• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online (See full list)

• Shady-Lane90
    • dohturka
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
    • Shady-Lane90
      Co Was wzrusza?
      Najbardziej to chyba ludzkie i zwierzęce cierpienie.  Ale czasem także muzyka.
    • Shady-Lane90
      Czy lubicie swoje rodzeństwo
      Mam starszego brata. Nasze stosunki układają się różnie. Raz jest lepiej, raz gorzej - jak to zwykle bywa między rodzeństwem.  Kiedy byliśmy młodsi to kiepsko się dogadywaliśmy. Różnica wieku robiła swoje. 6 lat to zdecydowanie zbyt dużo. Aktualnie żyjemy na stopie kumpelskiej, jednak nie jesteśmy nie wiadomo jak blisko. Czy lubię swojego brata? Tak. Powiem więcej - kocham go. W końcu to mój brat  
    • Kerosine
      Dzień dobry :)
      Witaj, dohturko =) Twój nick kojarzy mi się nieodparcie z daturą, a to dobre skojarzenie [przynajmniej dla mnie]. Przybliżysz troszkę bardziej swoją osobę tym, którzy nie byli na zlocie? Mam tu na myśli przede wszystkim zainteresowania: książkowe, muzyczne, filmowe. Baw się dobrze na forum!
    • Shady-Lane90
      O czym teraz myślisz?
      Grypa zaczyna mnie już męczyć. Straciłam głos. A płuca to niedługo chyba wypluję. Kaszel oskrzelowy jest naprawdę bardzo męczący. 
    • Shady-Lane90
      Szczepienia
      Był już temat o tym, że szczepionki zawierają rtęć itp.. Nie znalazłam jednak tematu odnoszącego się do tego, jaki jest Wasz stosunek do szczepień. Jesteście zwolennikami, czy raczej przeciwnikami? Czy przeszliście wszystkie obowiązkowe szczepienia? Czy Wasze dzieci również je przeszły/przejdą? Ciekawi mnie Wasza opinia, a więc zapraszam do dyskusji. Osobiście przeszłam wszystkie obowiązkowe szczepienia. Jeśli będę matką - moje dzieci również będą szczepione na wszystkie choroby z list
  • Recent Status Updates