Jump to content

Co można robić z kolegą w domu ?

lili3

Recommended Posts

Co można robić z kolegą w domu , jezeli jestesmy tylko przyjaciolmi [a fajnie sie nam gada, i zeby rozwinac przyjaźń na coś więcej ;-) ]Grać na komputerze, oglądać film, grać w siatkowke , wygłupiać sie , grac w flirta ? Dajcie jakieś propozycje, z góry dzieki :*

Grać na komputerze, oglądać film

Ooo jak najbardziej ;) własnie chciałem napisać

grać w siatkowke

jak masz sale w domu to nie widze przeszkód :D

wygłupiać sie

to też wskazane ;)

Ogólnie to możecie jeszcze sobie zamowic pizze, albo np. potańczyć przy dobrej muzyce lub porysować ;) możliwości jest wiele :)

Renatazxcvbnm

Myślę, ze możecie pograć w butelkę niby szczeniacka gra, ale można się bardzo dobrze poznać

w twista, lub klucz

filmy to też fajne rozwiązanie

rozpalcie ognisko i zróbcie sobie wieczór zwierzeń, albo opowiadajcie sobie straszne historie

albo poprostu włączcie muzykę i trochę potańczcie :wink:

Postaw czerwone wino na stole, włącz jakiś ciekawy film i pozwól sobie na odrobinę spontaniczności-rozumiem iż chcesz mieć wszystko pozapinane na ostatni guzik, ale gdy tak zrobisz, zauważysz, że sztywna "impreza" Ci wyszła :wink:

"Co można robić z kolegą w domu , jezeli jestesmy tylko przyjaciolmi [a fajnie sie nam gada, i zeby rozwinac przyjaźń na coś więcej ;-) ]Grać na komputerze, oglądać film, grać w siatkowke , wygłupiać sie , grac w flirta ? Dajcie jakieś propozycje, z góry dzieki"

Oczywiście wszystko zawsze zaczyna się od "przyjaźni"! Jak śmiesz w ogóle coś insynuować? Czy gdy twoja biedna matka ciężko haruje w pocie czoła, a wy bawicie się w swoje lubieżne zabawy.

Część posta została usunięta. Pozdrawiam i życzę miłego pisania zgodnie z regulaminem i dobrym wychowaniem// Mara

Irra, o wino trudno w wieku lat 15stu ;) wpadłaś na niezłe pomysły. Ew. poczytajcie głupie gazety dla dziewczyn i pośmiejcie się.

Co z tego, że jest facetem? :mrgreen:

Incomprehensible
rozpalcie ognisko

:lol2:

W domu? Na balkonie? Przed blokiem? Czy gdzie? xD

Wybacz, nie mogłam się powstrzymać. xD

Filmy to dobry pomysł.

I ten z gazetami dla bab też! COSMO, JOY... i jedziesz! Wiesz, ile śmiechu będzie? ;P

Opowiadajcie sobie dowcipy, wspominajcie stare czasy, jeśli jest przyjacielem, możecie pogadać sobie o marzeniach. Film jest zawsze dobrym rozwiązaniem :D Karty, czy jakaś gierka gdzie starczają dwie soby.

Jak to ktoś kiedyś powiedział.. "przyjaźń między kobietą a mężczyzną nie istnieje.." Najlepiej nic nie róbcie xD albo pograjcie w pchełki (ale teraz tak serio) bardzo dobra gra.. szczególnie jak gdzieś jedna z pchełek odfrunie ;P pozdrawiam bigduck. 8)

Renatazxcvbnm
:lol2:

W domu? Na balkonie? Przed blokiem? Czy gdzie? xD

Wybacz, nie mogłam się powstrzymać. xD

Może mieszka w domku jednorodzinnym wtedy na ogródku :wink:

Ugotujcie cos razem;) np. pizze ;P Najpierw bedziecie mieli zajecie przy przygotowaniachm,a potem przy palaszowaniu ;P

Ugotujcie cos razem;) np. pizze ;P Najpierw bedziecie mieli zajecie przy przygotowaniachm,a potem przy palaszowaniu ;P

nie gotujcie pizzy tylko ja upieczcie ;)

u mnie rozwiazaniem na takie problemy jest dobry film, albo gry komputerowe ;>

pozdrawiam ;)

Gdybys byla facetem, to nie byloby problemu. Bo moglabys zrobic konkurs w sikaniu na odleglosc. Ale skoro jestes dziewczyna, to proponuje konkurs w pluciu na odleglosc :lol:

A tak powaznie. Po co planujesz co macie robic? Najlepszy jest spontan.

Gdybys byla facetem, to nie byloby problemu. Bo moglabys zrobic konkurs w sikaniu na odleglosc.

Czemu ? W takim konkursie Panie nie są na straconej pozycji, uwierz. ; D

A tak powaznie. Po co planujesz co macie robic? Najlepszy jest spontan.

No a z tym się zgodzę. ; ]

• 2 weeks later...

Wg mnie to jest najlepszy pomysł- zróbcie razem pizze :)

Porozwalać porcelane, puścić muze na maksa.Wojna na poduchy.Kalambury, jest tyle tego, że można wymieniać by w nieskończoność.Jak widzę to wyobraźnia forumowiczów ma granice, bo żeby kompa podawać?

• 2 weeks later...
vikusysia

też miałam miałam takiego kolege i coo? :twisted: :twisted: nie nudzimy sie mrrr... utrzymujemy to w tajemnicy :D

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• Foxy_Fox
  • Najnowsze posty

• Kerosine
      Dopóki nie nabędę krajalnicy z prawdziwego zdarzenia [elektrycznej; do obróbki nie tylko pieczywa, ale również serów i wędlin] zdecydowanie myślę, że może mi się przydać:
    • Kerosine
      Wciąż pamiętam ich smak i nadal uważam je za wyborne [przynajmniej te, z którymi osobiście miałam do czynienia, czyli wspomniane cytryna i wanilia z Riansa], obecnie już ich jednak nie jadam. Coś, o czym nie wspomniałam w cytowanym poście - sprzedawane są niestety w bardzo małych opakowaniach i ich cena jest dość wysoka  Nie kojarzę obecnie w ogóle tych ehrmannowych skyrów [natomiast lubię od czasu do czasu szarpnąć się na ich proteinowy deser budyniowy]  Jogurt tego typu z Biedronki zaś faktycznie jest świetny i w wariancie naturalnym gości na moim stole zwykle kilka razy w tygodniu [często jako wsad białkowy do koktajlu], ciekawą propozycją o wyjątkowo niskiej zawartości cukru i kaloryczności - nawet jak na ten produkt - są również skyry owocowe z Lidla. Nie ograniczam się jednak wyłącznie do najzdrowszych wariantów omawianego nabiału, jego waniliowa wersja jest zanadto pyszna i wybaczam jej większą ilość cukru ^^ Często piję również rozmaite inne jogurty i napoje mleczne o dużej zawartości białka. BIO jak BIO, fajnie jeśli możemy sobie na nie pozwolić i jest - łatwo - dostępne, obecnie polecam jednak i sama zresztą stawiam przede wszystkim na dowolny jogurt naturalny o najprostszym możliwym składzie [bez mleka w proszku chociażby] uzupełniony świeżymi owocami i ewentualnie innymi dodatkami. Bardzo dobra [najlepsza?] propozycja z tego segmentu to także faktycznie... ... probiotyki.
    • WszyscyZginiemy
      Najczęściej impulsywnie kupuję takie produkty, które chociaż używam, to bym się bez nich obeszła - głównie kosmetyki. Lub nie tyle zapomniane, a nadal czekające cierpliwie na swoją kolej XD - książki. A porozrzucane po kątach, szafkach i pudełkach leżą przybory plastyczne, których chciałam spróbować ale nie spróbowałam, przyzwyczajona do swoich starych kredek - jak np. pisaki akwarelowe. Takie zakupy jak te ostatnie zdarzają się bardzo rzadko, a właściwie zdarzyły się zaledwie kilka razy.
    • WszyscyZginiemy
      Moje pierwsze imię jest efektem kompromisu między obojgiem rodziców, zaś drugie jest po dziewczynce, którą mama się opiekowała jako niania jak sama była młodsza.
    • WszyscyZginiemy
      Nie zauważyłam, że już dawno wyszedł nie tylko 2 sezon, a nawet 3... i 4... i 5.  I właśnie zaczęłam te ostatni. Ogólnie świetne anime dla fanów show kulinarnych.
  • Recent Status Updates

• Kerosine

Kerosine

Z okazji dzisiejszego święta - ku przypomnieniu, że pokochanie drugiego człowieka [przynajmniej tym zdrowym rodzajem miłości] jest niemożliwe bez uprzedniego przynajmniej zaakceptowania i uszanowania samego siebie, a każdy z nas już na starcie jest kompletną całością, nie zaś czyjąkolwiek połówką 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak bardziej...
      Zimowo. O.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Kerosine

Po co Kubusiowi Puchatkowi koszulka skoro i tak latał bez gaci?
      · 1 reply
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Od 3 dni masz AWIZO do odbioru na poczcie!! :[ 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

środa dzień mleka i mioda
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane