Jump to content

Nienawidze Islamu

akooo

Recommended Posts

Posted

Hej chciałem się was zapytać jaki macie stosunek do religi jaką jest islam. Ja osobiście uważam tą religie za sektę rozpowszechnioną mieczem. Nasza religia jaką jest chrześciaństwo jest w krajach muzułmańskich bardzo prześladowana w niektórych państwach przyznanie się do katolicyzmu czy innej religi chrześciańskiej=śmierć.Ostatnio widziałem taki plakat w tramwaju aby być tolerancyjny wobec innych religi w tym islamu, ja się pytam poco mam tolerować islam skoro w krajach muzułmańskich chrześcianie są prześladowani. Wiem że zaraz ktoś mi tu wyjedzie z Palestyną itp ale uwazam że Palestyńczycy są sami sobie winni ja popieram w 100% wszystkie akcje izraelskiej armi w tym rejonie choćby dlatego że ich sprzymieżeńcami są chrześciańscy milicjanci w libanie.

Posted
Hej chciałem się was zapytać jaki macie stosunek do religi jaką jest islam.

Stosunek do islamu mam neutralny. Jest to religia jak każda inna i nie widzę powodu dla którego ktoś ma być gorszy tylko dlatego, że wyznaje inną wiarę niż ja i do tego wiarę która głosi bardzo podobne wartości do chrześcijaństwa.

Ja osobiście uważam tą religie za sektę rozpowszechnioną mieczem.

Widać słabo znasz historię, ponieważ to chrześcijanie rozpowszechniali swoją religię za pomocą miecza i przemocy, a muzłumanie w bardziej pokojowy sposób za pomocą pieniądza.

Nasza religia jaką jest chrześcijaństwo jest w krajach muzułmańskich bardzo prześladowana

A na zachodzie nie dyskryminują islamu?? Takie osoby jak ty które uważają, że każdy muzłumanin to terrorysta i fanatyk są tego doskonałym przykładem. Po za tym ci ludzie w krajach islamskich mogą mieć do nas lepszy stosunek niż my do nich.

w niektórych państwach przyznanie się do katolicyzmu czy innej religi chrześciańskiej=śmierć.

Nie mam pojęcia skąd bierzesz takie informacje.

się pytam poco mam tolerować islam skoro w krajach muzułmańskich chrześcianie są prześladowani

Skoro jesteś takim wielkim chrześcijaninem to pewnie wiesz, że jedną z podstawowych wartości w naszej wierze jest umieć przebaczać i żyć z innymi ludźmi (nawet innej wiary) w pokoju!

Posted

Dla mnie Islam to religia jak każda inna.Ani nie popieram,ani nie neguję.W końcu nie robią nic złego..

Z resztą jak każdy będzie myślał,jak Ty "po co tolerować"To się wojny religijne rozpętają...a to chyba nie o to chodzi?

Z resztą chyba zapomniałeś o Krzyżakach i ich niechlubnej przeszłości.

Posted
Ja osobiście uważam tą religie za sektę rozpowszechnioną mieczem.

a słyszałeś o krucjatach?

Hej chciałem się was zapytać jaki macie stosunek do religi jaką jest islam.

religia, jak religia, jestem niewierzący więc mało mnie obchodzi

Nasza religia jaką jest chrześciaństwo jest w krajach muzułmańskich bardzo prześladowana

w każdym zakątku świata mniejszość jest prześladowana przez większość, i to akurat nie jest wyjątkiem

Ostatnio widziałem taki plakat w tramwaju aby być tolerancyjny wobec innych religi w tym islamu, ja się pytam poco

po to żeby oni też cię tolerowali.. poza tym podajesz się za katolika, więc postępuj jak katolik i bądź tolerancyjny..

Posted

A na zachodzie nie dyskryminują islamu?? Takie osoby jak ty które uważają, że każdy muzłumanin to terrorysta i fanatyk są tego doskonałym przykładem. Po za tym ci ludzie w krajach islamskich mogą mieć do nas lepszy stosunek niż my do nich.

HAHAHA dyskryminowanie islamu to pikuś wobec tego co wyprawiają muzułmanie na chrześcianinach. Wy wielcy liberałowie słyszeliście o ostrzałach z katiuszy osiedli żydowskich??? O wysadzaniu na bazarach??? We Francji jest 5 mln muzumanów!!!! Kobieta w państwach islamskich jest warta połowę tego co facet.Pieszecie mi tu o krucjatach ale to miało miejsce w średniowieczu a islam teraz stoi na poziomie średniowiecza.Za przejście na katolicyzm ojciec z zimną krwią zabije swoje dziecko w imię honoru, i niemówcie mi że tak nie jest. Za obrazę Machometa przez brytyjską nauczycielkę w Sudanie motłoch z maczetami domagał się dla niej kary śmierci. Wiecie może co się dzieje w Darfurze??? Każdy z was mówi o sprawach chociaż niema o tym pojęcia. Jesteście tolerancyjni dla tego motłochu OK ale to was zgubi. Kosowo tez zostało zabrane Serbi przez Islamski motłoch!!!

Posted
Jesteście tolerancyjni dla tego motłochu OK ale to was zgubi. Kosowo tez zostało zabrane Serbi przez Islamski motłoch!!!

Moze nie "motłoch"-szanujmy sie nawzajem.

Dla mnie religia jak kazda inna i nie widze powodu zeby ja traktowac jakos specjalnie. Fakt faktem ze muzlmanie dosc rygorystycznie przestrzegaja szarijatu, ale takie cos mam miejsce tylko w krajach islamskich. Tam wplyw na to ma nie tylko religia, ale takze wielowiekowa tradycja i kultura. Muzułmanie w Europie nie zachowuja sie juz w ten sposob, sa bardziej.....hmmm.....zachodni? ucywilizowani? Jak zwal tak zwal, po prostu wedlug mnie granice miedzy religiami na zachodzie zatarly sie i na pierwszy rzut oka nie odroznisz muzulmanina od chrzescijanina (chyba ze nosza symbole religijne, ktore jednak sa coraz czesciej zakazywane)

Posted

Jezu jak ostatnio wchodzę na to forum i czytam tego typu wypociny, to sie zastanawiam: DOKĄD KURWA TEN NARÓD ZMIERZA?

Bo jeśli ma nam wyrosnąć takie pokolenie ignorantów, ksenofobów i fanatyków jakie ty akooo ( od akolity? lol) reprezentujesz to idę do McDonalda wybebeszyć się słomką od coli.

Posted
Art. 257. Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Posted

Muzułmanie w Europie nie zachowuja sie juz w ten sposob

Tak jasne wpiszcie w GOOGLE ''arabia chreściańska'' i poczytajcie wtedy podyskutujemy

Posted

To jest religia kolo i ona sama w sobie nie jest zła.To Ci zwierzchnicy czy jakoś tak każą im wieży i nie zadawać pytań.

Posted

Islam jak każda religia, a ty uważasz że nie brakuje fanatyków chrześcijan? Nie mozna uogolniać, że każdy muzłumanin to terrorysta. A jęzeli jestes, takim zagorzałym katolikem to ponoć najważniejszymi wartościami ktorymi powinieneś sie kierować to miłość i zdolność przebaczenia u ciebie widze słabo z wiarą. Dlaczego mam kogoś nienawidzić tylko dlatego, że urodził sie akurat tam gdzie wyznają islam?

ps. podpisuje sie pod wypowiedzią Bourne, bo nie bede się powtarzał po nim.

adhian_ahmet
Posted

70% mułzumanów to terroryści! a te 30 to kalecy

Posted
Za obrazę Machometa przez brytyjską nauczycielkę w Sudanie motłoch z maczetami domagał się dla niej kary śmierci.

To akurat dobrze świadczy o nich, przynajmniej w należyty sposób szanują swoja religię.. a większość chrześcijan jest taka że jeden będzie pluł na krzyż a drugi będzie się śmiał.. niestety taka jest prawda.. a ta nauczycielka jest takim samym debilem jak ty, nie umie uszanować wyznania kogoś innego..

A co do tego traktowania chrześcijan przez muzułmanów to do niedawna było dobrze, tylko tacy jak ty widzą w muzułmanach terrorystów i nie mają życia u nas więc czego byś oczekiwał: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.. i prawidłowo.. albo że atakują Amerykanów w Afganistanie czy Iraku, tak samo było jak Polska była pod okupacją takie same były akcje, żaden niemiec nie czuł się bezpiecznie u nas, tak samo tam i można ich tylko pochwalić że bronią swój kraj i dokuczają okupantom..

Posted

Bylo.

Posted

A ja mam to w dupie .. xDD

Niech sobie są mi nie przeszkadzają ..

Posted
Wy wielcy liberałowie słyszeliście o ostrzałach z katiuszy osiedli żydowskich???

A żydzi nikogo tam nie ostrzeliwują? Na tamtych terenach co chwila toczą się walki i to nie tyle o samą religię, co o tereny.

O wysadzaniu na bazarach???

Słyszałem o wysadzaniu się na bazarach pełnych ludzi, ale robią to fanatycy którzy myślą, że usprawiedliwiają swoje działania religią. Przez co większość muzłumanów jest przyrównywana do terrorystów choć nie powinno tak być. Po za tym nie zabijają na tych bazarach chrześcijan tylko innych muzłumanów którzy prowadzą normalne życie i chcieli by żyć w spokoju.

We Francji jest 5 mln muzumanów!!!!

I co w związku z tym? Uważasz to za przykład dyskryminowania chrześcijaństwa przez islam? Sorry ale nie widzę związku.

Kobieta w państwach islamskich jest warta połowę tego co facet.

Taką akurat mają kulturę, co prawda taki zwyczaj nie wydaje mi się słuszny, ale jakoś tamte kobiety na to nie narzekają. Ten przykład też zresztą ci nie wyszedł jeśli chciałeś pokazać w jaki to sposób chrześcijaństwo jest tam dyskryminowane.

Pieszecie mi tu o krucjatach ale to miało miejsce w średniowieczu a islam teraz stoi na poziomie średniowiecza.

Piszemy w jaki sposób rozpowszechniała się dana religia, a nie na jakim poziomie stoi obecnie. Mówiłeś, że to islam rozpowszechniał się za pomocą miecza, a przykład krucjat pokazał, że było odwrotnie.

Za przejście na katolicyzm ojciec z zimną krwią zabije swoje dziecko w imię honoru, i niemówcie mi że tak nie jest.

A ja jednak mówię ci, że tak nie jest i nie zmienię zdania ponieważ są różni ludzie i nie można wszystkich oceniać tak samo. To czy ktoś jest w stanie zabić swoje dziecko z powodu wyznania nie jest kwestią wiary lecz chorej psychiki takiego osobnika.

Jesteście tolerancyjni dla tego motłochu OK ale to was zgubi.

Oświeć mnie więc proszę w jaki sposób będę zgubiony.

Posted
Za obrazę Machometa przez brytyjską nauczycielkę w Sudanie motłoch z maczetami domagał się dla niej kary śmierci.

Za samą egzystencję w Nottingham zakatowano kijami baseballowymi młodego araba. I jaki z tego morał?

master_jedi
Posted

Facet, aż niedobrze mi jak to czytam. Islam to religia tak jak chrześcijaństwo. Mówisz, że islam jest w epoce średniowiecza, przepraszam, ale w średniowieczu nie było najeźdźców z czołgami, samolotami, okrętami wojennymi oraz bombami masowego rażenia. Oni się bronią. Myślisz, że jeśli popełniają samobójstwo, dla przyjemności to jesteś taki sam ja fanatyk religijny.

Armia USA poleciała do Afryki myślisz, że dlaczego? By zwalczać islam? By nieść pokój na świecie? Gówno prawda. Pojechali do Afryki, bo tam jest... ropa! Kto ma ropę ten rządzi światem. Jesteśmy uzależnieni od ropy, a w Afryce zrobisz dziurę w tym miejscu, gdzie jest ropa i będziesz miał gejzer ropy na 6 m przez 3 dni. I to jest to niesienie pokoju na świecie? Muzułmanie się bronią desperacko. Wierzą, że jak uda im się zrobić dużo wybuchów i rozleją dużo krwi chrześcijan to obywatele krajów będą chcieli zakończenia okupacji. Jak walnęli samolotem w wieżowiec 11 listopada 2001 r. (jeśli dobrze pamiętam, jak nie to mnie poprawcie) to od razu katastrofa, drugi Pearl Harbor (chociaż tutaj było trochę inaczej, Japończycy nie mieli noża na gardle). W tej sprawie popieram Quizer'a w 100 %. Chrześcijanie patrzą tylko na dobre strony ich wiary, ale na te złe nie widzą styczności. Chociażby owe krucjaty, tłumaczą, że to było 800 - 1000 lat temu, ale jednak, a ci mordercy w Polsce? To co może muzułmanie? A może ateiści? Patrzycie na wyznawców, a nie na religie. Zabójcom może być równie dobrze chrześcijanin, jak i ateista, muzułmanin, lub nawet buddysta, czy człowiek mający inne przekonania.

adhian_ahmet piszesz, że 70 % muzułmanów to terroryści masz namyśli również kobiety, które mają dzieci i mężów? Sądzę, że one wolą gotować obiady i wychowywać dzieci niż obwiązywać się bombami i lecieć na tłum.

Posted
Tak jasne wpiszcie w GOOGLE ''arabia chreściańska'' i poczytajcie wtedy podyskutujemy

proponuje Ci abyś swoją wiedzę opierał na książkach a nie na tym co piszą w internecie bo większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy,ale w internecie jest bardzo dużo błędów.

Posted

Proponuję autorowi tematu zapoznanie się z historią i kulturą islamu, aby móc swoje przekonania poprzeć sensownymi argumentami, a nie urojeniami i stereotypowym myśleniem. Dopiero po zastosowaniu się do powyższych zaleceń widzę sens kontynuowania dyskusji.

wolnaczeczenia
Posted

Ja nienawidzę chrześcijaństwa.

:?

Posted
Ja nienawidzę chrześcijaństwa.
i tu sie nasuwa pytanie - czemu?? :)

Ja każdą religie traktuje tak samo - neutral

Posted

No pardon... co to za stek bzdur? A chrześcijaństwo niby nie było rozpowszechniane ogniem i mieczem? (krucjaty) :roll: Poza tym, mówiąc, że można w kraju islamskim zginąć za chrześcijaństwo masz chyba na myśli tzw. świętą wojnę, która jest chora. Bo kto w normalnym islamskim kraju zabije Ciebie za to, że jesteś katolikiem? Każda religia ma swoje "odchyły"

A pisząc "nienawidzę Islamu" pokazujesz, że z Ciebie rasista.

Posted

NMasz do tego prawo. Nikt Cię do tego nie zmusza.

Posted
Ostatnio widziałem taki plakat w tramwaju aby być tolerancyjny wobec innych religi w tym islamu, ja się pytam poco mam tolerować islam skoro w krajach muzułmańskich chrześcianie są prześladowani.

Żeby dawać przykład, żyć inaczej niż oni, zgodnie z chrześcijańskimi przykazaniami?

jaki macie stosunek do religi jaką jest islam

Jaki? w sumie żadnego. Wiem, że istnieje, co nieco z dogmatu i te pe znam, ale nie przekreślam ich, nie nastawiam się anty. Nie widzę potrzeby.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• Nieprzenikniona
  • Najnowsze posty

• wardrum
    • Kerosine
      Spełniona [w pewnym sensie]. Właśnie na taką pogodę czekałam przez cały rok i marzyłam podczas okrutnej zimy.
    • yiliyane
      Nie, to problem, który jest w niej. Ona nie boi się seksu przez Ciebie. Oczywiście to wpływa na waszą relację, ale myślę, że ona najpierw powinna przejść przez terapię indywidualną, a dla par ewentualnie później - zależnie od tego co powie jej terapeuta i jakie będą efekty terapii.
    • Kerosine
      ... mnie m. in. dostać się w końcu do mecenasa [choć zapomniałam wziąć dla niego czekoladę, ech, musi poczekać do przyszłego tygodnia] oraz wysiać czekający już na to od nieprzyzwoicie długiego czasu jęczmień dla kotów [mam tylko nadzieję, że poprawnie zastosowałam się do instrukcji na opakowaniu i nie zalałam nasion zbyt dużą ilością wody ].
    • Kerosine
      ... żeby lato trwało wiecznie. Nawet jeśli oznaczałoby to konieczność pogodzenia się z nieodłącznie towarzyszącymi mu burzami.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine