Jump to content

Witam Witam xD

Apologize

Recommended Posts

Posted

Cześć wszystkim. Mam na imię Joaśka. ( znajomi mówią mi Dżoan to tak po engliszu )

Mam 15 lat . Pochodzę z miasteczka położonego niedaleko Wrocławia. Lubię rozmawiać z ciekawymi ludzmi dlatego zarejestrowałam się na tym forum. W zasadzie nie powinnam zakładać nowego tematu tylko dla przedstawienia się ale jeśli już jest okazja i specjalny do tego pokój to raz kozie śmierć. Chciałabym na tym forum poznać ludzi z którymi łączą mnie zainteresowania xD czytałą kilka tematów i widzę że nie ma tu raczej pustych barbie albo kenów. Opowiem kilka słów o sobie :

Interesuje się zjawiskami paranormalnymi, wiedzą tajemną, zagadnieniami świata. Lubię czytać książki refleksyjne,psychologiczne, przygodowe i kryminały. Lubię poezje. Słucham różnorodnej muzyki najczęściej poezji śpiewanej np. Grzegorza Turnaua, M.Grechuty, Kraina

Posted

Elo.

Z zainteresowań to podzielam tylko muzykę.

A cóż to za miasteczko w okolicach Wrocławia ?

Trzymaj się siostro. ; ]

Posted

piękna i jakże cudowna Oława ( nutka aronii ) zwykłe miasto , małe nudne , zero rozrywki, zero perspektyw xD

Również pozdrawiam

Renatazxcvbnm
Posted

Witaj czy tym masz w nicku tytuł tej okropnej piosenki ? :ble:

Ale i tak cię witam serdecznie i pozdrawiam z samego Wrocławia

Posted

Witaj ;)

Posted

Witam i życzę mile spędzonego czasu na m-forum :wink:

piękna i jakże cudowna Oława

Mam tam rodzinę :wink:

Posted
Witaj czy tym masz w nicku tytuł tej okropnej piosenki ? :ble:

Ale i tak cię witam serdecznie i pozdrawiam z samego Wrocławia

nie nie ten nick wybrałam sobie już dawno xD wybieram go sobie na różne nicki . Mam kilka takich moich ulubionych . To nie od tytułu piosenki "Apologize" Timbalanda i One Republic

Chociaż piosenka jest fajna ( trochę gościu wyje ale może być )

Posted
Howgh!

aha spox rozumiem że to normalne xD

Posted

Witaj na m-forum. ;)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• Celt
  • Najnowsze posty

• Love20
      @Gloria Myślę, że samotność i brak kontaktu z ludźmi sprawia, że tak ciągnę do tej osoby. Bardzo dobrze się z nim dogadywałam, chodziliśmy na długie spacery i zwiedzaliśmy różne zakątki miasta. Dużo się śmialiśmy i było mi z nim po prostu dobrze. Nie czułam się samotna w społeczeństwie. Właściwie zaczęło się od zajęć z nim na które uczęszczałam. Bardzo mi się spodobało jego poczucie humoru, podejście  do drugiego człowieka i kreatywność. 
    • Gloria
      Pomyśl także nad tym, jakie później przedmioty chciałbyś zdawać na maturze, a także co po maturze chciałbyś robić. Czy wybrany profil i przedmioty z nim związane przydadzą się w przyszłości... ?
    • Gloria
      Co Ci się właściwie w nim podoba... ?
    • Gloria
      Do maja 2023 r. jest jeszcze sporo czasu, więc masz możliwość znaleźć chwilę, aby wygospodarować czas na naukę. Pamiętam, że chciałem dobrze zdać maturę rozszerzoną z matematyki, a postanowiłem, że zacznę się uczyć dopiero kilka miesięcy przed maturą. Ostatecznie, z tej nauki mało co wyszło, a na rozszerzonej maturze w zasadzie nic nie napisałem. Natomiast jak do matury jest prawie rok to już można się przygotować... myślę, że najistotniejsze jest ustalenie planu działania (nauki).
    • Love20
      Witam serdecznie, Przyszedł czas na rozmowę. Tego dnia był bardzo uradowany... Otóż zapytałam się go co sądzi o naszej znajomości. Odparł, że raczej przyjacielsko, mamy wspólne tematy, dobrze ale nic więcej.  Ja mu odpowiedziałam, że musimy się przestać widywać bo czuję do niego coś więcej niż tylko przyjaźń. Na koniec spotkania było przytulenia i koniec spotkań. Teraz tego żałuję, tęskne za nim bardzo, czuję pustkę i samotność. Miałam tylko jego jeśli chodzi o zaufaną  znajomość. Z drugiej strony troszkę czuję gniew. Nie wiem co mu chodziło po głowie... Myślę, że troszkę traktował mnie jak jedną z opcji do spędzenia czasu. On był u mnie kilka razy w domu a ja jak chciałam go odwieźć to zawsze się wykręcał i nawet w jego strony nie chodziliśmy.  Gdy podczas ostatniego spotkania zadzwoniła jego mama on nawet nie powiedział prawdy gdzie jest a wręcz ja okłamał, że dopiero wychodzi z pracy. Myślę, że ta znajomość go chyba przytłaczała. On wyjeżdża za kilka miesięcy do innego miasta. Te uczucie do niego jest tak silne. Dopiero minął tydzień od ostatniego spotkania. Dać sobie czas? 
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine