Jump to content

Rządy PO


Pirat

Recommended Posts

Posted

Co sądzicie o rządach Platformy Obywatelskiej? Czy partia ta należycie wywiązuje się ze swoich obowiązków? czy jest lepiej niż za rządów PiSu? Czy będzie lepiej? czy spełniają wasze oczekiwania?

Link to comment
Posted

słabe... tyle projektów złożyli ze...normalnie cud gospodarczy jest niemożliwy... nie sądzę ze lepiej...czas pokaże czy będzie lepiej...na pewno nie spełniają...ogólnie nie lubię donalda t. ... za Pis widać było przemiany... nie dobrze ze weszli w pakt z Romanem G. oraz Andzejem L.

Link to comment
Posted

Jestem przeciwko PiS, jednak PO także nie wywiązuje się z obowiązków.Minęło 100. dni od rządów Donalda Tuska, a nic się nie zmieniło.Może jedynie miejsce przebywania premiera.Wyjechał odpoczywać.Ciekawe, czy naprawdę nicnierobieniem można się zmęczyć?

Link to comment
Posted
Minęło 100. dni od rządów Donalda Tuska, a nic się nie zmieniło.

To dopiero sto dni... Jesli będe robiła jakieś porównania, to w rocznicę rządów Tuska.

Podobał mi sie spokojny charakter rozpoczęcia rządów - nie robiono z byle czego sensacji. Za to cholernie głupio postąpili w przypadku Kosowa. Beznadziejne posunięcie, które przyniesie tylko szkodę.

Link to comment
Posted
Minęło 100. dni od rządów Donalda Tuska, a nic się nie zmieniło.

To dopiero sto dni... Jesli będe robiła jakieś porównania, to w rocznicę rządów Tuska..

Sto dni to dość dużo.

Link to comment
Posted
Sto dni to dość dużo.
Śmieszy mnie kiedy w polityce wszyscy oczekują natychmiastowych wyników. Powiedzmy sobie szczerze, skutki większości decyzji polityków zaczynamy odczuwać dopiero po dłuższym czasie. PO jest na pewno o niebo lepsze od kaczorków pisiorków. Przynajmniej istnieje polityka zagraniczna...
Link to comment
Posted
Sto dni to dość dużo.

kadencja trwa 4lata więc wiadomo że wszystkich założeń nie spełnią w 100dni..

Link to comment
Posted

Wiele się nie zmieniło, ale to dopiero początek ich roli u steru. Myślę, że dobrym dla państwa będzie ten okres panowania PO, nie ze względu na cud gospodarczy(nie wykluczam, aczkolwiek podchodzę do tego z dystansem), ale ze względu na to iż będzie w końcu chwila wytchnienia po tych wszystkich bojowo nastawionych formacjach.

Link to comment
Posted
Sto dni to dość dużo.

kadencja trwa 4lata więc wiadomo że wszystkich założeń nie spełnią w 100dni..

Oczywiście nie chodziło o wszystkie.Ale mogliby zacząć robić coś w kierunku zmian.

Link to comment
Posted

Nowy rząd mnie zawodzi, przed wyborami mówili, że mają gotowe projekty ustaw, a tymczasem niedawno senatorzy dostali przymusowy urlop, bo.... z Sejmu nie wpłyneła żadna ustawa. Rzecz bez precedensu.

To, że wszyscy strajkuja, cóż żaden rząd dotad nie rozwiazal tych problemów, i po tym tez sie tego nie spodziewam.

PO tyle mówiła o walce z korupcja poprzez walkę z jej przyczynami (a nie jak PiS skutkami), tymczasem nic sie nie zmieniło. Podobnie jak w poprzednim rządzie tak w tym konkursów na stanowiska nie ma, albo są tak ustawione, żeby wygrała osoba polecona. Wystarczyłoby przywrócic stosowna ustawe o konkursach uchwalona za rządów SLD.

Polityka zagraniczna też ma sie srednio, z jednej strony ocieplenie stosunków z naszymi zachodnimi partnerami, ale z 2 kuleje polityka wschodnia.

Premier dotad nie odwiedził Wilna i Kijowa, czyli stolic naszych strategicznych partnerów, i powoli tracimy pozycje lidera w regionie.

Do tego niepotrzebne zwlekanie z uznaniem kosowa.

Stosunki z Rosja nadal sa napiete, co z tego, że częściowo zdjeli embargo skoro jednoczesnie groza nam wycelowaniem rakiet.

Podoba mi sie natomiast, że PO rząda od amerykanów czegoś konkretnego w zamian za tarcze.

Ech do tego ciągłe zmiany ministrów, zwłaszcza w slużbach specjalnych nie swiadcza zbyt dobrze...

Link to comment
Posted

na razie nie jest tak źle jak myslałem, że będzie.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • dannonka
 • Najnowsze posty

  • Love20
   @Gloria Myślę, że samotność i brak kontaktu z ludźmi sprawia, że tak ciągnę do tej osoby. Bardzo dobrze się z nim dogadywałam, chodziliśmy na długie spacery i zwiedzaliśmy różne zakątki miasta. Dużo się śmialiśmy i było mi z nim po prostu dobrze. Nie czułam się samotna w społeczeństwie. Właściwie zaczęło się od zajęć z nim na które uczęszczałam. Bardzo mi się spodobało jego poczucie humoru, podejście  do drugiego człowieka i kreatywność. 
  • Gloria
   Pomyśl także nad tym, jakie później przedmioty chciałbyś zdawać na maturze, a także co po maturze chciałbyś robić. Czy wybrany profil i przedmioty z nim związane przydadzą się w przyszłości... ?
  • Gloria
   Co Ci się właściwie w nim podoba... ?
  • Gloria
   Do maja 2023 r. jest jeszcze sporo czasu, więc masz możliwość znaleźć chwilę, aby wygospodarować czas na naukę. Pamiętam, że chciałem dobrze zdać maturę rozszerzoną z matematyki, a postanowiłem, że zacznę się uczyć dopiero kilka miesięcy przed maturą. Ostatecznie, z tej nauki mało co wyszło, a na rozszerzonej maturze w zasadzie nic nie napisałem. Natomiast jak do matury jest prawie rok to już można się przygotować... myślę, że najistotniejsze jest ustalenie planu działania (nauki).
  • Love20
   Witam serdecznie, Przyszedł czas na rozmowę. Tego dnia był bardzo uradowany... Otóż zapytałam się go co sądzi o naszej znajomości. Odparł, że raczej przyjacielsko, mamy wspólne tematy, dobrze ale nic więcej.  Ja mu odpowiedziałam, że musimy się przestać widywać bo czuję do niego coś więcej niż tylko przyjaźń. Na koniec spotkania było przytulenia i koniec spotkań. Teraz tego żałuję, tęskne za nim bardzo, czuję pustkę i samotność. Miałam tylko jego jeśli chodzi o zaufaną  znajomość. Z drugiej strony troszkę czuję gniew. Nie wiem co mu chodziło po głowie... Myślę, że troszkę traktował mnie jak jedną z opcji do spędzenia czasu. On był u mnie kilka razy w domu a ja jak chciałam go odwieźć to zawsze się wykręcał i nawet w jego strony nie chodziliśmy.  Gdy podczas ostatniego spotkania zadzwoniła jego mama on nawet nie powiedział prawdy gdzie jest a wręcz ja okłamał, że dopiero wychodzi z pracy. Myślę, że ta znajomość go chyba przytłaczała. On wyjeżdża za kilka miesięcy do innego miasta. Te uczucie do niego jest tak silne. Dopiero minął tydzień od ostatniego spotkania. Dać sobie czas? 
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   Kerosine
   Kerosine
   3
  2. 2
   Nieprzenikniona
   Nieprzenikniona
   3
  3. 3
   yiliyane
   yiliyane
   3
  4. 4
   Martusiaaaaaa92
   Martusiaaaaaa92
   1
  5. 5
   Paawel
   Paawel
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  14 posts
  Nieprzenikniona
  Nieprzenikniona
  9 posts
  Gloria
  Gloria
  6 posts
  Cranche
  Cranche
  6 posts
  Vatslav
  Vatslav
  5 posts
  Pizzaro
  Pizzaro
  4 posts
  Gustaw
  Gustaw
  4 posts
  Love20
  Love20
  4 posts
  wardrum
  wardrum
  3 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  72 posts
  yiliyane
  yiliyane
  63 posts
  patolove
  patolove
  51 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  474 posts
  yiliyane
  yiliyane
  442 posts
  wardrum
  wardrum
  162 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up