Jump to content

Wesele...

SerrduszkoO

Recommended Posts

SerrduszkoO
Posted

Za niecały miesiąc mam wesele wujka.

Mam już kupione ciuchy i do niedawna byłam bardzo zadowolona z imprezy.

Miałam iść z kuzynką która oczywiście też jest zaproszona. Miałyśmy być jedyną młodzieżą tam. Okazało się, że kuzynka idzie z chłopakiem. Oczywiście ona twierdzi, że będziemy wszyscy razem gadać itp.

Ale ja nie znam tego chłopaka...

Zanudzę się..

Powinnam iść na to wesele??

Posted

Moim zdaniem powinnaś :wink:

Poznasz nowych ludzi. Wesele to świetna okazja to zabawy i śmiechu :wink:

SerrduszkoO
Posted

Jak tylko tam będę, kuzynka i ten chłopak z młodzieży...

Nie zanudzę się??

Posted

Na weselu nie da sie nudzić

SerrduszkoO
Posted

Nawet jeśli będzie się siedziało samemu??

Posted

nie będzie się siedziało samemu. Zawsze ktoś się znajdzie. Nie pójdziesz i potem będziesz żałować. Kupiłaś już sukienkę, a to powinien być wystarczający powód ;)

SerrduszkoO
Posted

Dzięki...

Posted

idź! to w końcu twoja rodzina. rozumeim, że boisz się pewnie, że twoja kuzynka będzie zajęta chłopakiem, wiesz, po części to zrozumiałe. może ty też znajdź sobie jakiegoś kumpla czy kumpelę, która by z tobą poszła?

Posted

Oczywiscie ze tak ;) Napewno bedziesz sie swietnie bawic pozatym na weselu nie da sie nudzic :)

Posted

ahh jeśli będziesz wmawiała sobie że będzie beznadziejnie to tak. Trzeba sie dobrze nastawić :) co do samotnej młodzieży to z doświadczenia powiem że nie bądźcie tego takie pewne. Sytuacja była taka że wszyscy mi powiedzieli że nikogo oprócz nas(mnie i siostry) nie będzie w naszym wieku a jak sie okazało, spotkałem tam mego aniołka. Starym nie można wierzyć :P

Posted

byłam w podobnej sytuacji.

wszyscy byli z kimś, a ja sama.

beznadzieja.

obiecałam sobie, że nigdy więcej nie dam sie wpakować w takie dziadostwo bez pary ;)

cały czas praktycznie siedziałam przy stole, bo każdy sie z kimś bawił. A ja sama^^

ale to jakiś rok temu na szczeście było minęło :D

Posted

no tak, bo na czyims weselu chodzi o nas, o nas, o Nas przez ogromne , super ważne N.

Sama nie możesz kogoś ze soba zabrać? nawet jesli nie chłopaka to choćby jakąs przyjaciółkę? a dwa- jesli kuzynka i jej chłopak są ludźmi w miare kulturalnymi i inteligentnymi to nie wypną się na Ciebie. ale nie spodziewaj się też że będą Cię zabawiać.

Nie napinaj się, uprzedzaj- idź, baw sie najlepiej jak możesz. a może niespodziewanie okaże sie ze przybędzie jeszcze ktoś "młody" ze strony panny młodej? może nie wiesz wszystkiego. :)

wolnaczeczenia
Posted

Nie idź.

Ja pojechałam kiedyś z rodziną co prawda, ale same pary. Siedziałam w kacie i sie tragicznie nudziłam.

Poza tym.. wesela. :/ Nawet jak jeżdziłam z chłopakiem to sie nie przekonałam...

Przaśno - buraczany klimat.

Posted
no tak, bo na czyims weselu chodzi o nas, o nas, o Nas przez ogromne , super ważne N.

no a o kim jest ten temat? o parze młodej czy o tej dziewczynie?

ja tam jej sie nie dziwie, bo drugi raz nie dałabym sie wmanewrować w taki syf.

ślub to pzrede wszystkim uroczystość dwojga ludzi, którzy sie pobierają, ale ejj no sorry, czy to oznacza że autorka ma sie tylko dlatego tam źle czuć??? a czy ona i jej uczucia są mniej ważne?

Posted

też problem. mówisz, że nie będzie innej młodzieży, tylko nie wiem po co ci takowa, na weselu wszyscy się bawią razem.

byłam w podobnej sytuacji.

wszyscy byli z kimś, a ja sama.

beznadzieja.

(...)

cały czas praktycznie siedziałam przy stole, bo każdy sie z kimś bawił. A ja sama^^

dziwię ci się, trzeba się było bawić z resztą, a nie siedzieć smętnie na uboczu

też byłam w takiej sytuacji, miałam niecałe 15 lat, 300 osób, z czego w mniej więcej moim wieku były 3, które poznałam dopiero na miejscu. i nie siedzieliśmy we trójkę naburmuszeni w kącie, bo nie na tym wesele polega. po kilku godzinach zabawa jest coraz większa, a picia coraz mniej :P

jednym słowem wesela są gites, a ty nie pytaj tylko idź i się dobrze baw.

Candyman666
Posted

ja za miesiac tez ide na wesele :)

i tez ide sam...

bedzie tyle ludzi ze bez problemu znajdzie sie kogos do zabawy :)

a plus jest taki ze nie jestes uzalezniona od drugiej osoby.. mozesz sie bawic z kim chcesz :]

Posted

Ja tam się kiedyś nudziłam na weselu xP

Posted

Spytaj sie wujka czy mozesz zabrac ze soba osobe towarzyszaca ;) Wezmiesz ze soba jakiego kolege i bedziecie bawic sie we 4 ;) A jak kuzynka bedzie chciala spedzic troche czasu z chlopakiem sam na sam...to bedziesz mogla sie bawic z kolega ;) Wiec idz na wesele koniecznie ;)

Gossiacczek
Posted

oczywiście, że idź.... ja byłam w takiej sytuacji, że z młodzieży miałam być ja, mój brat i jeden kumpel... i miałam się bawić z nimi.... a tu co?? to oni we dwuch sie na mnie wypieli.... a co się okazało??, że spotkałam tam kumpla z mojej byłej klasy i całe wesele bawiłam się z nim..... nie raz się tańczyło z wujkiem, albo z tatą.... nawet z nimi da się bawić tylko trzeba chcieć...

Posted

a ja sie nie dziwie :]

widzisz jakaś frajde w bawieniu sie z 50-60letnimi spoconymi facetami, którzy na dodatek nie są Twoją rodziną?

no ja akurat nie.

Posted

zależy czy masz zamiar siedzieć w kącie czy np korzystać z zabaw weselnych itp

zresztą nie masz gwarancji ze nikogo ciekawego tam nie poznasz-wesele to nie tylko goscie weselni ;)

wolnaczeczenia
Posted
Czysta rozkosz, bawić sie z mającymi pseudojcowskie uczucia wujami.
czekoladka_x3
Posted

a nie mozesz wziac sobie kogos ze soba?

Posted
a nie mozesz wziac sobie kogos ze soba?

a no właśnie.

też dobre wyjście.

Posted

wesela su super :mrgreen: ja co roku mam jakieś, owszem niektóre są fajne inne gorsze no ale tak bywa :wink:

idź na wesele, nie będziesz później żałować że nie poszłaś

a weź idź z jakimś kolegą :P i po kłopocie :wink:

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Gloria
      Zależy, co się rozumie pod pojęciem "wejścia w konflikt z prawem". Zdarzyło mi się płacić mandaty za przekroczenie prędkości, choć z mojego punktu widzenia były to mandaty "na siłę", gdyż policja była ustawiona w takim miejscu, aby prawdopodobieństwo otrzymania mandatu było wysokie (np. wjazd w teren zabudowany, potem od razu jest ograniczenie do 40 km / h, i przy jeździe + - 50 km / h otrzymuje się mandat). Inna sytuacja to przechodzenie na przejściu dla pieszych na czerwonym świetle (gdzie chociażby w Anglii jest to dozwolone) czy przechodzenie poza przejściem dla pieszych, gdzie w promieniu 300 metrów nie widać żadnego samochodu (ale jednak policja z daleka zauważyła!). Nie uważam, żebym naraził swoje lub innych bezpieczeństwo, ponieważ upewniłem się, że nic nie jedzie i szybko przeszedłem. Natomiast zgodnie z paremią łacińską trzeba respektować prawo: dura lex sed lex. Przypomniała mi się jeszcze inna sytuacja z dróg, a mianowicie ograniczenia nakazane przez znaki drogowe, które są niewspółmierne do tego, co znajduje się na drodze. W moim mieście od jakiegoś czasu na pewnym odcinku ustawione są znaki z ograniczeniem 30 km / h z powodu zajęcia 1 pasa ruchu (z 3 dostępnych), a na remontowanym pasie od kilku miesięcy nic się nie dzieje. Także z punktu widzenia prawa może taki znak jest wymagany, natomiast z logicznego punktu widzenia - nie ma uzasadnienia.
    • Kerosine
      Is it possible that existence is our exile and nothingness our home? Emil Cioran Dziwne, ale zawsze wydawałam się to przeczuwać.
    • types
      Myślałem, że będzie lepiej jak pójdziemy na terapię dla par. W końcu to nasz wspólny problem, może ja coś robię źle?
    • yiliyane
      Cytowanie posta jest na dole:   Jak dla mnie nie dziwne, bo pewne rzeczy mogą być krępujące. Jej zależy na Tobie i nie chce stawiać się w złym świetle, żebyś jej nie odrzucił, a u psychologa, żeby terapia miała sens, trzeba powiedzieć wszystko szczerze. Jeśli chce iść sama, niech idzie.
    • types
      @yiliyane Nie wiem jak tu się cytuje, więc ospiszę bez cytowania. Ona jest dziewicą z tego co mówiła.  Mylisz się, ja jej nie nakłaniam do seksu, gdyby mi powiedziała, ze chce czekać do ślubu to bym zrozumiał, i wytrzymał. Dla mnie sex nie jest najważniejszy. Problemem jest, że ciężko z nią poruszyć takie tematy jak sex. Co tu gadać o sexie, Ona boi się wogóle bliskości. Zależy jej na mnie na pewno, bo sama proponuje spotkania, ale jednak nie możemy, a raczej ona nie może przełamać jakiejś bariery, boi się dotyku, niby coś chce a ciągle się czegoś boi.  Ja chcę z nią iść do psychologa, seksuologa, ale jak sama mówi wstydzi się iść ze mną? Dziwne to.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane