Jump to content

testy gimnazjalne 2008

ada88

Recommended Posts

Posted

co sadzicie jakie waszym zadniem były probne testy gimnazjalne (tegoroczne)? łatwe,trudne? na ile pkt je napisaliście?

Posted

Heloł, testy są w kwietniu!!!

Posted

Aadek No heloł, pytanie jest o próbne.

Próbne mam 7.03 i mam nadzieję, że dość mi pójdzie, ale raczej bardziej jestem nastawiona na to, żeby bardziej sobie poradzić na tym już w kwietniu ;d a ten to tylko taka powtórka.

Posted
Aadek No heloł, pytanie jest o próbne.

Ale heloł, post był edytowany i wcześniej raczej nie było, że próbne. Dobra, nieważne.

Posted

wydaje mi się, że nie należałay do łatwych. A na ile napisałam to nie mam pojecia, nie mieliśmy wyników jeszcze.

Posted

A ja na próbnym napisałem na 46 pkt., ponoć był trudny :P

Posted

tak 46 ale z czego? humanistyczny czy mat-przyrodniczy?

Posted

ja miałąm 62... no polski jeszcze ujdzie ale mat-przyrodniczy masakra..

Posted

nie miałam próbnych jeszcze będę miała za dwa tygodnie.

Z polaka mi pójdzie na pewno bdb , bo ja co miesiąc piszę takie próbne testy, ale z matematyczno-przyr. słabiutko. :|

Posted

Humanistyczny prościuteńki i raczej wszystko mam dobrze (nie wiem jak otwarte) a mat-przyrodniczy tak trudny, że jak go zobaczyłam wybuchnęłam śmiechem(nie moja wina, że w ten sposób reaguje na stres). A wyniki za 2 tygodnie.

Posted

51... pisałem z 38 gorączki

Posted

nie miałam jeszcze wyników z próbnych.. Human ok.. ale mat przyr.. TRAGEDIA!!

Posted
Heloł, testy są w kwietniu!!!

Probne testy juz byly ;p

Posted

Głupie były i już ;P

Posted

ja mam w ten czwartek i piątek.. nie wiem ,robiąc przeróżne testy... human naprawdę da sie napisać bez niczego na co najmniej 30 coś punktów,ale biologia i reszta to tragedia.

Posted

Nie mamy jeszcze całych wyników. Nam w szkole PO FAKCIE powiedzieli, że za to będą oceny na nowy semestr. Suuper, nikt się nie przykładał, bo myśleliśmy, że to będą TYLKO próbne. Gdyby nam powiedzieli, że za to będzie ocena, to bym ja przynajmniej się przyłożyła to tego trochę. A tak mam za to: 2 z geografii i 2 z matmy. Tylko tyle narazie wiem.

Polski był spoko. Nawet. Ale m - p. ech.. G

Posted
Posted

Oglądałem te testy, i muszę przyznać że był to ten sam poziom co dwa lata temu :)

W sumie co roku jest to samo... Nie ma się czym przejmować większość uczniów zostaje przyjęta do szkoły, do której sobie życzy.

Posted
Oglądałem te testy, i muszę przyznać że był to ten sam poziom co dwa lata temu :)

W sumie co roku jest to samo... Nie ma się czym przejmować większość uczniów zostaje przyjęta do szkoły, do której sobie życzy.

wiesz nie byłabym tego taka pewna.

zalezy jaka szkoła ma jakie wymogi, a jeśli nie jesteś na jej poziomie to cię nie przyjmą.

wrr. jesli wy tak piszecie ze te matem. są takie trudne i beznadziejne, to ja nie wiem co będzie z tym głównym :crazy: chyba nie dam rady kur ... ;|

Posted

tala, przeważnie jest tak, że próbne są trudniejsze, więc się nie przejmuj ;) ^^

Posted
A ja na próbnym napisałem na 46 pkt., ponoć był trudny :P

tak 46 ale z czego? humanistyczny czy mat-przyrodniczy?

Humanistyczny. Z mat-przyr 36 :D

Posted

U nas humanistyczny wypadł GORZEJ! wszystko za tą sprawą, że mamy taką nauczycielkę jaką mamy ;) Pięknie nas sprawdziła

Punkty to mi obcięła za to, że najpierw napisałam rozprawkę ołówkiem, a potem zmazałam :crazy: i takie tam inne pierdoły. Wszyscy normalnie wścieklizny dostali ;)

Z matmy było U MNIE o 10% więcej

Posted

dziś miałam test z humana.. rozprawka o powołaniu itd,ogłoszenie no i reszta.. proste ;)

Posted
rozprawka o powołaniu

Fajny temat :)

Ja miałam testy próbne jakiś czas temu, łącznie 59 punktów. Zadowolona ? Nie. Jak zwykle humany mogłam napisac lepiej, a matma nic w tym dziwnego, nauczyciel jak nauczyciel jego się nie wybiera ;)

Posted

wiesz. to zależy.. każda szkoła ma testy próbne w innym terminie no i inne testy własciwie. ;p wiec trudno powiedziec. ja moge powiedziec ze z humana jestemz adowolona - 40 pkt. ale z mat-przyr - 35 pkt. mogłoby być lepiej. ale pocieszam sie tym ze ta są próbne, moze na tamtych drugich pojdzie lepiej. ;D

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• Nieprzenikniona
  • Najnowsze posty

• wardrum
    • Kerosine
      Spełniona [w pewnym sensie]. Właśnie na taką pogodę czekałam przez cały rok i marzyłam podczas okrutnej zimy.
    • yiliyane
      Nie, to problem, który jest w niej. Ona nie boi się seksu przez Ciebie. Oczywiście to wpływa na waszą relację, ale myślę, że ona najpierw powinna przejść przez terapię indywidualną, a dla par ewentualnie później - zależnie od tego co powie jej terapeuta i jakie będą efekty terapii.
    • Kerosine
      ... mnie m. in. dostać się w końcu do mecenasa [choć zapomniałam wziąć dla niego czekoladę, ech, musi poczekać do przyszłego tygodnia] oraz wysiać czekający już na to od nieprzyzwoicie długiego czasu jęczmień dla kotów [mam tylko nadzieję, że poprawnie zastosowałam się do instrukcji na opakowaniu i nie zalałam nasion zbyt dużą ilością wody ].
    • Kerosine
      ... żeby lato trwało wiecznie. Nawet jeśli oznaczałoby to konieczność pogodzenia się z nieodłącznie towarzyszącymi mu burzami.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine