Jump to content

Pomysły na 18stke...

Iza_1990

Recommended Posts

Posted

Co prawda do moich 18 urodzin zostało jeszcze trochę czasu,ale mam mały problem...

W ogóle nie wiem,jak urządzić przyjęcie/imprezę urodzinową.

Zacznijmy od tego,że dysponuję małym,2 pokojowym mieszkaniem i mam niewiele znajomych.

Na 'upartego' dałoby się zaprosić ok.10 osób.I tak nie jest pewne,że wszyscy by przyszli.

Nie chcę sobie narobić obciachu podając do stołu np chipsy(tak jak ostatnio;/) lub tylko tort ...

Alkohol na pewno będzie,ale siedzieć przy stole i pić nie będziemy bo to chyba niezbyt fajny pomysł na urodziny...

W sumie mogłabym nie wyprawiać urodzin,ale to 18stka,więc nie mam wyjścia..

A może spędzić urodziny razem z rodziną zapraszając tylko kilku najlepszych przyjaciół?

Może Wy macie jakieś ciekawe pomysły?

Posted

Zacznijmy od tego,że dysponuję małym,2 pokojowym mieszkaniem i mam niewiele znajomych.

Na 'upartego' dałoby się zaprosić ok.10 osób.I tak nie jest pewne,że wszyscy by przyszli.

No to jak masz mało znajomych więc nie widze problemu by zbrobić impreze w domu.Musisz się tylko pozbyć rodziców z chaty :wink:

Nie chcę sobie narobić obciachu podając do stołu np chipsy(tak jak ostatnio;/) lub tylko tort ...

Zaproponuj gościom również sałatki,kanapki,może jakieś lody,ciasto w twoim wykonaniu,galaretkę z owocami,naprawde tutaj możesz się popisać :D

Alkohol na pewno będzie,ale siedzieć przy stole i pić nie będziemy bo to chyba niezbyt fajny pomysł na urodziny...

Do tego możesz dodać jakieś karaoke,będziecie też przecież tańczyć.

A może spędzić urodziny razem z rodziną zapraszając tylko kilku najlepszych przyjaciół?

Nie polecałbym.Gdybym był twoim przyjacielem nie chciał bym być na imprezie z twoją rodziną.Ogólnie tak mi się nie komponuje :wink:

Życzę udanej imprezy.

Posted

A musi byc impreza koniecznie w mieszkaniu? Bo to ogranicza znacznie pole mozliwosci ;)

Mozna tradycyjnie wynajac klub (najlepiej w kilka osob), albo tansza wersja wybrac sie z najblizszymi znajomymi do pubu i tam swietowac:)

karaoke dobry pomysl ;P

i jeszcze to : http://bonczyk.pl/gra.jpg

Incomprehensible
Posted

Na moje to Ty wcale nie chcesz robić tych urodzin. Przemawia o tym też ten fakt:

W sumie mogłabym nie wyprawiać urodzin,ale to 18stka,więc nie mam wyjścia..

Co to znaczy: "nie mam wyjścia"? Czy ktoś stoi nad Tobą z młotkiem i siłą zmusza Cię do zrobienia imprezy? Ja nie wyprawiałam 18-tki i nie jest mi z tego powodu jakoś specjalnie źle. Po co męczyć się z osobami zaproszonymi "na upartego"?

Rodzina - tak. Przyjaciele - tak. Ale oddzielnie. Jak radziła Karolinn:

wybrac sie z najblizszymi znajomymi do pubu i tam swietowac
Posted
>http://bonczyk.pl/gra.jpg

uwielbiam tą grę, graliśmy na sylwestra- przeszliśmy całą ;D

weź znajomych do pubu na piwo, i nie planuj co będziecie robić, najlepsza jest spontaniczność ;)

Posted

ja mialam ognicko na 18stke. wyjazd do takiej "daczy" tudzież "rancza" (jak zwał tak zwał) 20 osob i impra do białego rana. kiełbaski, wódeczka... sami wiecie :)

Posted

mi tez sie wydaje ze impeza na swierzym powietrzu, to jest to, ale impreza jest najbardziej udana jak jest duzo osob i jest sie komu wyglupiac... Nie mozesz zaprosic swoich znajomych z osobami towarzyszacymi, z przyjacielem/ przyjaciolka, wtedy towarzystwo tak sie wymiesza... szczegolnie po kilku glebszych :)

Posted

ja też robie 18 teraz w lutym na początku ;D powiem Ci co ja planuje może coś sobie dobierzesz ;)

-wynajmuje sale ( bo w mieszkaniu potem będzie straszny burdel)

-dużo alkoholu

-różnego rodzaju przekąski ( na zimno i ciepło, żeby nie pić na pusty żołądek) :P

- oczywiście komputer z olbrzymią ilością muzy różnorakiej żeby każdy mógł się bawić

-olbrzymi sprzęt nagłaśniający

-i oczywiście koło 20 ludzi no do 25 ;D

- wszyscy piją, tańczą i jedzą do białego rana xD

Posted

Po pierwsze ja nie mam tyle kasy zeby wynajac jakas sale,a po drugie po co sala na 10 osob ?

tak naprawde nie chce wyprawiac tych urodzin,ale moja mama sie uparla,ze skoro to 18stka,to urodziny musza byc i ze ona mi je wyprawi...

jakos znioslabym urodziny wyprawione na sile przez mame,ale nie chce nikogo zapraszac bo pewnie bedzie nudno..

chodziaz z drugiej strony przed moimi urodzinami ma urodziny moja kumpela i pewnie mnie zaprosi,wiec glupio byloby jej nie zapraszac na moje urodziny..a jak zaprosze ją to bede musiala zaprosic reszte znajomych..

a jakos nie wierze w to,zeby moja mama byla w stanie wyprawic mi fajne urodziny...

poza tym jak juz ktos napisal,bez sensu jest robic urodziny razem z rodzicami i znajomymi..

nie wiem juz co mam robic..;/

moze postaram sie jakos poprosic mame,zeby jednak dala sobie spokoj..

najwyzej tylko spotkam sie na godzine czy dwie ze znajomymi,wyjde na jakis spacer i to wszystko...

a pozniej spotkam sie z rodzina ...

na szczescie urodziny mam 5 sierpnia wiec duzo czasu zostalo;p

Posted

Swoją osiemnastkę wyprawiałam z przyjacielem, który kończył wtedy 23 lata. Wynajęliśmy spory klub, było ok. trzysta osób, wszyscy bawili się świetnie. Aczkolwiek jest to opcja dla osób, które mają sporo znajomych - jeśli Twoje grono bliskich jest wąskie proponuje wynająć małą salkę. A jeśli jest naprawde wąskie, proponuje tak jak już ktoś wyżej - iść do jakiegoś klubu, czy pubu. Można zabalować i przy okazji poznać nowych ludzi ;)

Posted

może zoorganizuj z kimś

:)

zawsze łatwiej można wynająć jakiś klubik.

Ja ostatnio byłam na 18 w kręgielni :)

Był tort, ciastka, słodycze, paluszki chipsy, picie alkohol

Graliśmy chyba 2 godziny w kręgle a potem przenieśliśmy się na dyske

Posted

Moim zdaniem jeżeli nie masz ochoty wyprawiać tych 18 urodzin to nie rób tego, to jest tylko twoja decyzja a nie presja mamy. Najwyżej spotkaj sie w jakimś pubie z najbliższymi Ci przyjaciółmi na chwile i tyle.

Posted

Ja mam osiemnastke na początku wrzesnia, ale już mam jakieś plany.

Wynajmuje salę w straży wraz z koleżanką, ktora ma 18-stkę w październiku, ale robimy razem (po mojej a przed jej 18-stkę). Płacimy tylko za salę, jedzenie to troche moi rodzice przygotują, trochę jej i bedzie. No mi alkohol oczywiście.....Będziemy mieć około 30-40 osób. Listy gości jeszcze nie robiliśmy :D Chodzimy do róznych szkół, więc troche wspólnych znajomych, troche z jej LO, troche z mojego i powinna być fajnie:D

• 2 years later...
  • 11 months later...
Posted

Wydaje mi się, że dobrym pomysłem jest wynajęcie sali, ale zorganizowanie całej dekoracji itd. we własnym zakresie. Jest sporo sklepów internetowych w których takie rzeczy można kupić. Z tego co się orientuję, to jeden z większych asortymentów tego typu ma congee.pl Ceny nie są wysokie, a można trafić na naprawdę ciekawe gadżety. No i przynajmniej wszystko będzie wyglądało tak jak Ty chcesz.

kopciuszek164
Posted

Zauważcie, że ten post jest z 2008 roku;] Autorka już nie ma tego problemu;]

• 5 weeks later...
Posted

Najlepsze 18 na jakich byłam to damskie Pidżama Party z Winem :) A Chipsy każdy(no 90 % ludzi) lubi.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• Nieprzenikniona
  • Najnowsze posty

• wardrum
    • Kerosine
      Spełniona [w pewnym sensie]. Właśnie na taką pogodę czekałam przez cały rok i marzyłam podczas okrutnej zimy.
    • yiliyane
      Nie, to problem, który jest w niej. Ona nie boi się seksu przez Ciebie. Oczywiście to wpływa na waszą relację, ale myślę, że ona najpierw powinna przejść przez terapię indywidualną, a dla par ewentualnie później - zależnie od tego co powie jej terapeuta i jakie będą efekty terapii.
    • Kerosine
      ... mnie m. in. dostać się w końcu do mecenasa [choć zapomniałam wziąć dla niego czekoladę, ech, musi poczekać do przyszłego tygodnia] oraz wysiać czekający już na to od nieprzyzwoicie długiego czasu jęczmień dla kotów [mam tylko nadzieję, że poprawnie zastosowałam się do instrukcji na opakowaniu i nie zalałam nasion zbyt dużą ilością wody ].
    • Kerosine
      ... żeby lato trwało wiecznie. Nawet jeśli oznaczałoby to konieczność pogodzenia się z nieodłącznie towarzyszącymi mu burzami.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Kerosine