Jump to content

Umieszczacie swoje fotografie na portalach internetowych?

Tu-ka9872

Recommended Posts

Heh. tak sie zastanawialam czy jest tu ktos kto interesuje sie fotografia i umieszcza te zdjecia na jakims portalu... Prosze sie pochwalic :D

Heh no wiec ja interesuje sie fotografia, moje zdjecia nie sa specjalnie wyjatkowe ;) ale bardzo lubie to robic :P Niedlugo moja galeria sie powiekszy opublikuje ja ;)

Gossiacczek

Ja kocham robić zdjęcia ale nigdzie ich nie zamieszczam.... no może na fbl ale to tylko jak na fotkach ktoś jest.... dawno nie miałam czasu fotografować krajobrazów....

Ja kocham robić zdjęcia ale nigdzie ich nie zamieszczam.... no może na fbl ale to tylko jak na fotkach ktoś jest.... dawno nie miałam czasu fotografować krajobrazów....

Ja rowniez ;dd Umiescilam tam zdjecia zwykle i niezwykle ;) Czesto po prostu z wycieczek lub mnie i moich przyjaciol ;) Ale Mysle ze najwazniejsze ze lubie to robic ;) bede sie rozwijac;dd

• 5 months later...

Fotografia to ja.

nieproporcjonalna.digart.pl

tam zamieszczam zdjęcia. jedna z dwóch rzeczy ktore kocham w swoim życiu.

Fotografia to ja.

nieproporcjonalna.digart.pl

tam zamieszczam zdjęcia. jedna z dwóch rzeczy ktore kocham w swoim życiu.

Najbardziej podoba mi sie "Malefica...?"

• 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Odświeżajac temat,mam pytanie,czy ktos z Was podziela moje zainteresowanie i zbiera,kolekcjonuje takie profesjonalne jak te w magazynie National Geographic ?

• 2 years later...
  • 2 weeks later...

Nie jestem żadnym maniakiem fotografii, ale na wiosnę albo w lecie lubię pobawić się aparatem i soczewką do makro.

Od czasu do czasu wrzucę coś na swojego tumblra, ale raczej w roli dopełnienia jego treści, nie uważam, żeby moje zdjęcia same w sobie miały jakąś wartość artystyczną, chociaż niektóre są całkiem miłe dla oka.

• 5 months later...

Ja pstrykam, nawet bardzo dużo, bo się tym interesuję, aczkolwiek nigdzie ich nie umieszczam. Nie czuję jakiejś takiej potrzeby. Ktoś wie, że pstrykam, i chce zobaczyć, to okej. Jak potrzebuję czyjejś opinii, to pokazuję. A jak nie chcę to nie. Może kiedyś się odważę i wrzucę coś na forum:)

• 10 months later...
yiliyane

W przeszłości publikowałam swoje fotografie na (nieistniejącym już) portalu dla młodzieży oraz na deviantArt. Obecnie nie publikuję niczego, konto na dA też już wyczyściłam kilka dobrych lat temu. Nosiłam się z zamiarem opublikowania na próbę kilku swoich zdjęć tu na forum, w dziale Wasza twórczość, ale zabierałam się do tego jak pies do jeża i nic z tego nie wyszło xD Może w przyszłości jak będę mieć trochę czasu, to w końcu to zrobię ;) Głównym moim planem co do zdjęć (też "robię" to od paru ładnych lat) jest jednak wywołanie najlepszych moich fotografii i umieszczenie ich w specjalnym albumie.

Kerosine

W czasach gdy prowadziłam jeszcze swojego leśnego bloga na Tumblrze [co ciekawe nadal istniejącego, mimo że już od dawna go nie aktualizuję, a i z samym portalem na przestrzeni wieków mogło stać się wiele] opublikowałam na nim trochę zdjęć swojego autorstwa wpasowujących się w tematykę tej zdecydowanie najbardziej udanej i ulubionej ze wszystkich moich kreacji. Stronkę można znaleźć tutaj, a same zdjęcia tu [część z nich zamieściłam również na forum] =)

michaelowax3

Od paru lat wrzucam zdjęcia na instagram. Amatorska fotografia ale nazbierało się tego już trochę. W sumie jest to jedyne miejsce gdzie je umieszczam. Biorąc pod uwagę fakt, że szybko coś porzucam powinnam się z tego cieszyć, o. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Najnowsze posty

• Kerosine
      Dopóki nie nabędę krajalnicy z prawdziwego zdarzenia [elektrycznej; do obróbki nie tylko pieczywa, ale również serów i wędlin] zdecydowanie myślę, że może mi się przydać:
    • Kerosine
      Wciąż pamiętam ich smak i nadal uważam je za wyborne [przynajmniej te, z którymi osobiście miałam do czynienia, czyli wspomniane cytryna i wanilia z Riansa], obecnie już ich jednak nie jadam. Coś, o czym nie wspomniałam w cytowanym poście - sprzedawane są niestety w bardzo małych opakowaniach i ich cena jest dość wysoka  Nie kojarzę obecnie w ogóle tych ehrmannowych skyrów [natomiast lubię od czasu do czasu szarpnąć się na ich proteinowy deser budyniowy]  Jogurt tego typu z Biedronki zaś faktycznie jest świetny i w wariancie naturalnym gości na moim stole zwykle kilka razy w tygodniu [często jako wsad białkowy do koktajlu], ciekawą propozycją o wyjątkowo niskiej zawartości cukru i kaloryczności - nawet jak na ten produkt - są również skyry owocowe z Lidla. Nie ograniczam się jednak wyłącznie do najzdrowszych wariantów omawianego nabiału, jego waniliowa wersja jest zanadto pyszna i wybaczam jej większą ilość cukru ^^ Często piję również rozmaite inne jogurty i napoje mleczne o dużej zawartości białka. BIO jak BIO, fajnie jeśli możemy sobie na nie pozwolić i jest - łatwo - dostępne, obecnie polecam jednak i sama zresztą stawiam przede wszystkim na dowolny jogurt naturalny o najprostszym możliwym składzie [bez mleka w proszku chociażby] uzupełniony świeżymi owocami i ewentualnie innymi dodatkami. Bardzo dobra [najlepsza?] propozycja z tego segmentu to także faktycznie... ... probiotyki.
    • WszyscyZginiemy
      Najczęściej impulsywnie kupuję takie produkty, które chociaż używam, to bym się bez nich obeszła - głównie kosmetyki. Lub nie tyle zapomniane, a nadal czekające cierpliwie na swoją kolej XD - książki. A porozrzucane po kątach, szafkach i pudełkach leżą przybory plastyczne, których chciałam spróbować ale nie spróbowałam, przyzwyczajona do swoich starych kredek - jak np. pisaki akwarelowe. Takie zakupy jak te ostatnie zdarzają się bardzo rzadko, a właściwie zdarzyły się zaledwie kilka razy.
    • WszyscyZginiemy
      Moje pierwsze imię jest efektem kompromisu między obojgiem rodziców, zaś drugie jest po dziewczynce, którą mama się opiekowała jako niania jak sama była młodsza.
    • WszyscyZginiemy
      Nie zauważyłam, że już dawno wyszedł nie tylko 2 sezon, a nawet 3... i 4... i 5.  I właśnie zaczęłam te ostatni. Ogólnie świetne anime dla fanów show kulinarnych.
  • Recent Status Updates

• Kerosine

Kerosine

Z okazji dzisiejszego święta - ku przypomnieniu, że pokochanie drugiego człowieka [przynajmniej tym zdrowym rodzajem miłości] jest niemożliwe bez uprzedniego przynajmniej zaakceptowania i uszanowania samego siebie, a każdy z nas już na starcie jest kompletną całością, nie zaś czyjąkolwiek połówką 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak bardziej...
      Zimowo. O.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Kerosine

Po co Kubusiowi Puchatkowi koszulka skoro i tak latał bez gaci?
      · 1 reply
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Od 3 dni masz AWIZO do odbioru na poczcie!! :[ 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

środa dzień mleka i mioda
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane