gorwus

Nie mogę znaleźć chłopaka

Recommended Posts

:( Nigdy nie miałam chłopaka -> żaden mnie też nie poprosił o chodzenie :( Coraz bardziej jestem przekonana w tym, że jestem mało atrakcyjną osobą. Patrząc w lustro stwieradzam, że jestem strasznie brzydka :cry: Co mam robić. Czy mimo mojej nieatrakcyjności mam jakieś szanse u chłopaków :?: Czy zawsze będę niekochaną osóbką, na którą żaden chłopak nie zwróci uwagę :?:

Oto moje zdanie na ten temat:

To zależy jaki masz charakter.Jesteś cicha czy głośna i żywa?

W mojej klasie są 2 dziewczyny.

Pierwsza jest bardzo ładna a ta druga jest mniej ładna ale za to nadrabia to swoim charakterem.Wszyscy chłopcy z mojej klasy wolą tą drugą bo jest "fajna" Fajna-chodzi o to że jest koleżeńska,miła,można ją poprosić o rade,i można z nią pogadać na każdy temat.Według mnie tu nie chodzi o wygląd tylko o charakter.

Może pisze głupio albo coś ale to moje zdanie.

Nie piszesz głupio. Tylko większość osób, które znam patrzą na wygląd, a nie na charakter :( A należe do tych osób żywych,ale potrafie być cicha i nieśmiała,w zalezności od tego jak się czuję w danym towarzystwie....

Nie martw się napewno znajdziesz jakiegoś super chłopaka ;] Trzymam za ciebie kciuki.W takim wieku chłopaki są troche niśmiali (Wiem to bo sam jestem nieśmiały)może ty powinnaś coś zacząć?

Dziękuje za trzymane za mnie kciuki :* Tylko problem leży w tym,że też jestem nieśmiała, gdyż boje się porażki :|

A ja powiem tak zmień nazwe tematu bo łamiesz regulamin. Moge go zmienić za ciebie, ale wtedy poleci ost.

Nie łam się na pewno ktoś cię wypatrzy ;)

A jak nie to zawsze ty możesz zagadać.

Patrz:

§4. Jak pisać posty:

5. Nazwy pisanych przez nas tematów powinny odzwierciedlać treść postu. Nazywanie tematów w sposób niesprecyzowany [np. Mam problem, Pomóżcie, Pytanko] jest niedozwolone. Poprawne nazywanie tematów ułatwia innym użytkownikom poruszanie sie na forum i w pewnym stopniu zapobiega dublowaniu się tematów.

Dlatego...

Na każdego przyjdzie pora <--- każdego miłość kopnie! :)

I pewnie masz zaniżone poczucie własnej wartości...

NIE MA BRZYDKICH KOBIET! ;)

Pozdrawiam! :*

Na każdego przyjdzie pora <--- każdego miłość kopnie! :)

I pewnie masz zaniżone poczucie własnej wartości...

NIE MA BRZYDKICH KOBIET! ;)

Pozdrawiam! :*

Racja. Nie ma brzydkich kobiet jest tylko za mało wódki ;-) Btw. ciekawy temat... Pozdrawiam.

nie martw się. ja też czekam sobie na kogoś, kto mnie pokocha. możemy czekać razem ;) a tak na serio, uroda mija, a to co znajduję się w środku pozostaje na zawsze. 3maj się ;*

wiesz co ja też mam taki problem, ale nie przejmuje się tym bo kiedyś znajdzie się ktoś kto zobaczy twoje serduszko. Więc zgadzam się z MissIndependent uroda przemija, zresztą wszystko samotność przeminie też :P szkoda, że czasem miłość przemija:( mojej przyjaciółce jak się skarży na samotność to mówię "Każda potwora znajdzie swego amatora" zaczynamy się śmiać i (na jakiś czas) jest spox. Na wszystko przyjdzie pora :P

Z reguły jak się szuka to nie można znaleźć, a jak się nie szuka to dziwnym trafem się kogoś fajnego poznaje :). Chłopakom trzeba dawać czasem chociażby małe znaki tego, że ci się podobają bo w tym wieku jak chłopak dając jakieś subtelne sygnały nie zobaczy najmniejszego nawet odzewu z twojej strony to sobie odpuści :) . Poza tym nie szukaj chłopaka w szkole/klasie bo według mnie to nie jest dobre miejsce na takie sprawy :) . Tam ludzie często mają opory boją się, że klasa nie zaakceptuje tego, że jakieś osoby ze sobą są, drwin i takich tam rzeczy :)

jak będziesz żyć z takim przekonaniem to tak będzie :P

powoli zaczyna sie sprawdzać zasada, że to kobieta do faceta startuje a nie facet do kobiety :D

(doswiadczenie życiowe i innych :P)

gorwus, ja tesh nie umie znaleźć chłopaka, nie jesteś sama :wink: no cóż musisz shukac kiedyś go w końcu znajdziesz, ja tesh szukam choć moja praca nie przynosi na razie owocy...ale kto wie co na mnie czeka za rogiem :razz: Będzie dobrze, 3maj się :D

gorwus, ja tesh nie umie znaleźć chłopaka, nie jesteś sama Wink no cóż musisz shukac kiedyś go w końcu znajdziesz, ja tesh

Sory, że wypomnę i zrobię mały offtop ale może jak zaczniesz normalnie pisać to kogoś znajdziesz.

że to kobieta do faceta startuje a nie facet do kobiety

Faktycznie tak się zdarza co niekoniecznie mi się podoba :)

Wizzard, przeshkada Ci moje pismo?:P

kobieta do faceta startuje a nie facet do kobiety

ja jush tak parę razy próbowałam i jakoś potem nie za bardzo się z tym czułam, nie polecam :?

10. Forum m-forum.pl popiera akcję Bykom-Stop, więc nie należy posługiwać się tutaj powszechnie używanymi slangami typu: jush, tesh, shaloOona NaStoOooLaAtkHhaa. Obcojęzycznych, niezrozumiałych dla ogółu zwrotów, należy także unikać.

Wygląd ma znaczenia, ale nie az takie aby od razu siebie przekreslać ;)

dziewczyno masz dopiero 16 lat, cale zycie przed Toba :) jeszcze napewno sobie kogos znajdziesz ( a raczej ktos znajdzie Ciebie). Z tego co widze ( chociaz moge sie mylic ;P) maz niska samoocene, troche wiecej pewnosci siebie.

Na kazdego przyjdzie pora :mrgreen:

powoli zaczyna sie sprawdzać zasada, że to kobieta do faceta startuje a nie facet do kobiety

niestety -.-'

powoli zaczyna sie sprawdzać zasada, że to kobieta do faceta startuje a nie facet do kobiety

taka prawda... teraz to już nie ma tak że chłopak zdobywa np numer tel do dziewczyny tylko dziewczyny same podchodzą do chłopaków i nie mają oporów nawet gdy siedzi z bandą kolegów... takie czasy :P

a co do tematu-^Kasia^, ma rację ;) zresztą sama zobaczysz kiedy ktoś się nagle pojawi i nawet nie bedziesz wiedziałą kiedy :)

i nie szukaj nikogo na siłę:)

[fquote]teraz to już nie ma tak że chłopak zdobywa np numer tel do dziewczyny tylko dziewczyny same podchodzą do chłopaków i nie mają oporów nawet gdy siedzi z bandą kolegów... takie czasy[/fquote]

wyobraź sobie za ja sie musialem nieźle postarać żeby zdobyć jej numerek :*

NIe martw sie prędzej czy później kogoś sobie znajdziesz bo zrozumie że jesteś naprawdę atrakcyjna laką

wyobraź sobie za ja sie musialem nieźle postarać żeby zdobyć jej numerek

i fajnie że są jeszcze tacy chłopcy którzy się starają :)

mnie się tylko nie podoba to że niektóre dziewczyny strasznie się narzucają-to wszystko ;)

[fquote]i fajnie że są jeszcze tacy chłopcy którzy się starają[/fquote]

No jak mogłem się nie starać??

Inaczej nie mogło byc :D

Niektóre są fajne jak się narzucają ale z lekkim umiarem a nie że odrazu chce... :D

masz 16 latek napewno znajdziesz tego jedynego........a narazie nie przejmuj sie tym baw sie z ziomkami a jak przyjdzie pora to on sam do ciebie przyjdzie;] :D :D pozdrawiam

wyobraź sobie za ja sie musialem nieźle postarać żeby zdobyć jej numerek :*

Możesz uchylić rąbek tajemnicy jak to zrobiłeś? Tylko nie bądź egoistą :P ;] Nie żebym szedł na łatwiznę, ale wskazówki były by pomocne ;)

znasz przysłowie 'każda potwora znajdzie swojego adoratora'?

na każdego przyjdzie czas wiec nie masz sie czym przejmować

nie szukaj chlopaka, jak nadejdzie twoj czas, to sam cie znajdzie ;-)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• michaelowax3
      Wasze osiągnięcia w sporcie ?
      Mam trochę pucharów za pierwsze miejsca w amatorskich maratonach rowerowych. Najwięcej 90 km podczas maratonu przejechane w trzy godziny mniej więcej.
    • Shady-Lane90
      Prawda czy fałsz?
      Prawda. Jestem zimnolubna, toteż w moim pokoju przez cały rok są otwarte oba okna. Problem jest, kiedy na dachu zalega śnieg (mam okna dachowe) - wówczas ciężko je otworzyć. Temperatura, w jakiej czuję się najlepiej, to 16 stopni. Staram się więc właśnie taką utrzymywać we własnym pokoju. Obgryzasz paznokcie.
    • Shady-Lane90
      Gry karciane
      Jestem debilem, jeśli chodzi o gry karciane. Za dzieciaka dużo grałam z wujkiem w "wojnę". I przez wiele lat była to jedyna gra karciana, w jaką potrafiłam grać (poza układaniem pasjansa oczywiście) ;D   Z biegiem lat nauczyłam się także grać w makao. I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o moje zdolności w gry karciane. Chętnie nauczyłabym się jeszcze czegoś, ale myślę, że mogłabym mieć problem z tym, że przegrywam, więc wolę nie ryzykować ;D 
    • Shady-Lane90
      Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?
      Nostalgicznie. Kochałam ten numer, kiedy byłam gówniarą. 
    • Shady-Lane90
      Ile macie najbliższych osób?
      Nie prowadzę listy, na którą wpisuję bliskie mi osoby. Jest ich kilka. Oczywiście przede wszystkim są to rodzice. Jeżeli chodzi o bliskich, niespokrewnionych, to myślę, że do grupy takich naprawdę bliskich mi osób zaliczyć mogę około 5.