Jump to content

Doda czy Gosia Andrzejewicz?

Guma_Balonowa

Recommended Posts

Guma_Balonowa
Posted

Kto jest lepszy? Kto robi lepszą muzę? Która z nich robi wokół siebie więcej szumu, lepszy image. Obie mają talent? Doda styl, a Gosia klasa? Czekam na wasze opinie dotyczące tych dwóch popularnych dzisiaj panienek. Kogo bardziej lubicie? kogo da się bardziej lubić?

TheSkyIsCrying
Posted

według mnie lepsza jest DODA. Gosia Andrzejewicz jest sztuczna, nie potrafi spiewac, rozmawiac. Jej piosenki nie posiadaja najmniejszego sensu"maaam juz dosc tych klamstw" jakby kogos to interesowalo. Niech sobie spiewa tak pod prysznicem ze swoim pieprzykiem ojj przepraszam usunela go. Bo sie boi ludzi. Doda pieknie spiewa. Czasami ubiera sie kiczowato ale jezeli chodzi o jakas GALE, np: Viva najpiekniejsi to dba o kazdy detal i wyglada delikatnie i subtelnie. Mam nadzieje ze wypowiedz kazdego bedzie inna ale moim zdaniem Gosia Andrzejewicz nie dorasta do piet nawet mojemu DZIADKOWI ! :mrgreen: :P

LowiczankaxPP
Posted

a więc. trudno określić, która jest lepsza. osobiście bardzo podobają mi się teksty obydwu wokalistek. obydwie mają coś co przyciąga.

a charakter fajniejszy ma Dodzia. :mrgreen: Gosia jest sztuczna, ale lubię nawet jej muzykę, ale bez przesady.

Posted
Kto jest lepszy?

obie są żałosne

Kto robi lepszą muzę?

trudne.. przechodzę do następnego

Która z nich robi wokół siebie więcej szumu

chyba doda

Obie mają talent?

hmm, doda ma fajny głos ale lipne teksty, nie polecam, dla mnie badziewie ;) co do gosi i jej "heeeeee jeeeeeeeeee" nie bede sie wypowiadać

Kogo bardziej lubicie?

potraktuję to jako pytanie retoryczne

Posted
Kto jest lepszy?

obie są warte siebie

Kto robi lepszą muzę?

lepszą? to by znaczyło że któraś robi coś co da się słuchać a tak nie jest...

doda

Obie mają talent?

ani ta ani ta

Doda styl, a Gosia klasa?

styl łatwej prostytutki z sylikonem zamiast mózgu, to chyba też jakiś styl :lol2:

andrzejewicz i klasa? litości :lol2:

Czekam na wasze opinie dotyczące tych dwóch popularnych dzisiaj panienek.

żyjemy w takich czasach że takie dwie puściutkie i głupiutkie są dzisiaj popularne... świat schodzi na psy..

Kogo bardziej lubicie?

ani tego czegoś zwanego dodą ani tego drugiego czegoś zwanego andrzejewicz

kogo da się bardziej lubić?

sądzę że masło :|

Posted
Kto jest lepszy?

Żart? Nikt ==

Kto robi lepszą muzę?

Żadna z nich... już prędzej Wiśniewski, bo ma jedną czy dwie piosenki warte uwagi w porównaniu do tych Pań.

Która z nich robi wokół siebie więcej szumu, lepszy image.

Więcej szumu robi zapewne Doda, ale ani jedna ani druga nie mają dobrego image... ==

Obie mają talent?

Może mają, ale według mnie go nie wykorzystują.

Ani to, ani to.

Kogo bardziej lubicie? kogo da się bardziej lubić?

Piotra Rubika XD ... ale na poważnie, nie lubię obu, bo robią z siebie gwiazdy na siłę. Może prywatnie są całkiem spoko, ale tak ich nie znam...

Posted
Kto jest lepszy?

Pod jakim względem? Następne pytanie. xd

Kto robi lepszą muzę?

Słucham i tej i tej. ;P I na tym poprzestanę.

Która z nich robi wokół siebie więcej szumu,

Doda. To nie jest komplement w jej stronę.

lepszy image.

Bez komentarza obydwu.

Obie mają talent?

Nie zachowam się, jak większość zazdrosnych osób i nie powiem - nie, nie mają! Wg mnie mają. [na pewno większy niż taka Tola z Blog27.xd]

Nie skomentuję tego. Nie mnie to oceniać. ;P

Kogo bardziej lubicie?

Charakterem? Jednak Gosię. To media [albo np. Pudelek] robią z niej taką, jaką, myślę, że nie jest. Doda sama się na taką robi.

Eee. Zaraz mnie zjadą przeciwnicy Gosi. ;P

Posted

Bardziej lubię Gosię Andrzejewicz, za bardzo fajne piosenki, klase, że nie robi wokól siebie aż tyle szumu, za styl...

Doda ma tylko niektóre fajne piosenki...Zdecydowanie bardziej lubię Gosię Andrzejewicz...

Jesus_of_Suburbia
Posted

Myślę, że pod względem muzycznym Gosia i Doda to ta sama sieczka, więc nie będę się rozdrabniać. Odnoszę wrażenie, że w dzisiejszych czasach, w większości wypadków nie jest ważna muzyka, jaką się tworzy, jakie przesłanie ona niesie, tylko ile skandali się wywoła, jak wiele zamieszania wokół siebie zrobi. To się tyczy na pewno w szczególności Dody. Bo Gosia stylizowana jest na taką cnotkę. W sam raz dla 11-nastolatek (oczywiście nikogo nie obrażając...).

Bardziej lubię Gosię Andrzejewicz, za bardzo fajne piosenki, klase, że nie robi wokól siebie aż tyle szumu, za styl...

Okej-każdy ma swoje zdanie. Ale. Czy Ty wiesz, co to jest prawdziwa 'klasa'? Proszę, nie rób z Andrzejewicz divy polskiej piosenki, bo to niezwykle uwłaszcza prawdziwym damom polskiej muzyki. Nie wiem w czym przejawia się ta klasa Gosi? Że nie przeklina jak Doda, nie jest taka...hmm wyzywająca? Ale jest niezwykle sztuczna i nic ciekawego sobą nie reprezentuje. Za styl? Aaa no tak. Styl 'bazarowy' ostatnio w modzie.

Charakterem? Jednak Gosię. To media [albo np. Pudelek] robią z niej taką, jaką, myślę, że nie jest. Doda sama się na taką robi.

Jako czytelniczka Pudelka, do czego się przyznaję bez bicia, z dystansem podchodzę trochę do ich artykułów, bo nie są do końca obiektywne. Ale to nie o tym rozmowa. Moim zdaniem zachowanie Dody przynajmniej do czegoś prowadzi. Osiągnęła, to co chciała, jest jej wszędzie pełno, świetnie zarabia, jest 'jurorką' w programie telewizyjnym i reklamuje lody xD A Gosia? Rozumiem, że chce iść pokorną ścieżką, ale niedługo to się przestanie opłacać.

świat schodzi na psy..

"Razem z nim Ty, wierzysz mi? Policzone są Twoje dni"... I tak dalej :P

Doda ma głos, trzeba jej to przyznać. Szkoda tylko, że tak się zmarnował, na takich utworach...

Posted

Ani jedna, ani druga. Doda udaje głupszą, niż jest, żeby zrobić wokół siebie szum, jej styl może komuś się podoba, ale ja uważam, że jest przesadzony i nieco kiczowaty. A Gosi nie lubię, irytuje mnie, nie słucham jej. Śpiewa ciągle o tym samym, z tego, co zdarzyłam zauważyć, zanim nabawiłam się przez jej muzykę tików nerwowych :) O dziwo, przeszły mi, jak tylko muzyka ucichła :P

Nie przepadam ani za jedną, ani za drugą, ale gdybym była zmuszona którąś wybrać, to byłaby to Doda. Nie dlatego, ze ją lubię. Dlatego, ze bardziej denerwuje mnie Gosia :P

Posted

Obie są straszne, chociaż wolę Dodę, Andrzejewicz jest sztuczna, bardzo denerwująca. Podoba mi się głos Dody, ale właściwie, to i tak jej nie lubię. Po prostu jest trochę mniej żałosna od Gosi.

Posted
Kto jest lepszy?

Że co proszę? Lepszy tzn. smaczniejszy? =.= Litości.

Kto robi lepszą muzę?

Na to pytanie potrafię odpowiedzieć. Doda. Tak, Doda robi lepszą muzę. Nie takiej, której dałoby się słuchać, ale lepszą. Piosenki Andrzejewicz to jedno wielkie smętne wycie niczym wilk do księżyca. I kretyńske teksty o miłości.

Doda. Bez wątpienia. To, co robi ta kobieta, by ją zauważono przechodzi ludzkie pojęcie.

Obie mają talent?

Nie. Talent ma tylko Doda. I całkiem niezły głos. Szkoda tylko, że się marnuje.

Doda ma swój styl, co prawda tragiczny, ale go ma. Andrzejewicz ubiera się w to, co jest modne, nawet jak w ogóle do niej nie pasuje. Klasy brak.

Kogo bardziej lubicie?

Nie lubię żadnej z pań.

Posted

Nie słucham piosenek żadnej z wokalistek, zwyczajnie nie trafiają w mój gust. Ale nie mnie oceniać, czy są 'puściutkie i głupiutkie' jak to ktoś wyżej ujął, czy wartościowe. Szczerze? Nie interesuje mnie to.

Więcej szumu? Gosia Andrzejewicz w porównaniu do Dody jest szarą myszką, więc logiczne iż ta druga wzbudzi więcej kontrowersji, więcej będą o Niej pisać, mówić. A więcej zainteresowania to więcej pieniędzy.

Talent? Nie wiem, nie mnie oceniać, bo to nie moje 'klimaty'.

Czy je lubię? Nie znam osobiście, więc wypowiedź uważam za zamkniętą.

Posted
Moim zdaniem zachowanie Dody przynajmniej do czegoś prowadzi. Osiągnęła, to co chciała, jest jej wszędzie pełno, świetnie zarabia, jest 'jurorką' w programie telewizyjnym i reklamuje lody xD A Gosia? Rozumiem, że chce iść pokorną ścieżką, ale niedługo to się przestanie opłacać.

piosenka Andrzjewicz reklamuje wodę mineralną ;)

zgodzę się z poprzedniczkami. Doda ma głos, ale beznadziejne piosenki i idiotyczny śmiech.

Gosia - ani głosu, ani talentu, ani tym bardziej czegokolwiek do zaprezentowania.

żadnej z nich nie słucham.

Jesus_of_Suburbia
Posted

Uuu widocznie oglądam za mało telewizji ^^ Aczkolwiek ten drobny fakt nie zmienia tego, że Doda jest lepszym towarem do reklamowania, a nawet do 'eksportu' niż nijaka Gosia.

Posted

Zdecydowanie Doda. Gośka jest żałosna i gwiazka na jeden sezon.

Posted
Kto jest lepszy?

Ani jedna ani druga. Chociaż Gośka spiewać nie umie...więc jeśli już miałabym wybrać to Doda...

Kto robi lepszą muzę?

Gośka spiewać nie umie...więc jeśli już miałabym wybrać to Doda...

Która z nich robi wokół siebie więcej szumu, lepszy image

Doda robi zdecydowanie więcej szumu.

Obie mają talent?

Nie, jeśli już to Doda ma dobry głos.

Gosia klasa?

buhahahah XD Klasa...ciekawe gdzie :lol:

Kogo bardziej lubicie?

Ani jedną ani drugą. Nie słucham takiej muzyki.

Posted

doda przynajmniej śpiewać umie, więc z dwojga złego ona. ale obie są żałosne, a od nowości serwowanych na ich temat robi się mdło.

doda mogłaby się zająć śpiewaniem, zarzucić ten szum, czego oczywiście nie zrobi, oduczyć się tego wulgarnego zachowania i mówienia, ubierać się bardziej jak piosenkarka, mniej jak striptizerka, i w ogóle ah no.

a gosia niech wraca skąd przylazła, bo o niej nie umiem powiedzieć ani jednego dobrego słowa, nie dość że nie umie śpiewać, ubiera się jak zdechła mucha, to jeszcze robi z siebie divę.

Popsuta_Spinka
Posted

Obie są głupie. Obie mają głupie piosenki. Doda ma lepszy głos. Żadnej nie lubię.

• 4 weeks later...
Posted

Powiem krótko - z Dody od czasu do czasu mogę się pośmiać, ale żeby słuchać jej utworów... nie stać mnie na to :P

Jeśli chodzi o Panią Gosię, to naprawdę mi jej żal. o_O

Posted

według mnie to i doda i ta andrzejowiczówna to jedno wielkie dno, i to jest żadna muzyka, więc powiem szczerze, ze nienawidzie ich obu (; hah

Posted

I Doda i Andrzejewicz są żenujące.Muzyki dobrej nie robią ale za całokształt wybrał bym Dode.

amethyst_fatale
Posted

Jeśli mam wybierać to zdecydowanie wolę Dode, która posiada chociaż fajny głos i to ona zdecydowanie robi więcej szumu koło siebie. Gosia -styl ? szum ? -nie zauważyłam

Posted

zadna;]

Malinowa_521
Posted

Nie przepadam z obiema Paniami.... Ale jak już to wolę Dode ona chociarz umie śpiewać... A ta Gosia... Ma jakieś durne bezsensowne pioseneczki...