Jump to content

moja koleżanka chce mnie zgwałcić

adhian_ahmet

Recommended Posts

adhian_ahmet
Posted

Co mam zrobić w takiej sytuacji!

Od niedawna kumpluje się z taką jedną, a jej cały czas chodzi o sex, łapie mnie za genikalia, choć jej za każdym razem odmawiam.

Nie chce jej zapładnić, bo rodzice by mnie chyba z domu wyżucili :| MAM TYLKO 16lat.

I zadaje sobie pytanie: czy ona coś chce?, czy chce mieć problemy? jak by była w ciąży oskarżyła by mnie, być może o gwałt? a jak bym ja ją oskarżył, to by nikt mi nie uwieżył :(

FallingIntoAbyss
Posted

Tyyyy... nijee no bez jaj @_@

Powiedziała Ci wprost, że chce zgwałcić ? Może już jest taka 'napalona', co poradzisz ? Ile ma lat ? Kurde, czego Ty się boisz ?! Siłą Cię zaciągnie ? Co ona jakaś heavy class jest ? 150x150x150 ? :| Póki nic z nią nie zrobisz jej nie zapłodnisz- proste. Jak już tak bardzo się boisz, to zerwij z nią kontakty albo się porządnie sprzeciw, bądź stanowczy, a nie tylko odmawiaj.

Posted

olej ją stary. Dziewczyna się po prostu napaliła.

Póki nic z nią nie zrobisz jej nie zapłodnisz- proste

Dokładnie.

Dasz radę. Bądź pewien tego, co mowisz ...i do diabła, nie bój się.

adhian_ahmet
Posted

właśnie nie wiem co mam robić!, mam 16lat ona też :P podoba mi się, ale jestem chyba za młody na taki związek, raz spróbuje to chyba nie da mi normalnie żyć!

kutas będzie mnie sfęndział, staży coś wywęszą i waja!

Cholera, trochę kultury może? Jeszcze jedna taka wypowiedź i zakończymy tą marną prowokację. /monikaa

Posted

Najlepszy przyjaciel człowieka w takich sytuacjach:

kondom1_677819f.jpg

adhian_ahmet
Posted

czy to żart? mój cenzura się w tym nie mieści, a w ogóle te kondony przemakają, jak sie za dużo naspermi w nie. szkoda kasy

Chcesz drugiego osta? Proszę nie używać wulgaryzmów// Mara

Posted

adhian_ahmet, - respekt stary. Respekt dla Ciebie.

Od niedawna kumpluje się z taką jedną, a jej cały czas chodzi o sex, łapie mnie za genikalia, choć jej za każdym razem odmawiam.

Za co Cie łapie? Zreszta nie wazne, chyba lepiej niz miałaby Cie za uszy łapać?

Nie chce jej zapładnić, bo rodzice by mnie chyba z domu wyżucili

Stary uważaj, bo jak to ona Ciebie zgwałci to byc moze Ty zostaniesz zapłodniony a nie ona. A wtedy to juz z domu na bank Cie wyrzucą.

I zadaje sobie pytanie: czy ona coś chce?, czy chce mieć problemy? jak by była w ciąży oskarżyła by mnie, być może o gwałt?

Gorzej, mogłaby Cie oskarżyc o to, ze jestes ojcem... Toz to obraza nie byle jaka.

a jak bym ja ją oskarżył, to by nikt mi nie uwieżył

Ja bym Ci uwierzył.

czy to żart? mój cenzura się w tym nie mieści,

Nie rozumiem czemu moderator o nicku Mara obejmuje cenzura słowo "noga"??

a w ogóle te kondony przemakają, jak sie za dużo naspermi w nie. szkoda kasy

Dokładnie, popieram z całą stanowczościa! Tylko widzisz jest taki motyw: robisz w kondomie dziurke i on juz nie przemaka, bo nigdy za duzo spermy tam nie bedzie.

Posted

Ja tam coraz bardziej boleję nad rozgarnięciem moderatorów tego forum. Proponuję albo temat usunąć albo przenieść do działu "Humor" bo tutaj nijak nie pasuje. Tym bardziej, że wygląda na ewidentną prowokację.

Posted

Chce zrobic Ci dziecko i zmusic abyś wyszedł za nia za mąż , bo Cie kocha.

Posted

Sex nuie zawsze musi konczyc sie zajsciem w ciąze. Wystraczy zabezpieczenie. Jesli nie masz na to ochoty to powiedz dziewczynie wprost ze sobie nie zyczysz aby dotykała Cię w krocze;)

Posted

Nie zaśmiecaj forum.

PS Istnieje coś takiego jak S

Posted
moja koleżanka chce mnie zgwałcić
Normalny facet by się cieszył chyba, prawda? :wink:

Marna prowokacja, a jeśli nie? Rób co chcesz, najbardziej przysłużysz się społeczeństwu zamykając się w piwnicy, tak aby nie mogła się tam dostać i pozostając w ukryciu już do końca.

Posted
Normalny facet by się cieszył chyba, prawda? :wink:

może brzydka jest ;p

idź na policję, oni się nią zajmą..

Posted

ja tam bym się cieszył, może i bał bym się późniejszych konsekwencji choć jakby mnie jakaś fajna laską zaczeła łapać za przyrodzenie to bym nawet o tym w danej chwili nie pomyślał, bo zazwyczaj żyje chwilą a nie przyszłością czy przeszłością. :D:D:D:D

Głos Rozsądku
Posted

Nie rób z tego problemu tylko się ciesz sytuacją. Jak cie łapie za jajka to chyba ci się podoba więc korzystaj, jak cie podrywa to też korzystaj a sexu nie musisz z nią uprawiac jak nie chcesz i tyle. Albo jeszcze lepszy pomysł, wyślij ją mi to ci pokarze ja brac to co ona daje i się z nią nieprzespac:)

Posted

Wyrzucili.

Wygląda na to, że nie przeszkadza Ci myśl o seksie, a co najwyżej o jej azjściu w ciążę. Przypominam, że gdybyś się zgodził na seks, to nie byłby to gwałt ani z jej ani z Twojej strony.

No i właśnie - masz tylko 16 lat. A ile ona? Niezależnie od jej wieku, zastanów się co mówisz i robisz. Bo po tym co piszesz widać, że nie masz dość wiedzy ani odpowiedzialności żeby się brać za seks.

Posted

nie jeden facet by Ci pewnie zazdrościł ale widać, że tu rozsadek bierze górę. jak ona Ci się nie podoba i nie chcesz miec z nia kontaktu to powiedz jej o tym !!! :)

Posted

HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHAHHAHAHAAHAHA. A wątpie, że i ona chce.

a jak bym ja ją oskarżył, to by nikt mi nie uwieżył

No tak, facet z brzuchem. Ho ho ho.

monisiaczek666
Posted

powiedz jej raz, i dobitnie, zeby dałą Ci spokoj... albo zerwij z nia kontakt!!! trzeba byc stanowczym!!! albo cos chcesz, albo nie... :)

Posted

Primo: poczytaj co nieco o antykoncepcji.

Secundo: gdyby chciała Cię zgwałcić - zrobiłaby to od razu.

Chyba w czymś innym tkwi problem.. :shock:

Posted

pewnie wydaje jej sie,ze to zabawne ;) Daje sobie reke uciac,ze potem sie jeszcze rozglada,zeby sie przekonac,czy inni 'widzieli' ;P Chce sie wyrozniac i byc 'fajna'....tylko dosyc nedzne sposoby ;]

Posted

ha ha ha

:|

no zycie, powiedz jej ze nie chcesz i ze ma Ci dac spokoj, albo zmien szkole

Ewelina_Cichocka
Posted

Najlepiej powiedz jej, że nie wymusi na Tobie "takiego" kontaktu. Jeżeli to nie pomoże, to najzwyczajniej zostaw tą dziewczynę. Będzie to dowód, że nie zależało jej na Tobie. Jeśli będzie nadal Cię "podrywać' to wtedy zerwij z nią nawet kontakt wzrokowy. Nie próbuj udowadniać jej, że to Ty jesteś tym lepszym.

Radzę Ci. Porozmawiaj z nią. Nie śmiej się przy tym. Mów poważnie i patrz jej w oczy.

Pozdrawiam i służe pomocą. Ewelina Cichocka.

Posted
nie jeden facet by Ci pewnie zazdrościł ale widać, że tu rozsadek bierze górę

Dokładnie. Nie to żebym jakiś zboczony był ale dziwi mnie to, że AŻ TAK niechcesz.

Posted

kutas będzie mnie sfęndział, staży coś wywęszą i waja!

jak on pachnie jak cie swędzi ? xD

rodzice ci wachaja krocze? ;O

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• Nieprzenikniona
  • Najnowsze posty

• wardrum
    • Kerosine
      Spełniona [w pewnym sensie]. Właśnie na taką pogodę czekałam przez cały rok i marzyłam podczas okrutnej zimy.
    • yiliyane
      Nie, to problem, który jest w niej. Ona nie boi się seksu przez Ciebie. Oczywiście to wpływa na waszą relację, ale myślę, że ona najpierw powinna przejść przez terapię indywidualną, a dla par ewentualnie później - zależnie od tego co powie jej terapeuta i jakie będą efekty terapii.
    • Kerosine
      ... mnie m. in. dostać się w końcu do mecenasa [choć zapomniałam wziąć dla niego czekoladę, ech, musi poczekać do przyszłego tygodnia] oraz wysiać czekający już na to od nieprzyzwoicie długiego czasu jęczmień dla kotów [mam tylko nadzieję, że poprawnie zastosowałam się do instrukcji na opakowaniu i nie zalałam nasion zbyt dużą ilością wody ].
    • Kerosine
      ... żeby lato trwało wiecznie. Nawet jeśli oznaczałoby to konieczność pogodzenia się z nieodłącznie towarzyszącymi mu burzami.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine