psychol

Książka, którą aktualnie czytasz

6289 postów w tym temacie

Tak, wiem że to może byc dla niektórych temat zbyt trudny, jednakże proszę o powage i skupienie [nie mniejsze niż w WC].

Zatem, książką którą teraz/ostatnio czytacie/czytaliście, to ?

Ja obecnie jestem w trakcie czytania książki pana Rupert'a Butler'a pt. "Gestapo".

Książka opowiada o powstaniu tejże formacji, jak i strukturach panujących wewnątrz, zbrodniach itp.

W książce znajduje się wiele niepublikowanych zdjęc.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obecnie po raz trzeci czytam: Dan Brown "Cyfrowa Twierdza"

Bardzo wzięła mnie ta książka za pierwszym razem, drugim i nadal mi się podoba ;-)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eh...teraz czytam Kamienie na szaniec :/ bo lektura :/ a wcześniej czytałam Dzieci z dworca zoo

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualnie czytam "Atramentowe serce", które ledwo wyłapałam w bibliotece. Coś cudownego! Lekka baśń dla wszystkich.. :wink:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Harlan Coben "Nie mów nikomu" - czytałam po raz drugi świetnia książka :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualnie czytam "Syzyfowe Prace", i muszę przyznać, iż ksiązda jako jedna z nielicznych - wciągneła mnie! :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

'poczwarka' Dorota Terakowska...

Najsmutniejsza książa jaką czytałam.. Opowiada o uposledzonej dziewczynce i jej rodzicach...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Dziady" Mickiewicza, wszystkie czesci... juz za rok matura :/

A w miedzyczasie "Zahir" P.Coelho

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Przedwiosnie" S. Zeromskiego, wlasnie skonczylem sluchac lektora i ide spac :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
'poczwarka' Dorota Terakowska...

Najsmutniejsza książa jaką czytałam.. Opowiada o uposledzonej dziewczynce i jej rodzicach...

Czytalam. Rzeczywiscie bardzo smutna, ale godna polecenia.

Teraz czytam "Proces" Franca Kafki - lektura, a w miedzyczasie "Jesienna miłość" Nicholas'a Sparks'a <- taka lekka ksiazka dla relaksu :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podstawy Elektrotechniki cz1. Umiem rysunek techniczny. eh. na nic innego czasu nie mam..

Do tego z gazetek Młody Technik, tradycyjnie od 3 lat Chip

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Harlan Coben "Nie mów nikomu" - czytałam po raz drugi świetnia książka

Czytałam to! Jedna z tych książek od których nie mogę się oderwać. Odłożyłam ją dopiero po przeczytaniu :wink:

A teraz przeszłam do "Atramentowej krwi", drugiego tomu baśni o Atramentowym swiecie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
"Pieśń Susannah", tom szósty cyklu powieści Stephena Kinga pt. Mroczna Wieża.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mroczna_Wie%C5%BCa

tu macie link, poczytajcie sobie. ja od siebie napisze, ze to naprawde genialne dzielo, a ze nie mam weny, to musi wam tyle wystarczyc.

Genialne, tylko beznadziejnie sie konczy :evil:

Ja czytam Kinga "Czwarta po polnocy". Dobra

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm czytałem tę książkę w wakacje, a teraz jakoś o niej zapomniałem a więc "Tomasz Pacyński - Wrota Światów t.1 Zła Piosenka" oraz będę musiał czytać "Pana Tadeusza"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lśnienie - Stephena Kinga

Zabrałem się na początku wakacji, a jeszcze nie skończyłem :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja sobie wypożyczyłem książkę "My, dzieci z dworca ZOO" ponoć książka super, oparta na faktach :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Klątwa siedmu kościołów"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualnie książka od matematyki bo jutro klasówkę mam, a w najbliższych dniach biorę się za dziady cz. IV :/ .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Pani Jeziora" piąta część sagi o Wiedźminie. ;-)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyjaciółka polecała mi książki Cliva Cusslera, więc będąc w bibliotece wczoraj pokusiłem się na wypożyczenie czegoś tego właśnie autora. Padło na "Cerbera". Dziś w nocy zasiądę do książki i zobaczymy czy naprawdę warto było.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualnie jestem wolny od książek ale na celowniku widnieje dzieło pt. "Zielona Mila". ;p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakiś czas temu zacząłem czytać "Milczenie owiec", ale kontynuacje lektury uniemożliwiła mi Pani od polskiego zasypując nas pasjonujacymi lekturami pokroju "Dziady cz.III". W dodatku jej sprawdzenie czy czytałeś lekture wygląda tak, że daje Ci fragment tekstu i brakuje jednego wyrazu i masz go uzupełnić z głowy...SIC!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Ostatnie aktualizacje statusu

• zartyzartami  »  Nineku

yy prowokacja bo co??? 
      · 5 odpowiedzi
    • evances  »  Kamineko

Żyje czy nie żyje?! 
      · 0 odpowiedzi
    • Piotrz

"Są takie piękne chwile, w których nawet najbardziej lewicowych polskich komentatorów rzeczywistości krew zalewa od realizacji ich własnych poglądów. Na przykład jak dziewczyna z Polski walczy i oczywiście przegrywa walkę o medal olimpijski z mężczyzną z RPA, który uważa się za kobietę".
      · 1 odpowiedź
    • evances

Panie i panowie
      Są tacy co stają na głowie
      Tak jakby wszyscy byli w zmowie
      Do czasu aż sobie jeden z drugim uzmysłowi
      Jacy oni wszyscy są małostkowi
      Aż rzygać się chce
      Ten kto to wie kurwa
      Życie upstrzone jak gołębim gównem
      Bulwar
      Zrobi tak jak ja
      Pójdzie własną drogą
      Prócz cienia
      Nie ma ze mną nikogo
      · 3 odpowiedzi
    • Borowy

Znalazłem dziś przez przypadek coś co nazywa się witarianizm i jak rozumiem, weganizm, wegetarianizm itp. to przy tym odpadam.

· 7 odpowiedzi