Jump to content

Zamknięty temat i offtopy.

dziewczyna39

Recommended Posts

dziewczyna39
Posted

zaczne od tego tematu:

spotkanie-na-chacie-p481254.html#p481254

dlaczego zostal zamkniety, bo nie rozumiem wyjasnienia "Nie ma sensu ten temat, teraz."

chcialam go rozkrecic, nie narusza zadnego punktu regulaminu, wiec o co chodzi?

po drugie: na forum jest sztywno, za bardzo przestrzega sie zasad itp, dajcie spokoj, to, ze co jakis czas wchodza ludzie z 30 postami i mowia, ze na ich forach jest porzadek, to nie powod, zeby wywalac wszystkich, ktorzy probuja troche rozluznic atmosfere. np offtopy. jesli ludzie pisza cos madrego, rozwijajacego i majacego sens, ale nie calkiem na temat to dlaczego im przeszkadzac? poniewaz inni nie znajda potrzebnych tematow? jesli im zalezy to zapytaja jakiegos moda, przeciez jesli ktos tu czesto wchodzi to wie co gdzie jest. i z fajnego forum, na ktorym prowadzono zywe dyskusje, ktore chcialo sie czytac, chociaz mialy kilka stron zrobilo sie, no nudne miejsce.

i chcemy powrotu hamburga

[20] hamburg, chyba ze obiecasz poprawe w tyraniu ludzi?:D

[20] <~Hamburg_anty_nazi> nie bede wyzywał matthewa

sami widzicie, hamburg sie chce poprawic, a byl wspanialym kompanem do rozmow.

dziekuje za uwage.

mała czarna
Posted

Popieram w pełni.

To, ze czasem pojawi się jakiś offtop tylko urozmaica rozmowę. Poza tym dygresyjnośc rozmów to normalna sprawa. A fakt,że forum to ogranicza, sprawia, ze rozmowa straje się nienaturalna. Tym bardziej jeśli offtop nie obraża nikogo, nie widze sensu w tak ostrym ich traktowaniu. Można czasem przymknąć oko i zamiast od razu zamykać-skontrolować. A widelec nam się rozwinie boska konwersacja.

Sprawa zamkniętego tematu- już nie raz niektórzy modzi nie zachowują się tak, jak powini. Tak, wiem, to ciężka praca i nie chodzi o krytykę. Ja chcę dobrze dla forum ;]

Te kwestie możnaby rozpatrzeć, bo nikogo nie zaboli, a rozwój forum to dosć istotna imo sprawa ;)

Guest Anonymous
Posted

po-pie-ram!

nie widziałam powodu do tego, by zamknąć tamten temat o spotkaniach. Moderator, któy go zamknął nadużywa władzy i blokuje tematy bez powodu, ot co. Ludzie, to jest forum! Nie jakiś obóz, w którym nie można zażartować, czy pogadać o głupotach :roll: trochę luzu.

Posted

Hm, co do zamkniętego tematu- moderatorką jestem, ale wolałabym ot tak nie otwierać bez większych przyczyn(chciałabym wysłuchać opinii Prediego, on zamykał to może ma jakieś dodatkowe argumenty na swoja korzyść) ale myślę, że właśnie teraz kiedy mamy licznik na głównej "umawianie się" na czata jest jak najbardziej trafionym pomysłem ;)

W pozostałych kwestiach nie będę sie wypowiadać :] OT nie lubię bo to jednak można w innym temacie przeprowadzać dyskusję(no i wchodzi motyw moderacji działu Tylko na Poważnie- tam naprawdę ciężko wychwycić kiedy coś zachodzi o offtopa i upomnienie zawsze się okazuje za wcześnie, ewentualnie zostaje zignorowane) zaś Hamburga nie bardzo znam. Ot tyle ode mnie. Pozdrawiam.

Posted

Hmm co do tamtego tematu, raczej nie było podstaw do zamykania go. Wszystko się odbywało na temat i zgodnie z regulaminem.

A co się tyczy offtopów, to niekiedy są nawet dobre jeśli wnoszą coś ciekawego i przy okazji potrafią rozluźnić dyskusję. Nie mówię tu oczywiście o jawnym naruszaniu regulaminu tylko o lekkim odbieganiu od tematu.

Incomprehensible
Posted

Jak już następuje zbiorowy rachunek sumienia naszego forum, to chciałabym powiedzieć od siebie, że rzeczywiście - niektórzy moderatorzy zamykają często tematy wcale nie identyczne z istniejącymi, takie, które - na pozór podobne - pozwalają jednak poprowadzić dyskusję w innym kierunku.

Zauważyłam - już od jakiegoś czasu - że forum zamarło. Co ciekawsi ludzie się żegnają, tym kiedyś mądrym coś odbija (patrz:

Posted

Hamburg nigdy nie bedzie tutaj mile widziany - koniec i kropka.

dziewczyna39
Posted
Hamburg nigdy nie bedzie tutaj mile widziany - koniec i kropka.

mhm, tak myslalam, ale warto bylo sprobowac :D

a co z innymi kwestiami? Qubus, przeciez kiedy ty tu pisales forum rozkwitalo, nie pozwol na to, zeby- jak to Incomprehensible powiedziala- zamarlo.

edit. widze, ze otworzyles ten temat, dzieki.

Posted

39, jaka Ty nawina jestes.

A co do zamkniecia tematu- moze przesadzilem, ale wczesniej nikt nie wchodzil na chata, gdy nie wiedzieliscie, ze takie forum istnieje.

Temat powstal do rozkrecenia chata.

Posted

Prawda co piszecie, ale patrząc na mnie, to dość często żartuje, odbiegam od tematu i jakoś bana jeszcze nie mam, co mnie cieszy. ; D A jeśli chodzi o moderatorów to, po pierwsze uważam że nie zesraliby się jakby zmienili zła nazwę tematu na poprawną, a nie od razu zamykali nie, ale to wielki trud przeczytać szybko temat i napisać ogarniętą nazwę nie ? Lepiej w niewiele krótszym czasie napisać posta : 'Zmień nazwę tematu na zgodną z regulaminem'. ; x Teraz tam opcja jest z powiadomieniem na pw o edycji, więc używajcie jej czasem. I znowu z tematu zbiłem. ; DDD

Ale polewam. ; DDD Rozpisujecie się w uj, przychodzi taki Quba, czyta i odpisuje tylko na kwestie Hamburga, huahauahua. ; D

Hm, co tam jeszcze : Hamburg na pasztet. ! !

kKlaudiaAxD
Posted

No cóż w końcu porządek musi byc.. :crazy: xD ale bez przesady ;p Popieram ali-eN~ i dziewczyna39 ;] Offtopy - czasem tylko dzięki nim temat nie umiera.. ;p Miejmy nadzieję, że nie będzie wg scenariuszu Incomprehensible :) Może przy odrobinie wysiłku forum wytrzyma?xD Więcej luzu..

Posted

TAk to jest jak się rozdaje mody na prawo i lewo.

Potem niektórzy nie wiedzą za co dostają ostrzeżenia. :|

Posted

W pewnym sensie popieram.

Jasne, że offtop urozmaica jakiś temat, tak było zawsze i zawsze tak będzie.

Bez tego byłoby nieznośnie beznadziejnie, ale bez przesady.

Nawet swój off zna swój umiar ;)

39, jaka Ty nawina jestes.

Pred, zluzuj z tonu.

Fakt faktem, niektóre tematy są zamykane zbyt pochopnie.

Ale gdyby znowu przymrużyć oko na każdy z nazwą "help" byłby syf nieziemski i każdy gubił by się między stertami problemów.

Każdy kij ma dwa końce, tak więc delikatny offtop tak, bzdurne duble- nie ;)

Ale polewam. ; DDD Rozpisujecie się w uj, przychodzi taki Quba, czyta i odpisuje tylko na kwestie Hamburga, huahauahua. ; D

ahahaha ; DD

Posted
i z fajnego forum, na ktorym prowadzono zywe dyskusje, ktore chcialo sie czytac, chociaz mialy kilka stron zrobilo sie, no nudne miejsce.

Pewnie nikt nie zauważył, ale m in. z tego powodu przestałem pisywać. Nudnawo i sztywno, popieram... :?

Posted

I ja się coś odezwę, bo dziewczyna ma rację. Co prawda ot nigdy nie został mi jeszcze zarzucony, ale sądzę, że może jakoś urozmaiciłby forum, które przechodzi lekki zastój. Jak można prowadzić dyskusje do jakiegoś tematu a nie konkretnie do osoby, która napisała coś przed nami? Jestem za popuszczeniem rygorów i dozwoleniu OT w miarę moralności.

Co do nazw tematów, wiadomo,że źle się wybiera coś ciekawego, gdy temat w ogóle nie oddaje treści ale wystarczy go po prostu zmienić. Wcześniej zauważałam takie zmiany przez moderatorów, teraz temat z góry zamykany. Może trochę wysiłku?

Szczere, ale prawdziwe ;D

A odnośnie w ogóle tematu to zamknięty bezpodstawnie i o ;D

Posted
Pewnie nikt nie zauważył, ale m in. z tego powodu przestałem pisywać. Nudnawo i sztywno, popieram..

Szymek, nie żebym była czepliwa,ale kto raportował co 2 temat i co 4 post? ;d

Upierdliwość "bo tak" również była nużąca ; D

Posted

szymek - za malo wnosisz poki co, a za duzo chcesz. W zwiazku z tym Twoj glos nie jest tutaj najwazniejszy.

Posted

Hamburga nie znam, ale odgrzewać temat sprzed 2 lat? -.-'

Przez pw też można się umówić, ale skoro temat został otawrty, niech będzie ;)

Mnie nie szkodzi ;) Jak dla mnie temat był dla potrzeba rozkręcenia chata, i w sumie dobrze , że został przeniesiony do innego działu ;]

Taka mała uwaga dla Magisterki, jeśli masz do mnie jakieś pretensje/uwagi to przez pw nie łaska? :? Nie chcę cię obrażać, ani wszczynać kłótni ale pozostawię to bez komentarza. :|

Posted
szymek - za malo wnosisz poki co, a za duzo chcesz. W zwiazku z tym Twoj glos nie jest tutaj najwazniejszy.

Ej. ; DDD Jak nie Ham to Szymek. ; D Nie czytałeś reszty, czy nie masz nic do powiedzenia na ten temat ? ; D

Taka mała uwaga dla Magisterki, jeśli masz do mnie jakieś pretensje/uwagi to przez pw nie łaska? :? Nie chcę cię obrażać, ani wszczynać kłótni ale pozostawię to bez komentarza. :|

Iskra się nie myje, dlatego jest nadpobudliwa, wybacz Jej to, ona Tobie dajcie sobie buzi, ale zróbcie wtedy fote i pokażcie. ; D

Posted
Jak można prowadzić dyskusje do jakiegoś tematu a nie konkretnie do osoby, która napisała coś przed nami? Jestem za popuszczeniem rygorów i dozwoleniu OT w miarę moralności.

tak. wszystko ładnie- tylko ze Wy- zabierający tu głos dość aktywni użytkownicy- już to wiecie. Wam generalnie nie trzeba tłumaczyć. I chyba zresztą Wam osobiście nie macie problemu z ostrzeżeniami, czyż nie? natomiast dziennie taki mod musi przekopać się przez ileś set tematów wyłapując delikwentów którzy pojęcia nie mają o zasadach i co więcej nie mają absolutnie grama samokrytycyzmu w stosunku do swoich działań.

Posted
no...ja bym się zestrała.

Fu! ; p ; d

:* metafooora taka xd

complicated
Posted
Ale gdyby znowu przymrużyć oko na każdy z nazwą "help" byłby syf nieziemski

Tu sie z Toba zgodze, ale tak jak Alien mowil, czasami moglibyscie po prostu zmienic nazwe tematu a nie od razu zamykac temat.. Wiekszosc z Was najpierw ostrzega by zmienic a pozniej zamyka( i to spoko jest) ale zdarza sie ze bez uprzedzenia temat jest zamykany a wystarczyloby nazwe zmienic..

Jesli chodzi o zamkniecie tego tematu to faktycznie mogl on zostac moim zdaniem, ale chyba zostal przywrocony.

Rownie dobrze Ty moglas swoja wiadomosc napisac mi na PW, a ja ta ktora pisze tutaj teraz:D I tak mamy doskonaly przyklad na to jak powstaja ot. Ten jest jednak zupelnie niepotrzebny dlatego lepiej go zakonczmy:D

dziewczyna39
Posted

jejku, zle mnie odebraliscie. ja nie mam pretensji do moderatorow, w koncu wiem, jaka to praca. sama z niej zrezygnowalam;p

no ja najchetniej wprowadzilabym tu calkowita anarchie, zostawilabym tylko dzial offtopy i na powaznie i juz :mrgreen: wywalalibysmy neo...no ale wiem, ze sie nie zgodzicie:<

to mial byc apel do ludzi, zeby nie klocili sie jak mag i september, bo tu coraz wiecej klotni, sztywnej biurokracji i walczenia o stanowiska. no bez przesady, badzmy dla siebie troche milsi, troche bardziej na luzie, duzo bardziej z humorem i jakims...rozmachem:)

complicated
Posted
to mial byc apel do ludzi, zeby nie klocili sie jak mag i september

Juz bede grzeczna tylko nie mowcie do mnie mag;(...:D A co do tego tematu to dobrze, ze go zalozylas..

Posted
no bez przesady, badzmy dla siebie troche milsi, troche bardziej na luzie, duzo bardziej z humorem i jakims...rozmachem:)

ja się z Tobą bejbe zgadzam ale niestety rozmach jest dla tych którzy umieją z niego korzystać. A na moje oko to tak... 5% forumowiczów.? Chyba nawet mniej. chodzi tylko o to żeby nie spodziewać się cudów :)