mateuszekPL

Szkolny humor

Recommended Posts

Nasz facet od biologii często jakimiś tekstami daje. W szkole ma przyjaciela który uczy nas niemieckiego. I raz, jeden jedyny, po raz pierwszy spóźnił się jakąś minutę na lekcję przechodzi koło nas i mówi:

-Przepraszam was, zagadałem się z Pykniętym....

Żeby nie było, nauczyciel od niemieckiego nazywa się Pyka :D

W podstawówce mieliśmy lekcje polskiego, nie pamiętam dokładnie o czym ale babka zapytała się nas :

-No co sie buduje pierwsze? (chodziło o dom) Na to taki Maciek:

-Kibel przepani> :D

Klasa w śmiech :D;p

Mam kilka :P

Z lekcji u pani Pierścińska.

1. Każdy miał napisać list do przyjaciółki, w którym był opisany jakiś problem. Ja wykorzystałam historyjkę z Bravo, w której dziewczyna zrobiła sobie tatuaż z imieniem ukochanego chłopaka (jednak ją zdradził). W ostatnim akapicie napisałam: Jak myślisz czy warto było zrobić sobie ten tatuaż ?

Moja nauczycielka napisała pod spodem czerwonym długopisem:

Nie warto było dla takiego śmiecia. xD

2. Kolega wchodzi do klasy:

Kolega: Cześć Głąby

Pani P.: Dzieńdobry

Ja: Proszę pani ale on powiedział cześć głąby..

Pani P.: Dziecko jak Ty się odzywasz !

3. Pani P.: Piszcie od nowego akapietu

4. Pani P.: Dzieci ja się nigdy nie mylę. Czasem tylko się przeliteruję yy.. pomylę !

dużo tego było, oj dużo. ;D połowy nie pamiętam, ale zapamiętałam w szczególności jedną sytuację z klasy 1.

siedzimy na biologi, ja nazywam się Agata (tak dla sprostowania ;p), okno było uchylone, a jakas klasa miała wf na dworze. no i ta klasa coś tam krzyczała, blabla, i nagle:

- proszę pani, Agata już TOOO zrobiła!

reakcja klasy i pana - bezcenna. :mrgreen: (skojarzenia górą. xd)

To bylo jeszcze w podstawowce, chyba 6 klasa. Lekcja przyrody. Pani o czyms mowi i nagle pomalu otwieraja sie drzwi. Tam wychyla sie glowa dosyc niskiej osoby i pani krzyczy: 'Zamknij te drzwi!' No i drzwi sie zamykaja, a cala klasa w smiech, bo do klasy chciala wejsc babcia jednego z chlopakow z klasy :lol: Pani sie polapala, ze to nie byl uczen i zaraz wyszla :D

A kilka dni temu siedzielismy w grupce kilkuosobowej i jedlismy. Kolega nie mrugal juz od kilku minut i patrzyl sie tylko przed siebie. W pewnym momencie przyszla nauczycielka i (nie wiem jak to wyszlo, bo akurat cos czytalem) ten kolega zaczal klepac ta nauczycielke po policzku (nie wiedzac, ze to ona) i sie zapytal 'Yyy... Czy to Martin?' Cala grupka w smiech, lacznie z nauczycielka, a kolega w koncu mrugnal ;)

pewnego dnia na biologi mi i koledze strasznie sie nudzilo ( siedzimy razem w lawce obok biurka) , cala klasa pisala notatki o ukladzie pokarmowym. kolega wziol sie za krecenie jointa a ja za pisanie wszystkiego co mowila nauczycielka, tylko ze byly to bardzo urozmaicone notatki xD. Pisalem wszystko co mowila nauczycielka ( slowo w slowo...)

jak kichala to pisalem np. 'a a aaa psiuuu" , pisalem jak kaszlala i jak wyzywala jakiegos ucznia... :mrgreen:

prawie wszyscy zapisali juz prawie 2strony a ja to juz konczylem 8 xD

i nagle nauczycielka sie zaciela bo nie wiedziala co dalej podyktowac i musiala zobaczyc czyjes notatki... aja niestety bylem bajblizej :D

tak sobie czytala moje notatki i jak skonczyla to miala takiego bulwersa ze mi oddala zeszyt i wyszla z klasy... myslalem ze wruci z dyrektorem albo moi rodzice przyjada do szkoly , ale nic sie nie stalo i mielismy wolne az do nastepnej lekcji...

koledzy cos wyczaili i wzieli mi notatki i puzniej na poprawienie humoru sie zawsze z tego nabijalismy przez jakis czas :mrgreen:

Z dzisiaj, lekcja organizacyjna z wychowawczynią. Gościówka kończy czytać regulamin, odpowiada na pytania dotyczące kropek, minusów irp., aż wreszcie pytanie

-Są jeszcze jakieś pytania?

-Kiedy będzie wycieczka?

-Kowalski, wycieczka to będzie wtedy, jak Cię z budy wywalą.

Ogólnie babka spoko jest ;)

dzisiaj... ;D

jest historia, ostatnia lekcja, rozmawiamy o dynastii Jagiellończyków, blabla, i nagle pani:

- ... bo Jagiełło chciał zapewnić swoim synom erekcję... :mrgreen: :mrgreen:

zamiast elekcji, oczywiście. xd

wszyscy umarli ze śmiechu, nie wspominając o pani, która się popłakała i usiadła na podłogę. a ostatnie 10 miunt minęło nam na śmianiu się ;p

2. Kolega wchodzi do klasy:

Kolega: Cześć Głąby

Pani P.: Dzieńdobry

Ja: Proszę pani ale on powiedział cześć głąby..

Pani P.: Dziecko jak Ty się odzywasz !

posikałam sie xD

świetne :D

Albo dzisiaj mamy lekcję z wosu z praktykantem. I nagle zamiast powiedzieć, że została minuta do dzwonku to on: została mineta do dzwonku.

Ale była z niego polewka ^^

Dzisiaj połowa klasy zgłosiła nieprzygtowanie z histy. Odpowiadał ( a właściwie stękał) ryzykant który myślał, że mu się uda prześlizgnąć nienauczonym...

-Czym się cechował neolit?

-No tam już ludzie... już domy budowali... prymitywne...bóstwa czcili... zwierzęta hodowali jakieś... prymitywne...

Rżałem aż się ławka trzęsła.

Coś o mojej genialnej koleżance potwierdzającej wszystkie stereotypy o blondynkach. N (nauczycielka), K (kolezanka)

N: Więc kiedy urodził się Norwid?

K: Mickiewicz urodził się 24 grudnia ! (po czym na jej twarzy wykwitła duma i banan od ucha do ucha)

N: Dobrze, ale kiedy urodzil się Norwid? Wiemy, że podobnie jak Słowacki...

K (takim samy tonem jak poprzednio): Mickiewicz urodził się 24 grudnia! (identyczna mina).

Klasa w ryk ze śmiechu, ja zdezorientowana, pewna, że koleżanka miała spięcie jakichś kabelków i się zawiesiła. Po kolejnej, trzeciej takiej odpowiedzi nawet nauczycielka poległa.

Historia raz jeszcze. Klasowy idiota przy odpowiedzi.

Nauczycielka: Co powiesz o osiągnięciach naukowych starożytnego Egiptu?

Idiota: Mieli dobrze rozwiniętą medycynę, na przykład mumifikację. Polegała na tym, że kawałkiem żelaza wygrzebywali przez nos mózg, rozcinali pachwinę i... (zwiecha)

Kolega z ławki (szeptem): Wypełniali watą ciało!

Idiota: Jakąś watę tam wkładali!

Zgon totalny. xD

ta sama odpowiedź:

N: Jakieś surowce?

I: Egipt był właśnie w nie ubogi... znaczy kamienie były, ale trzeba je było przynosić z daleka...

N: o_O No to były w tym Egipcie czy trzeba było je brać z daleka?

I: No tak jakby były, ale daleko więc je transportowali...

Nawet pani się z niego śmiała. :mrgreen:

Co się stało z żoną Lota, kiedy obejrzała się za siebie ?

Zmieniła się w słup soli.

Dobrze. A co zrobił Lot ?

Pewnie rozejrzał się za nową żoną...

Pandy mają ich 16, rekiny 100, a u czlowieka norma to 32 zęby.

Lol, mój dziadek jest pandą

Psorze, mam taki mały interes.

A to już nie moja wina

hehehe :D:D:D a cytaty pochodzą ze strony

http://www.normalni-inaczej.pl

Lekcja chemii.

prof. Na czym polega hybrydyzacja dygonalna.?

uczeń. Eee, mówił profesor na ostatniej lekcji.

prof. Ale ja pytam Ciebie.

uczeń. To profesor nie wie, że mnie pyta. W książce na x stronie napisane jest.

Prof. aha....

Prof. od polskiego:

- Jak na przesłuchaniu - nazwiska!

- Za dużo demokracji… ja wolę dyktaturę!

Prof.: A dlaczego my nie piszemy testu całorocznego?

Klasa: Bo my już nie mamy terminów

Prof.: Ach, wy nie macie terminów...

Prof.: Ma głębokie poczucie beznadziejności, popadł w nihilizm, cierpi na ból istnienia, chce odebrać sobie życie [itp.]

Sylala: Emo.

Ktoś: 10min

Prof.: W miłym towarzystwie czas leci

J.: i przy dobrej zabawie…

Historia:

M.: To ja zmażę tablicę

Prof.: Skoro masz takie ambitne cele

PP:

Prof.: Dlaczego hierarchia potrzeb Maslowa ma kształt piramidy?

A.: Bo był Egipcjaninem.

Matma:

Prof.: Depczesz te zadania. To jest świętokradztwo. Proszę nie bezcześcić.

- Co to jest „k

Fajne są niektóre.

To było na Wosie:

Pani: ... i do tego napiszcie jakąś prasówke ze świata i z polski

a kolega z polski: Kaczyński został prezydentem, świat Ufo istnieje.

Odziwo dostał 3 z prasówek ;d

na lekcji historii jeszcze w gimnazjum nauczyciel zawołał kumpla do odpowiedzi. to było akurat o jakiejś wojnie czy coś no i pyta go dlaczego Anglii nie zaatakowali czołgami. no i podpowiada żeby się zastanowił czym jest Anglia co takiego ją otacza etc. kumpel się zastanawia zastanawia a inny już zirytowany jego głupotą podpowiada: "no w czym się myjesz!" na co odpowiadający cały szczęśliwy : "już wiem! w mydle!"

głupota ludzka poraża.

Matematyka - trwa sprawdzian.

K(olega): Proszę Pani, mogę wyjść?

N(auczycielka): Nie. Po co?

K: Ale ja muszę.

N: Ściśnij sobie jajka to jakoś wytrzymasz.

^^

Dodano 12 Sty 2010, 01:18:22:

Historia, wyznanie roku

Nauczyciel: Kochać waszą klasę, to jak mieć w sercu cierń

Przewodnicząca (na melodię piosenki Chylińskiej, zawyła prosto do nauczyciela): Nie mogęęę cię zapomnieeeeć

<"ciężarna" A. krąży po auli>

J.: A. ty… Jak to się stało?

A.: Właśnie nie wiem jak!

F.: Przepraszam… O!

A.: Nie pytaj mi się, nie wiem jak to się stało! Obudziłam się, patrzę i jest!

Przy okazji rozmów o Indianach.

Prof. Małe to i wredne

H. i J. spoglądają wymownie na Sylalę ^^

W piątek po Liceum kręciło się wiele dzieci zarówno narodzonych, nienarodzonych, jak i bardzo szybko urodzonych. W pewnej chwili:

Sylala: Ciekawe ile ich tam jeszcze mają na tym zapleczu.

J.: Mogłam dzisiaj uprowadzić dziecko tego faceta co wykupił jedyne wydanie książki Tolkiena i zażądać okupu.

Sylala: Nawet byś się w oczy nie rzucała.

k - kolega, k2 - kolega 2, n- nauczyciel

A więc kolega dostał jedynkę

k: no nie! już druga szmata!

mija trochę lekcji

n: chcesz jeszcze jedną ?

k2: łoo X niedługo to będziesz miał cały burdel! :devil:

Nasze ulubione klasowe cytaty:

"SIEDEMDZIESIĄTA PIĄTA!!" - Kuba

"Gumka robi swoje" :D - Dominik do faceta od historii, któremu pożyczał gumkę

Historyk do dwóch dziewczyn, które gadały na lekcji:

"Dziewczyny! Uważajcie, bo jak skończycie kartkówkę, zrobię pytanie. Będzie tak trudne, tak TRUDNE, że wykończy was w zupełności. Zniszcy wam psychikę!" (cisza w klasie)

Paryk bawi się długopisem, który strzela takimi strzałkami.

Matematyk, ostrym głosem "oddaj mi to!"

Po czym zabrał, strzelił w Paryka i dodał komentarz:

"Ja to bym dał sprężynkę, żeby dalej leciało".

Albo jego zdanie na temat jego córek:

"One są prawie tak wredne jak wy!"

Biologia, rozmawiamy o ludzkim ciele, kiedy nagle kolega do kolegi:

- ej, masz gumkę?

odpowiedź była przecząca, a pan od biologii na to:

- wiecie, ja na waszym miejscu nosiłbym gumki, nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać. ;D

Chodziło oczywiście o zwykłą gumkę do mazania, ale wyszło tak dwuznacznie, że wszyscy łącznie z nauczycielem śmiali się z tego z 10 minut. ;P

M.: Przecież nam fizyka do niczego niepotrzebna, nikt jej nie będzie zdawał na maturze, a od przyszłego roku będzie można mieć jedynki na koniec z dwóch przedmiotów...

Prof.: Ja zawsze będę tym trzecim.

N: W ogóle się nie uczycie! Proszę bardzo! Spytam kolegę, a on nie będzie umiał odmienić słowa 'być'!

K: Ich bin... Du bist... Er ist... Wir sein...

N: Masz w mordę!

:D

Na religii:

N: Jeśli chcemy dostać się do szczęścia, powinniśmy ciągnąć drzwi, a nie pchać.

Co często pchamy w naszym życiu?

Kolega: Kobietę.

N. No to może co powinniśmy ciągnąć, aby to szczęście do nas przyszło?

Klasa: ...