jusev

Prośba o przetłumaczenie j. angielski

1 post w tym temacie

Mam ogromną prośbę. Jeżeli jest ktoś dobry z j. angielskiego to nie mi przetłumaczy dwa teksty

1.

In our experience it happens rarely that an audio card is actually faulty!

* Audio related issues on a PC can often be resolved by reinstalling audio drivers and applications.

* If reinstalling audio drivers fails to restore sound to your PC, it is recommended that you try the card in a different slot, or a different PC if possible.

For detailed instructions on how to verify driver installation, volume control and device status of your Sound Blaster card, please follow this step by step troubleshooting guide.

2.

* To receive surround sound in a multi-channel speaker system connected to analog out jacks of a Sound Blaster card, you can enable CMSS (Creative Multi-Speaker Surround) to upmix stereo or mono sources.

* To receive surround sound in a multi-channel speaker system connected to the digital out jack, the source material must be encoded with multi-channel audio data, you must have an external decoder, and you must disable onboard decoder (if applicable).

It is normal to hear sound only from front left and right speakers when playing stereo sources such as CD Audio, MP3, WMA, MIDI, and Wave since these files are typically recorded in stereo format.

To receive surround sound in a multi-channel speaker system connected to the analog out jacks, you can enable CMSS (Creative Multi-Speaker Surround) to upmix stereo or mono sources, or you must have a decoder to decode multi-channel encoded audio files, for example, DVD movies.

To receive surround sound in a multi-channel speaker system connected to the digital out jack, the source material must be encoded with multi-channel audio data, you must have an external decoder, and you must disable onboard decoder (if applicable).

Some speaker models are equipped with both analog jacks as well as digital jacks. It is important to distinguish how the speakers are connected to the sound card.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Ostatnie aktualizacje statusu

  • zartyzartami  »  Nineku

   yy prowokacja bo co??? 
   · 5 odpowiedzi
  • evances  »  Kamineko

   Żyje czy nie żyje?! 
   · 0 odpowiedzi
  • Piotrz

   "Są takie piękne chwile, w których nawet najbardziej lewicowych polskich komentatorów rzeczywistości krew zalewa od realizacji ich własnych poglądów. Na przykład jak dziewczyna z Polski walczy i oczywiście przegrywa walkę o medal olimpijski z mężczyzną z RPA, który uważa się za kobietę".
   · 1 odpowiedź
  • evances

   Panie i panowie
   Są tacy co stają na głowie
   Tak jakby wszyscy byli w zmowie
   Do czasu aż sobie jeden z drugim uzmysłowi
   Jacy oni wszyscy są małostkowi
   Aż rzygać się chce
   Ten kto to wie kurwa
   Życie upstrzone jak gołębim gównem
   Bulwar
   Zrobi tak jak ja
   Pójdzie własną drogą
   Prócz cienia
   Nie ma ze mną nikogo
   · 3 odpowiedzi
  • Borowy

   Znalazłem dziś przez przypadek coś co nazywa się witarianizm i jak rozumiem, weganizm, wegetarianizm itp. to przy tym odpadam.
    
   · 7 odpowiedzi
 • Kto jest online? (Zobacz całą listę)

 • Kto jest na czacie

 • Posty

  • Książka, którą aktualnie czytasz
   "Pigmalion" 
   "Król mrówek" 
  • Ostatnio przeczytałem...
   "Hen" Myślałam o niej trochę w drodze z pracy. Ze słońcem w oku i uprzejmością pana z BMW. To nie jest dobra pora na książki, po których napierdala Ole*. Trzeba sobie zarezerwować te miesiące nieciekawe dla głupków, którzy stękają, że szalik, płaszcz i kalesony. Bo deszcz chlupie pod stopami i inne piękne nieuprzejmości jesieni i zimy. Nawet śniegu nie potrzeba, nawet liści spadających. Szaro musi być i zimno. Tyle. 
   W środku drogi pomyślałam, że trzeba być chorym na głowę, żeby chcieć tam mieszkać, hen, daleko. A za chwilę, że moment, że już ktoś tak pisał, a ja tylko sobie przypomniałam. I pisał tak Hugo-Bader. Pisał o Kołymie. I miał rację. I Wiśniewska powinna rozpocząć "Hen" jego słowami. Zaczęła śmiercią Księcia. Bo morze jak zabiera, to zabiera, nikt nie będzie się rzucał w odmęt po konia. Koń zabulgotał. Konia zakopali. Ale nie zapomnieli, bo tam tak jest.
   Trudna historia. Trudni ludzie. Bezkres. Zimno. Zorza polarna. Ta ostatnia powinna odczarowywać trudy mieszkania w takich miejscach, ale jak ktoś dorośleje w jej obecności, to nawet ona potrafi stracić cały swój urok. Zwyczajnie spowszednieć. (O tym nie ma w książce, ale ufam, że i tak może być).
   I zdjęcia piękne. Zupełnie. _______________________________ 
   * s.238
    
  • Legia - Dundalk - komentarze po meczu
   Po prostu Dundalk było jeszcze słabsze, nie ma tu żadnej tajemnicy (jak widać to jest możliwe). 
  • Legia - Dundalk - komentarze po meczu
   Nie wiem jakim sposobem z tą ich grą, ale dostali się do tej wymarzonej LM, miejmy nadzieję, że w następnych meczach nie pokażą takiej pariodii jak to z nimi jest ostatnio. 
 • Statystyki użytkowników

  • Użytkowników
   84123
  • Najwięcej online
   833

  Najnowszy użytkownik
  Shutters12
  Rejestracja
 • Statystyki forum

  • Tematów
   57835
  • Postów
   1421074