psychol

Książka, którą aktualnie czytasz

6283 postów w tym temacie

Mi wpadła w oko i ręce ;) książka Wrońskiego. Ostatnia z serii, ale nie przeszkadza w czytaniu. Lekka, wciągająca, dobrze napisana ^^ No i humor Zygi jest w moim guście :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moja dziewczyna lubi kryminaly, myslisz ze jej sie spodoba? szukam jakiegos na jej imieniny

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja aktualnie czytam książkę Bryan'a Bruce'a "Jezus dowody zbrodni". Jest to bardzo ciekawa książka, która pokazuje życie Jezusa od strony historycznej, nie religijnej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rozmowy-z-katem-b-iext43240713.jpg

Lubię wracać do tego, co dane mi już było kiedyś przeczytać. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 8.05.2017 at 21:08, Pawello napisał:

moja dziewczyna lubi kryminaly, myslisz ze jej sie spodoba? szukam jakiegos na jej imieniny

Kurde, to ciężko stwierdzić. Nie jest to typowy kryminał. Główny bohater, to, że zacytuję "....ten oficer inspekcyjny z oczami czerwonymi od wódki lub niewyspania, z nieogoloną i zmiętą mordą bandyty..." Także specyficzny komisarz. Ale jeśli lubi historię, ładny język, ciekawe sprawy, humor i wyraźne charaktery, to jest rzecz dla niej. Czas Herkulesów to ostatnia z serii, ale której byś jej nie podarował, to może spokojnie czytać. Każda o innej sprawie.

A jak jej się spodoba to będziesz miała 9 imienin z rzędu z głowy ;P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ona lubi tekie "szerlokowe" klimaty, ma oryginalne poczucie humoru.. moze jej sie spodobac. dzieki!!! sam też przeczytam przy okazji, moze zaczne z kryminalami w koncu :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

okladka-950.jpg

Po ponad pół roku, jakie upłynęło od premiery albumu myślę, że już najwyższa pora się z nim zapoznać ^^

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz