Jump to content

Mój największy koszmar

ofiaralosu

Recommended Posts

Posted

W szkole tylko w piątek nie mam matematyki.Przez 4 poprzednie dni w tygodniu na tej lekcji po prostu drżę ze strachu.Odliczam każdą minutę do dzwonka.Trzęsą mi się ręce i boję się, że będę musiała iść do tablicy.Raz o mało nie zemdlałam w ławce.Najgorzej jest, gdy już jestem przy tablicy.Jestem przerażona, że popełnię jakiś błąd, i klasa mnie wyśmieje.W sumie, to jestem właśnie przerażona klasą, a nie nauczycielką która jest bardzo surowa.Z matematyki na koniec roku i półrocze zawsze mam 2 lub 3.To najgorszy przedmiot dla mnie.

Co robić? Nie wytrzymam tego psychicznie.Odliczam każdy tydzień, każdy dzień, modlę się, żeby nauczycielka nie przyszła do szkoły.Już tak dłużej nie pociągnę.

Już jutro szkoła i 45 minut matematyki.

Nie wiem co robić.

Posted

Ja zawsze mówię głośno, że nie umiem, może Twoja klasa jest inna, ale nie możesz się jej bać ! U mnie nikt nie umie matmy perfekt - mam lepiej. Fakt ! Ale przede wszystkim nie boj się ! Co oni ci zrobią - nic ! Powiedz głośno "Nie umiem" i już ! Nauczycielka Ci wytłumaczy, zrobisz zadanie i siadasz i następny do tablicy :D To nie wstyd ! Pamiętaj ! A odliczać minuty do dzwonka nadal możesz :wink: tylko bez nerwów. A i jeszcze mów na prawo i lewo nie umiem matmy wszyscy przyzwyczają się i na lekcji będą już wiedzieć ze czegoś nie umiesz. Może Ci się to nie spodoba, ale u mnie działa ~! :D

Posted

Tak tylko jak powiem nie umiem to ona mi coś zacznie tłumaczyć a ja nic nie zrozumiem bo będę cała w nerwach :(.A poza tym jak powiem to cały czas będą się ze mnie śmiali ludzie z klasy i mnie poniżać będą (niektórzy).

Poza tym i tak nigdy nic nie zrozumiem z matematyki, jedyne lekcje na których się nie boję to takie na których piszę sprawdzian przynajmniej wiem że mi nic nie grozi.Albo jak mam w szkole szczęśliwy numerek (10) to wiem że wtedy nie może mnie wywołać.Ale tak to nie wiem co robić.Może lepiej jak pewnego dnia zemdleję przynajmniej mnie lekcja ominie. :cry: :cry: :cry: :cry:

Posted

To jest myśl ! U mojego kolegi mamy była dziewczyna, która mdlała na zawołanie i pól lekcji ich omijało :D No, ale wiem tyle ze na pewno nie powinnaś się przejmować kolegami z Twojej klasy. Jak są tacy mądrzy niech Ci wytłumaczą. Nie wiem może do nauczyciela z tym idź, żeby Ci wyjaśnił poza lekcją, albo załatw sobie korepetycje. W każdym razie wiem, że nie możesz się narażać na taki stres !

Posted

Nikt nie jest doskonały, czasami mnie skęca z własnej głupoty. Też nie na widzę matmy i jeszcze fizyki i geografii i paru innych przedmiotów, ale nikt nie jest doskonały...!

Posted

Ja także wiem to, ale niestety - choćbym nie wiem jak się uspokajała (nic mi się nie stanie, pośmieją się i im przejdzie, itd.) - nerwy robią swoje.

Posted

w której jesteś klasie ? Bo ja z wiekiem, choć latek mam nie dużo, bo "aż" 13, pozbyłam się strachu/wstydu przed klasą i nauczycielami nie wiem tak jakoś samo przeszło :?

Posted

13 tyle co ty...

Posted

No to Cie nie mam jak opcieszyć :( No ale ten stres... ehh pamiętaj chłopcy są opóźnieni 2 lata w rozwoju :wink: więc zawsze (jakby się śmiali ) już wiesz dlaczego :D No cóż życzę powodzenia,będzie dobrze i nie denerwuj się tak, bo naprawdę coś ci się złego stanie ;*

Posted

o jaaa ja tez nie trawie matmy :P

od 2 gimnazjum mam 2 i zyje :D

znam ten stan bo mialem tak samo...zawsze sie zastanawiam czemu np biologia leci tak szybko a matma sie ciagnie...dlatego ze matma nie jestem zainteresowany ;] postaraj sie wziasc na luz i skup sie na lekcji to szybko minie ;]

I pamietaj ze stres skraca zycia a przeciez wszyscy chcemy zeby tak wspaniala i piekna dziewczyna jak Ty zyla baardzo dlugo :D

chopacy sa opóżnieni 2 lata w rozwoju wiec zawsze (jakby sie smiali )

tylko że ostatnio...przynajmniej ja zauważyłem że to dziewczyny są opóźnione i niestety co raz głupsze ;/ (oczywiście nie wszystkie) W tych czasach ciężko trafić na fajną i NORMALNĄ dziewczynę...(wnioskuje to z życia w moim "mieście".)

Zreszta nie ma tak nigdzie ze tylko chlopaki sie smieja...dziewczyny chetnie sie przylaczaja ;]

Posted

No ale Masson my mamy to udowodnione naukowo ! Ale masz racje znam wytapetowane słodkie idiotki, ktore myślą o kosmetykach i chopakach (tylko) :D

Posted

cieszę się że przyznajesz mi rację :D wkońcu facet zawsze ma racje :D

idjotki

idIotki :P

ej a wogole jak tak sie stresujesz matma to przed lekcja mocno zaciskaj kciuki....tak podobno powinny robic osoby zestresowane. A dowidzialem sie tego na warszatach psychologicznych ;p

Posted

U mnie jest nieco inaczej. No nikt się matmą nie przejmuje, nikt jej po prostu nie umie. Nikt się z nikogo nie śmieje ! Dziwne ze z ofiarąlosu mamy po 13 lat a różnice w poglądach naszych rówieśników są takie wielkie. I to nie prawda, że chłopacy maja ZAWSZE racje ! :P

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• rotting_humanoid
    • Wulf
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Kerosine
      Dziecko
    • Martusiaaaaaa92
      Nie pochwalam związków osoby dorosłej z dzieckiem.
    • Nieprzenikniona
      Nie zrobiłabym czegoś takiego. Tak postępują wg mnie osoby, które nie potrafią omówić problemu, tylko chcą naokoło coś załatwić. Człowiek się powinien uczyć na błędach.
    • Kerosine
      W dniu dzisiejszym nasze forum postanowił - tym razem już na dobre - opuścić @intodecay00. Nie upoważnił mnie do podania przyczyny, podkreślił natomiast, że opublikowanie niniejszego postu jest dla niego niezwykle ważne i wydatnie ułatwi mu wytrwanie w postanowieniu. Na pożegnanie z Wami przesyła poniższy utwór:
    • dannonka
      W końcu skończyłam pisać pracę magisterską. Wysłana do promotora, teraz niech się dzieje wola nieba - teraz zamierzam przez kilka dni odpoczywać  
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      patolove