• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online (See full list)

• Shady-Lane90
    • Lina_Evi
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
    • Shady-Lane90
      Co aktualnie porabiacie?
      Uwielbiam Gosię.  Przeszła samą siebie. Nie mogę przestać się śmiać:    
    • Kerosine
      za czym tęsknisz?
      ... za czasami, kiedy tłumacze książek [bynajmniej nie tylko literatury pięknej] pozostawali w większym stopniu zrośnięci z językiem polskim oraz autentycznie chciało im się dokonywać przekładów w sposób uwzględniający specyfikę i piękno mowy ojczystej jako słowiańskiej. Te wszystkie kalki językowe rażące swoją dosłownością oraz drętwy styl obecne na porządku dziennym i trafiające się nawet w publikacjach wydawanych na najwyższym poziomie... no, ale to zapewne kolejny skutek uboczny przyspieszon
    • Bloody.
      Czy życie w obecnych czasach jest łatwe?
      Nie mierzmy swoją miarą ludzi z przeszłości. Nie mieli takiej technologii owszem, ale skąd mogli wiedzieć, że z nią żyje się lepiej? Jak człowiekowi nie pokaże się, że coś może mieć to nie odczuwa potrzeby posiadania tego bo o tym nie wie. Prawa kobiece? I do czego nas to doprowadza? Kobiety nie wiedzą kim są, mężczyźni też są zagubieni. Kobiety chcą być bardziej męskie i ciągle chcą więcej i więcej. Straszne to jest. Ludzie są zagubieni. Będzie coraz gorzej przecież. Całe te media, ko
    • Martusiaaaaaa92
      Czy lubicie swoje rodzeństwo
      Tak. Mam starszego o 7 lat brata. Co prawda w dzieciństwie różnica wieku sprawiała, że czasem trudno nam się było dogadać, ale dziś nie ma żadnego problemu z tym. Nieczęsto się widujemy (obydwoje założyliśmy rodziny i wyprowadziliśmy się z domu rodzinnego), ale utrzymujemy kontakt dzwoniąc do siebie i wysyłając sobie pocztówki.
    • Bloody.
      Czy są gdzieś jeszcze wartościowi faceci?
      A ja bym zapytała: czy są gdzieś jeszcze wartościowe kobiety? 
  • Recent Status Updates