Crimewave

Tunel (piercing)

55 postów w tym temacie

Witam was wszystkich :wink: co myślicie o tunelach podobają wam się ...?

mam ostatnio na ich punkcie bzika nie wiem czy sobie je zrobić w końcu są na całe życie ...

jak już to mam zamiar sobie zrobić 6-8mm ponieważ moje ucho(płatki) są nie zbyt duże ...

podobno to wciąga na początku chciałem 4mm a teraz trochę więcej :D co o nich myślicie może ktoś z was mam tunele :jupi: :D:D:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aby mnie ktoś z wieszakiem pomylił? Nie dziękuję, choć zgadzam się, fajnie to wygląda, ale pod warunkiem iż takowy tunelik jest mały, a nie wielkości szklanki :wink:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi się to totalnie nie podoba. No chyba, że taki malutki, ale to w ostateczności :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to nie jest dla mnie, ale jak tobie si epodoba to rób :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi tez sie to nie podoba... :?

no,ale Twój wybor ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

widziałam jak to sie robi :lol: na sam widok ucho mnie zabolało. ale dla chcacego nic trudnego :wink:

lepiej idz teraz se zrob, bo jak piszesz, ze to wciaga to dojdziesz do takich wymiarow, ze reke bedziesz mogł wsadzic :D

ogolnie podoba mi sie 4 mm, wiecej to dla mnie przesada.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odradzam. Z piercingiem jest tak jak z tatuażami, jak się zaczniesz kuć to ciężko przestać. ; d Ale potem może się znudzić i będziesz chodził z taką dziurą. Ja bym nie ryzykował. ; ]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

małe tunele są fajne, sama kiedyś chciałam sobie zrobić, ale zanim się zdecydowałam to się rozmyśliłam^^ zrób sobie jeśli uważasz, że ci się nie znudzi, bo jak wyjmiesz to widok jest średni.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się to nie podoba i racja, jest to dość niebezpieczne, raz, że wciąga, dwa, że większe masz na zawsze...Poczekaj jeszcze jakiś czas, może się rozmyślisz, tylko żebyś potem nie wymyślił jakiegoś gigantycznego xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie podobaja mi sie zbytnio. Sam fakt,ze jest to mlodzienczy kaprys a skutki do konca zycia ;P Nie podjelabym takiego ryzyka ;PW przyszlosci w niektorych profesjach nieprzychylnie na to patrza (np. biznesmen albo kierownik firmy) ;P Moja kolezanka ma, i do niej to pasuje wyjatkowo,ale tak generalnie to jestem anty.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tunele wcale nie sa na cale zycie... schodza sie, choc to zalezy od ich rozmiaru i tego w jakim tempie byly rozpychane, mozna tez usunac je operacyjnie, co do mnie to podobaja mi sie ale nie jakies wielkie tylko takie normalnych rozmiarow

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie podobają mi się, moja koleżanka z klasy ma już średnicę 3cm, nie wygląda to za ciekawie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chce i planuje sobie zrobić w najblizszym czasie ;D Ale nie duże tylko 4 - 6 mm, bo większe to już przesada.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobają mi się małe tunele.

Ale duże wywołują u mnie wstręt i obrzydzenie.

Kiedyś myślałam o malutkim tunelu , ale się rozmyśliłam.

Jednak z wypychanych kolczyków wolę ślimaki.

; p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętam, jak kiedyś oglądałam program, gdzie kobiety z pewnego afrykańskiego plemienia, miały takie krążki w uszach wielkości... deserowego talerzyka. Po wyciągnięciu tego 'kolczyka' z ucha, skóra wisiała do ramienia :mrgreen:

A co do tematu: na Twoim miejscu nie ryzykowałabym. Szybko może Ci się to znudzić, a po wyjęciu takiego (większego) tunelu z ucha, skóra tak brzydko wisi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem fanką piercingu, tunele mi się podobają, ale sobie bym nie zrobiła, nie jara mnie to aż tak. ;p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moa kumpela będzie sobie robić. Mi sie to, nie powiem, podoba, ale nie aż, żeby sobie samej zrobić.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie, nie podobają mi się w ogole. jszcze te mini-mini da się znieść, inne nie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie obraź się ale widziałam chłopaka z takimi tunelami w obu uszach-wyglądał jak... krowa :?

osobiście-odradzam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój kolega ma, niezbyt apetycznie to wygląda.

Jeśli to Ci się podoba, to rób, przecież nic nam do tego. (:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pomyśl jeszcze inaczej-bedziesz kiedys starszy dziadzius i co? po tunelach zostana Ci ponaciagane uszy z dziurami ;o

No ale zrobisz jak zechcesz (;

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale pomyśl też, że jakby się ludzie martwili jak będą kiedyś wyglądać to by nie było aż tyle tatuaży czy chociażby zwykłych kolczyków np. w brwi:P

Jakbyś zrobił to pisz :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.