niczym Clementine Pennyfeather w znakomitym finale drugiej serii Westworld [i jednej z najlepszych srebrnoekranowych scen jakie kiedykolwiek widziałam]... a przynajmniej właśnie takie porównanie jako pierwsze przychodzi mi do głowy, bo oczywiście faktyczny stan umysłu Clem podczas pamiętnej przejażdżki jest jedną wielką zagadką.
    • Kerosine
      Niestety [2]. OPM wciąż ma w domu telefon stacjonarny.
    • yiliyane
      Przyznaję, że się nigdy w to nie angażowałam, z tego co wiem nie angażowali się też nigdy moi rodzice. Myślę jednak, że warto byłoby to zmienić. Może kiedy zostaną ogłoszone nowe propozycje, to którąś wybiorę. Z tego co sprawdziłam u mnie w mieście głosowanie jest w tym roku od maja do lipca. Tylko najpierw muszę się upewnić czy mogę zagłosować, bo nie wiem czy przez mieszkańca należy rozumieć osobę mieszkającą w danym mieście czy w nim zameldowaną.
  • Recent Status Updates

• NYC

NYC  »  Martusiaaaaaa92

Odpisałam;)
      · 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Z okazji dzisiejszego święta - ku przypomnieniu, że pokochanie drugiego człowieka [przynajmniej tym zdrowym rodzajem miłości] jest niemożliwe bez uprzedniego przynajmniej zaakceptowania i uszanowania samego siebie, a każdy z nas już na starcie jest kompletną całością, nie zaś czyjąkolwiek połówką 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak bardziej...
      Zimowo. O.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Kerosine

Po co Kubusiowi Puchatkowi koszulka skoro i tak latał bez gaci?
      · 1 reply
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Od 3 dni masz AWIZO do odbioru na poczcie!! :[ 
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Gloria
      Gloria
      1
  • Top użytkownicy (7 dni)

Kerosine