Jump to content

Co robić. On mówi że jak zerwe to znów zacznie brać?


alicja_1

Recommended Posts

Posted

Nie wiem co robić. Boję się że do tego wróci :(

Link to comment
Posted

witam. yyy... jak dla mnie to jest to troszkę dziwne.. miłość z szantażu, a raczej bycie ze sobą z szantażu ? to chore... pamiętaj, iż skoro brał i chce powrócić do tego, to jest to tylko i wyłącznie jego decyzja, i nie myśl, iż będzie lepiej jak dalej to pociągniesz... szantaż nie wróży nic dobrego.. pamiętaj, iz rozmowa czyni cuda.. pozstaraj sie z nim porozmawiać (jeżeli to tylko mozłiwe w zacisznym miejscu) i mu to wytłumaczyć, dlaczego co i jak i dlaczego tak bedzie lepiej.. pozdrawiam bigduck. 8)

Link to comment
Posted

nie radze przeciągać tego... z szantażu miłości nie będzie będziesz smutna będąc z nim a później żałować... jeśli zerwiesz i wróci do nałogu też będziesz smutna ale nie obwiniaj siebie za to tylko wytłumacz że jeśli się kocha to czasami trzeba pozwolić odejść...

Link to comment
Posted

SZANTAŻ :( Ja bym się chyba nią nie przejmowała. Ludzie mają różne sposoby, żeby zatrzymać kogoś przy sobie. Myślę, że ona nie mówi tego na poważnie.

Link to comment
Posted

ehh zwykły szantaz.. to jego dezycja, Ty niczemu nie będziesz winna, porozmawiajcie, powiedz mu co na ten temat liczysz.. zrob tyle co mozesz .. ;)

Link to comment
Posted

A co bierze/brał? Bo to jeszcze od tego zależy..

Link to comment
Posted

Słuchaj, musisz myśleć o sobie, naprawdę. Ja rozumiem, że nie chcesz żeby zmarnował sobie życie, ale nie możesz kosztem tego cierpieć. Skąd wiesz, że on mówi prawdę? Mówi się, że powinno żałować sie nie tego co się zrobiło, a tego co nie doszło do skutku. Więc? Jeśli nie chcesz z nim być, to nie zmuszaj sie do niczego. Zerwij z nim, a wtedy się okaże na ile realne były jego groźby.

Link to comment
Posted

No, to chyba jego sprawa.

Link to comment
Posted

Jak zacznie brać to jego sprawa, nie daj się szantażować bo i tak po pewnym czasie wasz związek się rozwali jeżeli on ciągle będzie coś na Tobie wymuszał.

Link to comment
Posted

Cześć. Ja Ci radze to zakończyć. Przecież on nie ma prawa Cię straszyć takim czymś. Mają racje Ci co piszą, że to jest szantaż :? Ja miałam podobną sytuacje. Chłopak ciągle mi mówił, że jeżeli z nim nie będe to on sobie podetnie żyły, że skoczy z wieżowca, że sie upije na zabój itp. Pisał też że wtedy będe go miała na sumieniu. Nie wiedziałam co zrobić? Bo ja nie chciałam z nim być na siłę nawet jeżeli coś do niego czułam to uświadomiłam sobie że kiedyś to sie może źle skonczyć, a na pewno gorzej niż teraz. Dlatego jakoś mu to wytłumaczyłam krok po kroku że z nim nie będe i on w końcu przyjął to do wiadomości. I zostaliśmy przyjaciółmi. i na szczęście do niczego nie doszło. a z drugiej dtrony to jego życie i jego wybór, jeżeli chce sobie to życie zmarnować... pozdrawiam ;*

Link to comment
Posted

Boisz się że do tego wróci? Ale kochasz go? Jeśli tak, to chyba powinnaś o niego walczyć. Nie wiem czy założyłaś ten temat bo nie wiesz czy zerwać, czy nie wiesz co zrobić, bo on tak mówi. Jesli chciałaś zerwać, to znaczy że masz jakieś powody i chyba powinnaś to zrobić, skoro on Cię tak szantażuje. Jednak jeśli niepokoi Cię tylko fakt, że tak mówi i kochasz go, to porozmawiaj z nim o tym. Wytłumacz że to nie jest w porządku, żeby tak nie myślał i nie mówił.

Link to comment
Posted

Powiedz mu: "A mam tego dość. Spadaj koleś. Jak chcesz znów brać, to bierz, mam to w dupie." Jak zacznie brać to trudno. Jako wybór, ale życie z kimś z powodu szantażu to idiotyzm i trzeba zacząć działać mocno. A skoro o tym mówi to i tak zacznie brać w niedługim czasie więc nie widzę powodu by z nim nie zrywać. To twoja decyzja i od ciebie to zależy.

Link to comment
Zielony_Arczi
Posted

Poślij go w diabły. Jego zachowanie jest szczeniackie i nienormalne. On działa na zasadzie strachu po prostu chce ciebie przestraszyć tym że będzie brał. Miałem znajomą z podobną sytuacją i na jej przykładzie wiem że ciągnięcie tego dalej jest błędem.

Link to comment
 • yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • Love20
   @Gloria Myślę, że samotność i brak kontaktu z ludźmi sprawia, że tak ciągnę do tej osoby. Bardzo dobrze się z nim dogadywałam, chodziliśmy na długie spacery i zwiedzaliśmy różne zakątki miasta. Dużo się śmialiśmy i było mi z nim po prostu dobrze. Nie czułam się samotna w społeczeństwie. Właściwie zaczęło się od zajęć z nim na które uczęszczałam. Bardzo mi się spodobało jego poczucie humoru, podejście  do drugiego człowieka i kreatywność. 
  • Gloria
   Pomyśl także nad tym, jakie później przedmioty chciałbyś zdawać na maturze, a także co po maturze chciałbyś robić. Czy wybrany profil i przedmioty z nim związane przydadzą się w przyszłości... ?
  • Gloria
   Co Ci się właściwie w nim podoba... ?
  • Gloria
   Do maja 2023 r. jest jeszcze sporo czasu, więc masz możliwość znaleźć chwilę, aby wygospodarować czas na naukę. Pamiętam, że chciałem dobrze zdać maturę rozszerzoną z matematyki, a postanowiłem, że zacznę się uczyć dopiero kilka miesięcy przed maturą. Ostatecznie, z tej nauki mało co wyszło, a na rozszerzonej maturze w zasadzie nic nie napisałem. Natomiast jak do matury jest prawie rok to już można się przygotować... myślę, że najistotniejsze jest ustalenie planu działania (nauki).
  • Love20
   Witam serdecznie, Przyszedł czas na rozmowę. Tego dnia był bardzo uradowany... Otóż zapytałam się go co sądzi o naszej znajomości. Odparł, że raczej przyjacielsko, mamy wspólne tematy, dobrze ale nic więcej.  Ja mu odpowiedziałam, że musimy się przestać widywać bo czuję do niego coś więcej niż tylko przyjaźń. Na koniec spotkania było przytulenia i koniec spotkań. Teraz tego żałuję, tęskne za nim bardzo, czuję pustkę i samotność. Miałam tylko jego jeśli chodzi o zaufaną  znajomość. Z drugiej strony troszkę czuję gniew. Nie wiem co mu chodziło po głowie... Myślę, że troszkę traktował mnie jak jedną z opcji do spędzenia czasu. On był u mnie kilka razy w domu a ja jak chciałam go odwieźć to zawsze się wykręcał i nawet w jego strony nie chodziliśmy.  Gdy podczas ostatniego spotkania zadzwoniła jego mama on nawet nie powiedział prawdy gdzie jest a wręcz ja okłamał, że dopiero wychodzi z pracy. Myślę, że ta znajomość go chyba przytłaczała. On wyjeżdża za kilka miesięcy do innego miasta. Te uczucie do niego jest tak silne. Dopiero minął tydzień od ostatniego spotkania. Dać sobie czas? 
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   Kerosine
   Kerosine
   3
  2. 2
   Nieprzenikniona
   Nieprzenikniona
   3
  3. 3
   yiliyane
   yiliyane
   3
  4. 4
   Martusiaaaaaa92
   Martusiaaaaaa92
   1
  5. 5
   Paawel
   Paawel
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  14 posts
  Nieprzenikniona
  Nieprzenikniona
  9 posts
  Gloria
  Gloria
  6 posts
  Cranche
  Cranche
  6 posts
  Vatslav
  Vatslav
  5 posts
  Pizzaro
  Pizzaro
  4 posts
  Gustaw
  Gustaw
  4 posts
  Love20
  Love20
  4 posts
  wardrum
  wardrum
  3 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  73 posts
  yiliyane
  yiliyane
  63 posts
  patolove
  patolove
  51 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  477 posts
  yiliyane
  yiliyane
  443 posts
  wardrum
  wardrum
  162 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up