Freelover

Idealne miejsce do życia?

Recommended Posts

Czy jest jakiś kraj, lub konkretnie jakieś miasto, w którym chcielibyście kiedyś zamieszkać? Ja zakochałem się w Hiszpanii i... Madrycie, czyli mieście, które według wielu jest przesadnie zatłoczone i mniej piękne niż inne europejskie stolice. Ja jednak zakochałem sięw tym mieście od pierwszych minut przebywania tam, poczułem ten wyjatkowy klimat, poznałem niesamowicie uprzejmych ludzi i wiem już, że nie raz jeszcze będę tam wracał. I to nie tylko ze względu na fakt, że jestem kibicem Realu Madryt ;)

miałem podobne plany, dopóki nie poznałem Madrytu... :) nie umiałbym żyć np w Warszawie czy Poznaniu, ale Madryt to inny świat, zupełnie inny świat... skusił mnie :)

Tyle jest cudownych miejsc, że nie mam pojęcia, jak w przyszłości mogłabym się zdecydować na jedno. Coś mi się wydaje, że zwyczajnie zrobię się bogata i będę mieszkać to tu, to tam ;]

W domku w małej alpejskiej wiosce, z widokiem na Alpy z okna sypialni, mm ;)

Tylko żeby duże miasto było blisko i samochód pod ręką :D

Albo w Los Angeles, lub też w Amsterdamie ( Holandia ma swój urok), ale jeżeli duże miasto to koniecznie ( :D ) w apartamentowcu z wielkimi oknami, na wysokim piętrze, żeby można było miasto nocą oglądać z salonu :)

Albo po prostu w Polsce, we Wrocławiu ( również w apartamentowcu ; D )

Coś mi się wydaje, że zwyczajnie zrobię się bogata i będę mieszkać to tu, to tam ;]

Dobry pomysł ;)

Amsterdam, europejska stolica Piłki ulicznej i Freestylu oraz cudowne miasto, Rio De Janeiro, cudna pogoda, przepiekne plaze, piekne kobiety, karnawał i pilka nozna :D a pozatym Tokio, Londyn i New York, czyli miasta w ktorych sie duzo dzieje :D

Normandia ^^

w jednej z wiosek. cisza, spokoj, morze. odciecie od swiata. pola, lasy, do drugiej miejscowosci mozna pojechac sobie na rowerze. czuc zapach morza i wiaterek ^^ baaajka.

i blisko do Anglii : )

[ no i duzo zachowanych rzeczy z ww2 , a to moja pasja ;) ]

A tak naprawdę chodzi po prostu o miejsce, do którego zawsze będzie się wracać w poczuciu radosnego oczekiwania ;) Nieważne konkretne miejsce na mapie. Byle moje. Nie w sensie własności - w sensie poczucia przynależności ;]

Małe miasteczko w środkowej Anglii ... czemu? bo ludzie są tam cudowni i mogę zachwycać się widokiem przecudnych parków i .... cmentarzy :)

Jak już ktoś wspomniał - nieważne gdzie, ważne z kim :D

Zawsze miałam coś w rodzaju sentymentu (pociągu) do zamieszkania nad morzem, w jakimś spokojnym miejscu, położonym blisko dużego miasta, żeby w razie czego można było zawsze podskoczyć :wink:

A kraj? Włochy, bez dwóch zdań (nawet słów xD) ^^^