tryptofan

depilacja okolic bikini

Recommended Posts

mala2002, to widocznie używasz złego preparatu.

Może dermatolog poradziłby Ci jakiego kremu używać? Nie wiem.

omg! jak mozna amszynką depilować? Polecam mase curkowa mozna ją wykonać w domu, nie boli wogle ! od 3 do 6 tygodni nie widac włosków.. yy

Mogę prosić konkretniej? Jak tworzymy tę masę cukrową?

arh+ napisał:

omg! jak mozna amszynką depilować? Polecam mase curkowa mozna ją wykonać w domu, nie boli wogle ! od 3 do 6 tygodni nie widac włosków.. yy

czy można prosić o więcej info?:>

Hmm... depilacj? konieczna :) zarówno na nogach, pod pachami, jak i w okolicach bikini :D a szczególnie jeśli ma się faceta :) bo nie wyobrażam sobie pokazać sięfacetowi z lasem między nogami :oops: a u facetów to wręcz dla mnie obrzydliwe :x jak koleś może się golić w tych miejscach tak samo jakby golił nogi to wygląda jak laluś jakiś a ja wole zdecydowanie ostrych facetó :lol:

ja wole zdecydowanie ostrych facetó Laughing

ostry facet to dla ciebie tylko taki z dżunglą amazońską pod pachami na nogach i kroczu? jesli facet jest nadmiernie owlosiony powinien jakos przycinac lub depilowac wlosy ze wzgledow estetycznych

ostry facet to dla ciebie tylko taki z dżunglą amazońską pod pachami na nogach i kroczu? jesli facet jest nadmiernie owlosiony powinien jakos przycinac lub depilowac wlosy ze wzgledow estetycznych

hehe rozbawiłaś mie :D a tak zapytam riddle... widziałas kiedyś taki prawdziwy las z drzewami, liściami itd itp? ;)

Pozdrawiam :D

hehe rozbawiłaś mie

cieszy mnie to niezmiernie

a tak zapytam riddle... widziałas kiedyś taki prawdziwy las z drzewami, liściami itd itp? Wink

niestety postuje z piwnicy, mama mnie tam zamknela jak mialam 3 lata. ale widzialam w google

topic: używam kremu

liściami

Liśćmi.

Ale Rok Języka Polskiego już się skończył ;)

jesli facet jest nadmiernie owlosiony powinien jakos przycinac lub depilowac wlosy ze wzgledow estetycznych

A jaka jest definicja "nadmiernie"? ;)

U faceta naprawdę mi to nie przeszkadza... wcale a wcale.

Sama od początku usuwam każdy włos od szyi w dół - mam na tym punkcie małą obsesję ;) Uważam, że kobitka powinna być w 100% wydepilowana. Ale to tylko moje zdanie na temat własnego ciała, a nie jakaś ogólnie obowiązująca prawda życiowa ;)

U faceta żadne chaszcze mi nie przeszkadzają - chociaż mój ma ciemną karnację i mocne, gęste włosy - bardzo mi się podobają.

jaka jest definicja "nadmiernie"?

mowie o ekstremalnych przypadkach ;) ale oczywiscie nie kazdemu wlosy przeszkadzają, o gustach sie nie dyskutuje

Liśćmi.

Ale Rok Języka Polskiego już się skończył ;)

uff całe szczęście...

już miałem się załamać ;)

a tak a propo tematu to również jestem za-u pań. A faceci, co mnie obchodzi co oni sobie robią :D

tez nie wyobrażam sobie życia bez depilacji. preferuje maszynkę bo po kremie mam zwykle uczulenie.

Jakich kremow do depilacji uzywacie ? Ja gole nogi itp veetem do skory wrazliwej i chcialam uzyc go do ogolenia okolic bikini ale na opakowaniu pisze "nie stosowac na twarzy, piersiach. okolicach odbytu i genitaliow" ;/

u kobiety koniecznie. strasznie źle bym się czuła jakbym tego nie robiła, taki wewnętrzny dyskomfort.

a u facetów odpada. nie wiem czemu. kwestia gustu ;)

tia.. sie czuje jak.. jakiś zwierz :| jak przjdzie moment ze one odrastają! :D

ale gole sie maszynką.. i szczerze.. efekt sredni.. szczerze mowiac... niestety nie wiem od czego to zależy czy od grubości wlosa czy od koloru... czy moze od skóry że wrażliwa albo coś.. ale u mnie zawsze widać czerwone kropeczki.. zawsze widać ze ogoliłam sie w okolicach bikini.. to krępujące zwłaszcza jak się na plaże trzeba wybrać..

pomóżcie co z tym zrobić?

chciałabym zeby było idealnie :wink:

bez zaczerwien i kropek :(

polećcie jakis krem czy coś...

a u facetów.. w sumie mi obojętne.. ale wole jak facet sie tam nie rusza.. niew iem czemu... to chyba bardziej męskie.. poza tym to my mamy wyglądać ślicznie.. oni tylko mają swoją misje do spełnienia:D:D:D

Ja tam używam jednorazówki :P Kiedyś próbowałam plastrami ale to cholernie boli;/ Chyba niedługo pójdę do natury i zakupię te kremy do depilacji, tak je zachwalacie...

Znalazłam świetny artykuł o masie cukrowej :D I wynika z niego że masa cukrowa jest rewelacyjna, chociaż jeszcze nie próbowałam.

A oto sposób przygotowania:

Pastę można prosto wykonać w domu. Trzeba wziąć mały garnuszek. Cukier należy rozpuścić w wodzie z cytryną, na małym ogniu, i trzymać na kuchence tak długo, aż syrop zgęstnieje. Nie należy zmieniać temperatury ognia. Po chwili masa stanie się przeźroczysta, pojawią się małe bąbelki powietrza. Należy zaczekać, aż dojdą one do powierzchni, następnie jeszcze chwilę potrzymać garnek na ogniu - i odstawić do ostygnięcia.Kiedy karmel przestygnie, można przystąpić do depilacji: niewielką ilość wziąć w palce, ugnieść, nalepić na skórę... I już! Początki mogą być ciężkie - trudno jest wyczuć moment, kiedy plasterek na skórze ma odpowiednią grubość, i nie "wymęczyć" go nakładaniem na tyle, by wciąż dał się oderwać tylko za pomocą palca. Dobrze jest naszykować sobie bawełniane czy flizelinowe paski, które można zastosować w taki sam sposób, jak przy wosku do depilacji, co pozwoli pozbyć się ze skóry nieudanych prób. Niektóre kobiety chwalą sobie używanie masy cukrowej właśnie w ten sposób, zrywając ją za pomocą materiału. Wbrew pozorom, i ta metoda jest ekonomiczna - masa cukrowa zmywa się z bawełny w ciągu sekundy, wystarcza strumień ciepłej wody. Jedyne wymagania, to oczyszczenie skóry przed zabiegiem - tłuste balsamy czy mleczka mogą osłabić przyczepność pasty.

A to składniki:

* 1 szklanka wody*

* 1/2 szklanki cukru

* 1/2 cytryny

Fragment artykułu ze strony http://www.wizaz.pl/images/jkrawczyk/depilacja_cukrowa/

Pozdrawiam :wink:

Hmmm Bardzo ciekawy temat . W naszych czasach depilacja jest jak najbardziej konieczna ... Mozna ogolic sie na rozne sposoby :

-Paseczek

-calutka

-a jak ktos ma depilator to rozne wzorki

To zalezy od gustu partnera i depilujacej ;) Nie ma sie co wstydzic , poniewaz bardziej wstydliwe jest chyba dyskomfort ze w majteczkach masz pelno klakow . Jednak sa kobiety ktore preferuja pelen zarost jak i rowniez sa mezczyzni ktorzy takze wola tak zwany ,,busz,,

Hmmm Jezeli chodzi o mezczyzn osobiscie wole iz byly lekko przyciete bo to swiadczy ze chlopak dba o siebie i wpelni jest higieniczny ... Bo jak wiecie wiekszy zarost nie przepuszcza powietrza stad tez nie mile zapachy ;]

Ja gole nogi itp veetem do skory wrazliwej i chcialam uzyc go do ogolenia okolic bikini

Jest krem Veet do okolic bikini dla skóry wrażliwej. Wystarczy poszukać- prostokątne, niebieskie pudełko.

A co do masy cukrowej- koleżanka się na nodze poparzyła...

Więc jakoś przekonana nie jestem ;)

Obowiazkowo bo inaczej tak jakoś no łeee a fuuj :? W moim przypadku albo jednorazowka albo krem. Wosk zostawiam na nogi :) A co do masy cukrowej to ten karmel jest dobry ale na lizaki :P Do depilacji sie niestety nie nadaje.

Przymierzam się do depilacji laserowej. Na pierwszy ogień idzie bikini.

Później się zobaczy na ile to skuteczne i fajne.

Bardzo podoba mi się, że kobiety podchodzą w ten sposób do tego tematu i chcą depilować okolice bikini. Zdecydowanie popieram :)

Ehh te kremy to pic na wodę;/

włoski nie wychodzą z cebulkami, więc chyba zainwestuję w depilator :P

Ale depilator nadaje się tylko do nóg.

Bikini to samobójstwo.