tryptofan

depilacja okolic bikini

Recommended Posts

to prawda, panthenol może czasem uczulać. Ja się cieszę, że nie mam tego problemu, i mnie bardzo pomaga.

Wiem, że niektórzy stosują też na włosy.

Wg mnie depilacja tych okolic jest niezbędna. Chodzić z takim jednym wielkim bobrem między nogami jest dla mnie nie do ogarnięcia. (;

:lol::lol::lol:

o stosowaniu panthenolu tez słyszałam na innym forum. teraz jak będę mieć "armagedon" w okolicach bikini to go zastosuję :D

Jak widuję kobiety, chodzące z krzaczkami wystającymi spod majtek, to mam ochotę zwymiotować. Ja jestem cholernie pedantyczna, więc o żadnych włosach w tamtych okolicach nie może być mowy bo:

1. Bakterie się tam gromadzą i w ogóle można dostać jakichś stanów zapalnych

2.To niewygodne, jak ma się taki busz, prawda?

3. Chłopacy wolą 0

4. Źle się z tym czuje

5. Nie mogłabym tak wyjść na plaże, pod żadnym pozorem.

Jak widuję kobiety, chodzące z krzaczkami wystającymi spod majtek, to mam ochotę zwymiotować.
a skąd wiesz, że chodzą z krzakami wystającymi spod majtek :lol::lol::lol: :devil:

ja depiluję sobie okolice bikini regularnie - podstawa higieny kobiety. zachowanie jakiejś estetyki. 8)

kiedy nie mam tam włosków czuję się o wiele lepiej i świeżej.

a co do facetów to mi nie przeszkadza. no chyba, że mają taki busz i czegoś znaleźć tam nie można ;P

to prawda, panthenol może czasem uczulać. Ja się cieszę, że nie mam tego problemu, i mnie bardzo pomaga.

Mnie też na szczęście nie uczula, bo nie wiem jakbym sobie poradziła z tymi moimi podrażnieniami :)

Depilacja bikini jest jak najbardziej potrzebna, dla higieny, wygody. Faceci z resztą też wolą jak kobieta ma gładko w miejscu intymnym. Na szczęście jeśli chodzi o podrażnienia to mnie to nie dotyka. A co do depilacji u mężczyzn to, napewno nie na zero, wystarczy delikatnie przyciąć ;)

i wiecie co zastosowałam panthenol spray na podrażnienia po depilacji i powiem tak szybko goi ranki, mniej swędzi i szybko pozbywam się uczulenia po depilacji :D

Ja właśnie popełniłam straszny błąd taktyczny- przeprowadziłam depilację, a skończył mi się panthenol... Mega podraznienie!

Ja właśnie popełniłam straszny błąd taktyczny- przeprowadziłam depilację, a skończył mi się panthenol... Mega podraznienie!
lama to współczuje podrażnień.

Jak dla mnie depilacja okolic bikinii jest tak samo ważna jak mycie zębów. Jest po prostu wygodniej, ładniej i higieniczniej. Nie wyobrażam sobie teraz inaczej : )

A jeśli chodzi o facetów to uważam, że wystarczy przyciąć : )

Na szczęscie nie mam z tym problemu. Zarówno ja, jak i mój chłopak wolelibyśmy, gdyby włosy porastały głowę, brwi i rzęsy... :P no i męski zarost na twarzy. Niczego poza tym mogłoby nie być... :D tak więc wosk i do roboty! xD

ja się tam golę raz na tydzień, bo nie wyobrażam sobie mieć buszu :P ale depilować się nie będę, jeszcze nie oszalałam :P a co do faceta, też powinni się tam golić, inaczej sobie tego nie wyobrażam

Dodano 18 Sty 2011, 13:07:53:

u facetów - nie, u kobiet tak.

a dlaczego niby u facetów nie??? W końcu mamy XXI wiek, a nie średniowiecze i facet też ma ładnie wyglądać :P tym bardziej, że z myśleniem logicznym u nich kiepsko więc niech chociaż ładnie wyglądają :D to oczywiście taki żarcik, ale tak na serio - chcę się kochać z facetem, a nie z gorylem :P

Na szczęscie nie mam z tym problemu. Zarówno ja, jak i mój chłopak wolelibyśmy, gdyby włosy porastały głowę, brwi i rzęsy... :P no i męski zarost na twarzy. Niczego poza tym mogłoby nie być... :D tak więc wosk i do roboty! xD
nogi twój facet tez boli? jak dla mnie to takie niemęskie :P

Depiluję się często, bo tez lubię gładkość nóg i okolic bikini, tylko gdyby nie te krostki, stany zapalne :evil: ale są na to sposoby domowe

Sama golę bikini bo strasznie nie lubię długich kłaków w tych okolicach jednak mam też momenty [lenistwa] kiedy nie zaglądam tam długie tygodnie i też tragedii nie ma. Wygodniej mi bez włosów ale kiedy są to też żyję:) Mojemu partnerowi też to zbytnio nie przeszkadza, praktycznie uwagi na to nie zwraca.

A co do golenia się mężczyzn to na początku napierałam by partner się golił. W końcu skoro ja się gole to on niech też tak robi ale po krótkim czasie doszłam do wniosku, że partner wyglądałby komicznie bez włosów bo akurat jest tak owłosiony, że całość owłosienia z nogami i pupą tworzy ładne "wdzianko" i naruszenie tej konstrukcji byłoby katastrofą.

Nie uważam tego za oznakę niedbalstwa, ważne, że jest czysto i pachnąco a nie goło.

mój kiedyś z ciekawości ogolił sobie pachy i potem miał stan zapalny pod pachami. biedy nie wiedział czym to wygoić. Bo to lato było, to dodatkowo ocierało się wszystko siedlisko krostek gotowe. Psikałam mu pianką z panthenolem pod pachy. Śmiesznie wyglądał, bo musiał unosić ręce tak by pachy były odsłonięte by wchłonęło się, by dalo efekt szybkiego wygojenia.

Antyperspirant nie dawał sobie rady, bo ciało jego w tym miejscu było nie przyzwyczajone do golenia pach. Więcej go nie namawiałam na takie"eksperymenty" :devil:

Generalnie depiluję się maszynką, i jak dotąd to raz depilatorem - do tej pory nie wiem jak to wytrzymałam, kiedy chciałam tą "sztukę" powtórzyć - popłakałam się. A panowie miło, jeśli mają włoski przycięte.

Hehe- coś w tym jest, bo ja też depilatorem zniosłam tylko raz;p Zwykle działam maszynką, tylko ze po niej to podraznienie murowane...;/

Nie wyobrażam sobie nie depilować okolic bikini. Robię to maszynką i gdyby nie odpowiednie kremy chyba bym umarła :P

Jeśli facet ma wydepilowane to dobrze, ale w sumie wystarczy tylko przyciąć :)

Akurat jestem umówiona na depilację od stóp do.. bikini. ;)

Zwykle sama to robię, od jakiegoś czasu depilatorem, a że robię to od jakiegoś czasu to zdążyłam się przyzwyczaić.

Jednak zdarza mi się na jakiś czas zapomnieć, bo nie ma takowej potrzeby.

Facetowi też to nie przeszkadza aż tak, bo sam bywa leniwy w różnych sprawach i mnie doskonale rozumie :)

Jeśli chodzi o faceta i jego 'ogarnianie kłaków' to uważam, że o ile nie ma kombinezonu od stóp do głów i jestem w stanie dotrzeć tam, gdzie bym chciała bez problemów to jest ok ;)

Kobieta depilacja bikini obowiązkowo - wyszłyśmy już dawno z czasów średniowiecza i każda dbająca o siebie pani stara się nie zarastać :wink: Co do panów to jestem za tym , żeby przynajmniej się przycinali. Jest to higieniczne, ładnie wygląda :mrgreen: i dla nich jest to wygodniejsze- nie pocą się i mają większy przewiew :wink:

Kobieta to chyba oczywiste, że goli okolice bikini. Zgadam się z koleżanka ,że busz jest fuj ! A facet.. hm.. no cóż. Jak na mój gust to może się nie golić. Poza tym jest bardziej męski z zarostem :D

No i wspólnyi siłami dszłyśmy do higieny;) W sumie od tego trzeba było zacząć, bo może nie tyle ważne co jak wygląda, jak to czy jest dla nas dobre ( Boże pomóż mi przypomnieć sobie te słowa, gdy po raz kolejny będę chciała kupić śliczne, 12-centymetrowe szpile, w których nie umiem zrobić kroku:))