Partykus_1989

UFO

Recommended Posts

Eee.... Ufo? No sorry xD Nie wierzę w takie głupoty, choć fakt faktem te kręgi w zbożu sa wprost niewiarygodne :D Ktos się nad tym musiał nieźle namęczyć ;) 8)

Share this post


Link to post

Raczej ciężko mi uwierzyć, że na ziemie przyleciały jakieś ufoki ale imo gdzieś poza ziemią na pewno istnieją jakieś formy życia.

Share this post


Link to post

Na pewno coś istnieje... Przecież wszechświat nie ogranicza się do samego Układu Słonecznego. Bardziej bym się zdziwił gdyby ktoś mi powiedział, że nikogo nie ma niż, że ktoś tam jest ;)

Share this post


Link to post

No to jak sobie wyobrazacie te formy zycia... ?

tu taki ktortki artykul ktory przemawia za tym ze Ufo jednak nie ma...:

Wśród psychiatrów powszechne jest przekonanie, iż UFO jest wynikiem zaburzeń psychicznych. Lester Grinspoon i Alan D. Persky z Harwardzkiej Szkoły Medycznej napisali "Osoby w stanie schizofrenii przypominają sobie najwcześniejsze doświadczenia dziecięce. Mogą widzieć zbliżający się spodek, a w rzeczywistości jest to złudzenie związane z tęsknotą za piersią matki. Mogą widzieć obiekt w kształcie cygara – symbol falliczny. Latające obiekty są reprezentantami, symbolami mocno zmysłowych obiektów, pierwotnych dla rozwoju osobowości".

Wiele obserwacji UFO w postaci ruchomych świateł można wyjaśnić rzadkimi zjawiskami atmosferycznymi. Wiele przypadków jest wynikiem pomyłek, błędów urządzeń pomiarowych oraz świadomych oszustw. Duża grupa obserwacji nie daje się jednak prosto wyjaśnić; są to prawie zawsze zeznania świadków nie podparte innymi dowodami lub podparte słabym materiałem dowodowym (zdjęcia kiepskiej jakości itd.). Czasem jednak istnieją dowody materialne np. obserwacje świadków (często naukowców, czy pilotów wojskowych) i jednoczesne obserwacje na radarach. Jest też niezbyt duża ilość niewyjaśnionych, a dobrze udokumentowanych obserwacji, takich jak nagranie meksykańskiego lotnictwa 13 maja 2004 jedenastu jasnych szybko poruszających się świateł w paśmie podczerwieni. Lepiej udokumentowane przypadki zwykle pokazują relatywnie mało (jak na standardy ufologiczne) spektakularne obiekty, takie jak światła, rzadziej inne pojazdy, nigdy zaś, jak dotychczas, bezpośrednie spotkania z kosmitami.

Bardzo często po wywołaniu zdjęcia ukazują się na nim regularne podłużno-spiralne obiekty latające (RODS) np. filmy agencji kosmicznej NASA. Często są to owady sfotografowane ze zbyt długim czasem naświetlania filmu.

Dodać należy jeszcze jedną teorię, zakładającą całkowicie ziemski charakter UFO. Miałyby być to nieujawnione modele wojskowych obiektów latających współczesnych mocarstw takich jak: USA czy Rosji (jako b. ZSRR), poruszające się z wykorzystaniem nieznanych dotąd nauce zasad. Również ta teoria nie znalazła dotąd potwierdzenia.

Obserwacje te traktowane są różnie. Niektórzy przyjmują je jako dowód obecności obcej inteligencji na Ziemi, a ubogą ilość materiału dowodowego traktują jako dowód na konspirację rządów, które według niektórych teorii współpracują z kosmitami lub z innych powodów usiłują ukryć istnienie kosmitów. Inni zalecają daleko idący sceptycyzm i kontynuację badań lepiej udokumentowanych przypadków, niektórzy zaś odrzucają z góry wszystkie obserwacje UFO.

Badania UFO doprowadziły do odkrycia wielu zjawisk atmosferycznych oraz psychologicznych, nie nawiązano jednak dotąd kontaktu z kosmitami jako takimi. W psychologii spowodowały rozwinięcie wiedzy o błędnej interpretacji, złudzeniach zmysłów, halucynacjach i występowaniu osobowości skłonnych do fantazjowania.

Dodatkowym powodem niechęci naukowców głównego nurtu wobec problematyki UFO jest łączenie przez ufologów tego zagadnienia z parapsychologią (problem tzw. kontaktowców), mistycyzmem i innymi teoriami nie wchodzącymi do kanonu nauki (np. antygrawitacja, czy obecność dodatkowej planety w układzie słonecznym, która ma zderzyć się z Ziemią).

Pamietajmy rowniez ze definicja UFO brzmi tak: każdy obiekt latający nie dający się zidentyfikować z żadnym znanym z warunków ziemskich obiektem lub zjawiskiem atmosferycznym.

Nie koniecznie obiekt ten musi byc z kosmosu...

Share this post


Link to post

a ja w obce cywilizacje wierze, wierze rowniez, ze byli i wciaz sa na ziemi... zyja wsrod nas i "badaja" nasze zachowania:D

Share this post


Link to post

Mój tato mówi, że widział, był wtedy pod wpływem % więc nic nie jest pewne :)

Share this post


Link to post

Mozliwe i gdzies tam zyja jakies inne formy zycia..... czy sie tego dowiemy? Niewiadomo.

Share this post


Link to post

We wszechswiecie istnieje tysiace roznych planet. Bedziemy zbyt prozni, jesli bedziemy myslec, ze tylko na Ziemi istnieje zycie 8)

Share this post


Link to post

Ogólnie to w UFO nie wierzę, ale w to, że gdzieś poza Ziemią są istioty żywe i myślące tak ;]

Share this post


Link to post

Ktos kiedys powiedzial, ze jedynym dowodem na to, ze istnieja inteligentne formy zycia we wszechswiecie jest fakt, iż do tej pory sie z nami nie porozumialy. ;-) A tak serio to pewnie gdzies w czelusciach galaktyki #425h3 zyja sobie jakies bakterie. A inteligentne formy zycia poza ludzmi z tego forum? Nie znam ;-)

Share this post


Link to post
A inteligentne formy zycia poza ludzmi z tego forum? Nie znam

A smialbym sie, gdybysmy my okazali sie najmniej inteligentnymi istotami we wszechswiece :D Wtedy przypomne sobie twoje slowa(o ile dozyjemy :P)

Share this post


Link to post

a ja nie wierze w ufo tylko w BOGA :], a o istnieniu UFO jestem przekonany, dziwie się że ktoś może powiedzieć że ufo nieistnieje, już wyjaśniam. wszyscy wiedząjak ogromny i niepoznany jest nasz malutki ukłąd słoneczny :], jeżeli my nie zbadaliśmy dokładnie marsa, na którym życie moglo kiedyśwystępować to jak możemy mówić wogóle o naszej galaktyce, że nie ma tam żadnych istot?? co z tego, że chmury gazów i pyłów na saturnie?? na saharze też sąektremalne warunki a ewolucja zrobiłą swoje... to pierwszy argument, nawet zakłądając że w naszej galaktyce nie ma obcych form życia, to są przecież inne o WIELE WIELE większe. więc nie wierze że tylko my jesteśmy tak wyjątkowi i stanowimy jedyną cywilizajce, czy wogóle obdarzeni darem życia, po prostu przeciez to jest niemożliwe, ALE ;) zgodze sięjednak z ludźmi którzy w istnienie UFO nie wierzą, bo ja też nie wieże w to UFO w takiej formie jak w powszechnej opinii czyli zielona skóra i duże czarne oczy :), podsumowująć UFO ISTNIEJE, czy tego chcecie czy nie :D

Share this post


Link to post

wiem tylko tyle-ufo istnieje i to bardzo blisko nas-czasem mam wrazenie ze otaczaja mnie same ufoludki... :|

a tak poważnie to nie wierze

Share this post


Link to post
(o ile oni nie znajda nas pierwsi) ;p

co moze byc prawdopodobne :D

Share this post


Link to post

ja powiem to tak.. wiem ze ufo gdzies tam jest, w jakiejs galaktyce, moze bliskiej, moze dalekiej ;]

bo skoro są ludzie to czemu na innej planecie nie mialoby kogos byc?

Share this post


Link to post

no oczywiście wieże, oraz widze białe myszki.

a tak na serio, to może i są jakieś formy zycia w jakichś odległych galatkych. w postaci bakteri lub rozwinietych postaci. z tego co pamietam to jest mozliwe że kiedys na Marsie były bakterie,więc może i cos istnieje.

Share this post


Link to post
Jak zobaczę to uwierzę.

Jutro przesle Ci moja fotke, a pojutrze lece na K-Paxa ;-)

Share this post


Link to post

Hehe ja tam w UFO nie wierze :mrgreen:

PS.Uwierze jak mnie porwią ................................,a kuffa zostaw mnie ty UFOludku :mrgreen:

Share this post


Link to post

UFO istnieje chodzi wśród nas :P

Share this post


Link to post

Mój kumpel ma babcie niedaleko Wylatowa. Pojadę z nim tam w wakacje i się zaczaimy na UFOlców :D.

Share this post


Link to post

Inne formy życia istnieją na bank. To nie możliwe żeby na tak wielkim świecie na ziemi żyły tylko jakieś organizmy. Poza naszym układem są jeszcze niezliczone liczby innych w których także mogą być odpowiednie warunki do życia.

Share this post


Link to post

tak sadze ze gdzies w innym ukladzie podobnym do naszego istnieja jakies formy zycia jest duze prawdopodobienstwo ze sa podobne do nas :mrgreen:

Share this post


Link to post

myślę że gdzieś poza ziemia zyją jakieś inne istoty, może nawet nie daleko?

niektózy uwazaja że nie ma ufo! w tak ogromnym świecie żyjemy tylko my?

nieee! napewno nie! ale tak naprawde choc mówi sie ze ich nie ma każdy z nas napewno podswiadomie to wie ze oni gdzieś tam są :mrgreen:

Share this post


Link to post

Ciekawe kiedy się z nimi spotkamy, wg. szacowań 2020-2030 rok :D dużo by mówić o tym gdzie to słyszałem, polecam sobie przeczytać o tzw. "sygnale wow" :wink:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  • Kerosine
  • Filip
  • michaelowax3
  • Markiz
  • bolek12
  • Gloria
 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Recent Status Updates

 • Posts

  • Kerosine
   Czemu dziewczyny mogą się do siebie tulić a chłopcy nie
   Stanowi to bezpośrednią konsekwencję wymagań / oczekiwań / nakazów i zakazów stawianych chłopcom i dziewczętom przez określony wzorzec płci kulturowej [gender]. Ten może się różnić w zależności m. in. od miejsca na mapie [dobry przykład podany przez @WszyscyZginiemy], ale co istotniejsze - możemy na niego wpływać i de facto kreować go, choć osobiście nie pokusiłabym się o dokładne wyznaczenie granic zakresu w jakim jest to możliwe [mimo wszystko trudno mi przyjąć do wiadomości, że uwarunkowania
  • michaelowax3
   Wielokulturowość. Wasze opinie na ten temat.
   Akceptacja, przede wszystkim akceptacja drodzy rodacy. Kluczowym elementem budowania bezpiecznego świata. A nasz świat bezpieczny nie jest. Istnieje zaściankowość widoczna na każdym kroku. Albo zacofanie intelektualne. Ale największym czynnikiem jaki ma moim zdaniem wpływ na obecną sytuację jest brak wiedzy i uprzedzenia o "odmiennych, obcych, innych". Żeby się to zmieniało jak na razie opcji nie widać na horyzoncie a gorzej jedynie dzieje się. Edukacja w szkole leży to dorastają takie zacofane
  • bolek12
  • michaelowax3
   Wzywam Cię do odpowiedzi!
   @Gloria bierzesz udział czy mam wyznaczać kogoś innego? 
  • Kerosine
   O czym teraz myślisz?
   No właśnie obawiam się, że jednak racjonalnie nie ucinam...  Kij z tym, przede wszystkim potrzebna mi jest okejka w temacie ostatecznej kwalifikacji do narkozy, reszta zdecydowanie może poczekać (;